صفحه 145 از 318 نخستنخست ... 4595135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155195245 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,441 تا 1,450 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط

سلام بر دوستان عزیز.
    من یه کم شرایطم خاصه.امیدوارم بتونید کمکم کنین.
    راستش من کانادا به دنیا اومدم و شهروند اونجا حساب میشم.تا 2 سالگی هم اونجا بیشتر نبودم.الان دارم لیسانس مکانیک میخونم و معدلم تا الان 17.20 هستش از دانشگاه فردوسی مشهد.قصد دارم واسه ارشد برم کانادا.
    میخواستم بدونم شانس گرفتن fund و بورس کامل رو از کدوم دانشگاه های خوب کانادا دارم؟چه کار خاص دیگه ای باید انجام بدم؟.
    ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting- allameh tabat

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

سلام دوستان
    کسی از دوره ها advanced standing رشته دامپزشکی اطلاع داره که شرایطشون به چه شکله محدودیت سنی داره یا نه؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط eron49 نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز.
    راستش من کانادا به دنیا اومدم و شهروند اونجا حساب میشم.تا 2 سالگی هم اونجا بیشتر نبودم.الان دارم لیسانس مکانیک میخونم و معدلم تا الان 17.20 هستش از دانشگاه فردوسی مشهد.قصد دارم واسه ارشد برم کانادا.
    میخواستم بدونم شانس گرفتن fund و بورس کامل رو از کدوم دانشگاه های خوب کانادا دارم؟چه کار خاص دیگه ای باید انجام بدم؟.
    ممنون.
    شانس قبولی در همه ی دانشگاه های تاپ کانادا دارید. نمره ی تافل بالا بیارید.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

ApplyAbroad Guardian

نقل قول نوشته اصلی توسط eron49 نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز.
    ممنون.
    اگر شهروند محسوب میشید اینم در نظر داشته باشید که احتمالا میتونید برای تعدادی از اسکالرشیپ های سطح بالای کانادا اقدام کنید که فقط شهروندان و مقیمان دائم برای اونها می تونن اقدام کنن. این رو هم می تونید از graduate coordinator دپارتمان مورد نظرتون بپرسید و اطلاعات لازم رو بدست بیارید.
    متاسفانه به هیچ عنوان امکان پاسخ گوئی به پیام های خصوصی رو ندارم.
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    تا چه اندازه امکان تغییر رشته در مقطع دکتری در کانادا امکان پذیر هست. مثلا لیسانس و فوق لیسانس رو در یک رشته خونده باشی و تز ارشدت مرتبط به رشته ی دکتری باشه. برای پذیرش دکتری عنوان رشته ارشد براشون مهمه یا تز ارشد؟
    معمولا تز ارشد مهمتره ولی در این مورد باید از خود دانشکده موردنظرتون کسب اطلاع کنید. یک ایمیل به graduate director شون بزنید و بپرسید.

Junior Member

سلام دوستان یه سوال دارم نمیدونم کجا بپرسم ممنون میشم راهنمایی کنید. تا حالا کسی از دوستان در مورد TA (استاد یار) چیزی شنیده که به چه صورت میشه TA گرفت شرایطش در دانشگاها چطوره برای یه دانشجوی مقطع دکترا تو دانشگاه آلبرتا ؟ چطوری میتونم اطلاعات بدست بیارم؟؟تشکر فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط sama19 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال دارم نمیدونم کجا بپرسم ممنون میشم راهنمایی کنید. تا حالا کسی از دوستان در مورد TA (استاد یار) چیزی شنیده که به چه صورت میشه TA گرفت شرایطش در دانشگاها چطوره برای یه دانشجوی مقطع دکترا تو دانشگاه آلبرتا ؟ چطوری میتونم اطلاعات بدست بیارم؟؟تشکر فراوان
    اگه شما دانشجوی دانشگاهین که معمولا با استاد صحبت میکنین، فرم دپارتمان مربوطه رو پر میکنین و در صورت پذیرفتن درخواستتون شما میتونین TA شین
    اگه هم دانشجوی دانشگاه نیستین که باید از طریق ایمیل و تلفن با استاد مورد نظرتون در ارتباط باشین و استادتون به شما این فاندو بده ..

نظرات تکمیلیو بقیه دوستان میتونن اعلام کنن

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sama19 نمایش پست ها
    در تکمیل فرمایش دوستمان بعضی دانشکده ها هم خودشان TA برای هر درس تعیین میکنند. از graduate coordinator دانشکده سوال کنید ببینید روال دانشکده تان چطور است.

در ضمن TA یعنی دستیار استاد نه استادیار. اصطلاح استادیار به assistant professor خطاب میشود که یکی از رده های پروفسوری است.

سلام به همه دوستان
    من ليسانس شيمي دارم ودر شهر مونترال هستم
    ميخواستم رشته داروسازي بخونم ولي نميدونم کدوم دانشگاه بايد برم واصلا چطوري بايد اقدام کنم
    اگه دوستان اطلاعاتي دارن ممنون ميشم راهنمايي کنند

سلام دوستان
    براي گرفتن پذيرش Phd در كانادا يا امريكا همراه با فاند أيا معدل خوب و ترجمه مقداري از پايان نامه كفايت ميكند؟ چون من مقاله ندارم

ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد
    http://fsw.apphb.com/
    ارسال مدارک به سیدنی : اپریل 2010
    ارسال به ورشو: فوریه 2012
    شروع پروسس : 12مارچ 2012

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)