صفحه 141 از 318 نخستنخست ... 4191131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151191241 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,401 تا 1,410 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط msani69 نمایش پست ها
    سلام
    تشكر مي كنم از دوستان كه پاسخگو هستند.
    من واسه دكتري ميخوام پذيرش بگيرم، اما همسرم تازه سال دوم كارشناسيه. ادامه ي درس خوندن همسرم چطوري ميشه؟! ميتونه بقيه اش رو اونجا ادامه بده؟ دانشگاهش شهيد بهشتيه و معدلش هم خوبه
    اگر نمره زبان هم داشته باشند ممکن است بتوانند پذیرش لیسانس بگیرند. ریزنمرات رسمی و سرفصل دروس رو هم ببرند ممکنه دانشگاه بعضی از واحدهاشون رو قبول کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیرت آموزشی دانشگاه شهید بهشتی

سلام من فارغ التحصيل كارشناسي ارشد مديريت اموزشي هستم از دانشگاه شهيد بهشتي معدلم خوبه و قبلا نمره ازمون زبان گرفتم حالا ميخوام برم كانادا برا زندگي ولي بهترين راحشو تحصيلي ديدم فرقي نداره برا ليسانس يا دكتري ميخوام پذيرش بگيرم ولي با فاند ميشه يك نفر راهنمليي كنه از كجا شروع كنم من سايت تمام دانشگا ه ها رو ديدم و البته ميدونم شانسم برا دكتري كمه چون مقاله ندارم ممنون از راهنمايتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sheidamalekzad نمایش پست ها
    سلام من فارغ التحصيل كارشناسي ارشد مديريت اموزشي هستم از دانشگاه شهيد بهشتي معدلم خوبه و قبلا نمره ازمون زبان گرفتم حالا ميخوام برم كانادا برا زندگي ولي بهترين راحشو تحصيلي ديدم فرقي نداره برا ليسانس يا دكتري ميخوام پذيرش بگيرم ولي با فاند ميشه يك نفر راهنمليي كنه از كجا شروع كنم من سايت تمام دانشگا ه ها رو ديدم و البته ميدونم شانسم برا دكتري كمه چون مقاله ندارم ممنون از راهنمايتون
    همان بخش پذیرش سایت دانشگاه های موردنظرتان را مطالعه کنید اطلاعات کافی در باره مدارک مورد نیاز داده. باید نمره زبان و توصیه نامه ها و مدارک تحصیلی را تا قبل از ددلاین به دانشگاه بفرستید.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sheidamalekzad نمایش پست ها
    اگر معدلتون بللای 3.5 یعنی 17.5 هست و نمره زبان آیلتس یا تافل بالا داشته باشید. نیازی به مقاله نیست و به راحتی شما رو دکترا قبول می کنند
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

سلام دوستان من دانشجوی کارشناسی هستم و میخوام برای ارشد توی کانادا یا آمریکا اقدام کنم، ولی مشکلی که دارم اینه که دیپلم سه ساله ی هنرستان دارم یعنی پیش دانشگاهی ندارم که جمع دوران تحصیلم میشه 15 سال، آیا این میتونه برام مشکل ساز باشه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط smasoudk نمایش پست ها
    سلام دوستان من دانشجوی کارشناسی هستم و میخوام برای ارشد توی کانادا یا آمریکا اقدام کنم، ولی مشکلی که دارم اینه که دیپلم سه ساله ی هنرستان دارم یعنی پیش دانشگاهی ندارم که جمع دوران تحصیلم میشه 15 سال، آیا این میتونه برام مشکل ساز باشه؟
    نه اگر دوره دانشگاهتون چهار سال بوده باشه کسی از شما مدرک دبیرستان نمیخواهد.

Junior Member

نوشته اصلی توسط ghlobe
    باید زبان تان را قوی کنید.
    اگر پیش دانشگاهی را تمام کنید گرفتن پذیرش لیسانس از دانشگاه دشوار نیست. فقط اقامت دائم کانادا را دارید؟ اگر نه شهریه بین المللی زیادی باید بپردازید.

نه اقامت دائم ندارم ولي شنيدم حين تحصيل ميتوان كارهاي اقامت را هم انجام داد، درسته؟ و حداقل چقدر طول ميكشد؟
    هزينه شهريه بين اللملي (حداقل و حداكثر) بدون هزينه محل زندگي چقدر هست؟
    آيا زبان را 3 ماهه ميتوان به سطح مطلوب رساند؟
    نتيجه كنكور چقدر به درد ميخوره؟
    ویرایش توسط Soroosh_k : December 6th, 2014 در ساعت 08:44 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Soroosh_k نمایش پست ها
    نه اقامت دائم ندارم ولي شنيدم حين تحصيل ميتوان كارهاي اقامت را هم انجام داد، درسته؟ و حداقل چقدر طول ميكشد؟
    هزينه شهريه بين اللملي (حداقل و حداكثر) بدون هزينه محل زندگي چقدر هست؟
    آيا زبان را 3 ماهه ميتوان به سطح مطلوب رساند؟
    نتيجه كنكور چقدر به درد ميخوره؟
    بعنوان دانشجوی لیسانس بعید است بتوانید امتیاز کافی برای اقامت دائم بگیرید. تاپیک مهاجرت به روش express entry را مطالعه کنید آنجا قوانین جدید 2015 توضیح داده شده است.
    درمورد شهریه من دانشگاههای UBC و سایمون فریزر و کاپیلانو درونکوور را چک کردم بیشتر رشته ها شهریه شان در محدوده 20 تا 25 هزار دلار در سال بود. چه رشته ای میخواهید بخوانید؟ چرا حالا فقط ونکوور؟ دانشگاههای ایالتهای دورافتاده تر مثل ساسکاچوان ونیوفوندلند ممکنست یک مقدار شهریه شان پایین تر باشدولی باز هم مخارج کلی تان با هزینه زندگی و شهریه و غیره کمتر از 25 هزار دلار در سال در نمیاید.
    درمورد زبان تاپیک های مربوط به آماده سازی زبان و آیلتس را مطالعه کنید وسوالهایتان را آنجا بپرسید. اگر زبان تان ضعیف است بعید است در عرض سه ماه بتوانید آیلتس 6.5 یا 7 که اکثر این دانشگاهها میخواهند بیاورید.
    نتیجه کنکور بدرد پذیرش کانادا نمیخورد.

Junior Member

سلام بچه ها-من دانشجوی دکتری هستم در یه کشوری به جز ایران-می خوام از دوباره اپلای کنم و یک سوال داشتم. در application form که آدرس محل سکونت رو میخواد من آدرس ایران رو بزنم یا اینجایی که هستم؟ در ضمن نمی خوام به استاد یا دانشگاه بگم که دانشجوی دکتری هستم. ممنون از راهنماییتون

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط chemcell نمایش پست ها
    سلام بچه ها-من دانشجوی دکتری هستم در یه کشوری به جز ایران-می خوام از دوباره اپلای کنم و یک سوال داشتم. در application form که آدرس محل سکونت رو میخواد من آدرس ایران رو بزنم یا اینجایی که هستم؟ در ضمن نمی خوام به استاد یا دانشگاه بگم که دانشجوی دکتری هستم. ممنون از راهنماییتون
    مسلما باید آدرس اونجایی که هستید رو بدید چون ادمیشن به اون آدرس میاد
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)