صفحه 154 از 318 نخستنخست ... 54104144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164204254 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,531 تا 1,540 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط RrezaA نمایش پست ها
    بله منظورم همین بود ، که با گرفتن بورس بیایم برای ادامه تحصیل و از طرفی مزایای فردی که ویزای اقامت دائم را داره رو بهره مند بشیم ؛
    برای اقدام بین کانادا و استرالیا مردد هستم که کدوم کشور شرایط بهتری دارند برای زندگی و موندن ؛
    اول ببینید شرایط مهاجرتی کدام را دارید و بعد از هر کدام که تونستید بگیرید اقدام کنید.

[سلام دوستان یک سوال دارم من از دانشگاه وین اتریش پزیرش گرفتم وبه دلایلی پشیمون شدم و میخوام برای کانادا اقدام کنم ممنون اگه دوستان منو راهنمایی کننوجواب بدن
    1. ایا میشه اول برای دانشگاه اپلای کرد بدون نمره زبان وبعد اونجا دوره زبان گزراند
    2. اگر بشه ایا وام به این دوره تعلق میگیره
    3.معدل لیسانس چقدر در گرفتن پذیرش تاثیر داره من معدل کلم نزدیک14 هس ولی 2 سال اخر 15 به بالاس
    4.میشه فقط برای دوره زبان اپلای کرد برای ویزا مشکلی پیش نمیاد ممنون اگه منو راهنمایی کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط aram1 نمایش پست ها
    [سلام دوستان یک سوال دارم من از دانشگاه وین اتریش پزیرش گرفتم وبه دلایلی پشیمون شدم و میخوام برای کانادا اقدام کنم ممنون اگه دوستان منو راهنمایی کننوجواب بدن
    1. ایا میشه اول برای دانشگاه اپلای کرد بدون نمره زبان وبعد اونجا دوره زبان گزراند
    2. اگر بشه ایا وام به این دوره تعلق میگیره
    3.معدل لیسانس چقدر در گرفتن پذیرش تاثیر داره من معدل کلم نزدیک14 هس ولی 2 سال اخر 15 به بالاس
    4.میشه فقط برای دوره زبان اپلای کرد برای ویزا مشکلی پیش نمیاد ممنون اگه منو راهنمایی کنید
    1. خیر
    2. به دانشجویان بین المللی وام تعلق نمیگیره
    3. دانشگاههای کانادایی به معدل خیلی اهمیت میدهند. اگر معدل کل تون زیر 14 است شانستون بالا نیست.
    4. چرا به احتمال زیاد برای ویزا مشکل پیش میاد.

Junior Member

سلام
    یکی از دوستانم آدم خلاق و به نوعی مبتکر هست . از من پرسید که در این کشور آیا رشته ای در این خصوص هست که بتونه کمک کنه درآینده تا ایده هاش و هدفمند دنبال کنه و به عمل تبدیل کنه . من هم کلا اطلاع نداشتم !! گفتم بپرسم بهت میگم . الان از شما دوستان می پرسم . برای نوشتن و نویسندگی کلاس هایی در خصوص خلاقیت هست ولی دراین زمینه نمیدونم /؟؟ فکر میکنم بیشتر دنبال این هست که ایده هاش رو به عمل بدل کنه . . .

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sysn نمایش پست ها
    سلام
    یکی از دوستانم آدم خلاق و به نوعی مبتکر هست . از من پرسید که در این کشور آیا رشته ای در این خصوص هست که بتونه کمک کنه درآینده تا ایده هاش و هدفمند دنبال کنه و به عمل تبدیل کنه . من هم کلا اطلاع نداشتم !! گفتم بپرسم بهت میگم . الان از شما دوستان می پرسم . برای نوشتن و نویسندگی کلاس هایی در خصوص خلاقیت هست ولی دراین زمینه نمیدونم /؟؟ فکر میکنم بیشتر دنبال این هست که ایده هاش رو به عمل بدل کنه . . .
    دقیقا منظور از به عمل تبدیل کردن یعنی چی؟ مثلا شاید بتونه رشته بیزینس بخونه که بعد بر اساس ایده هاش شرکت بزنه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sysn نمایش پست ها
    سلام
    به هرحال خلاقیت و ابتکار در یک زمینه بیشتر معنی پیدا میکنه. اینکه مثلا یک نفر در گرایش سیستمهای کنترل و PLC در مهندسی برق دارای خلاقیت ویژه ای هست و یک نفر در گرافیک رایانه ای نوآوری را معنی میکنه. اینکه کلی یک نفر خلاق باشه و نوآوری و مبتکر باید دید تو چه زمینه ای بیشتر کار کرده یا علاقه مند به کار کردنه حداقل و همون زمینه را با رویکرد خلاقانه توصیه کرد که چه جایی بهتر می تونه این زمینه را شکوفا کنه. اینکه فقط به صورت کلی بره دنبال کلاسهای خلاقیت و ابتکار بدون دانش مربوط به پایه رشته ای که می خواد توش فعالیت کنه یا به صورت جنرال در همه چیز! خیلی در عمل کاربردی نداره و رشته ای هم اگر برای خاص این موضوع باشه(که اطلاعی ندارم ولی حتی اگر باشه) بیشتر احتمالا به مساله آموزش و افزایش قابلیتهای جنرال این مساله می پردازه که طبعا دانش پایه ای اون رو به هر حال باید کسب کرده باشند.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

با سلام خدمت شما . . .
    من چنتا سوال داشتم
    برادرم در کانادا زندگی میکنه . .
    من برای تحصیل مقطع فوق دیپلم یا لیسانس میخوام برم . . .
    میخواستم ببینم که با کالج ویزا تعلق میگیره یا نه؟!یا حتما باید دانشگاه باشه ؟
    اگر ویزا تحصیلی داده بشه ، بعد از اتمام ویزا باید از کانادا برم؟یا میتونم در خواست اقامت بدم . . !
    سپاس

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyan_Soli نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما . . .
    من چنتا سوال داشتم
    برادرم در کانادا زندگی میکنه . .
    من برای تحصیل مقطع فوق دیپلم یا لیسانس میخوام برم . . .
    میخواستم ببینم که با کالج ویزا تعلق میگیره یا نه؟!یا حتما باید دانشگاه باشه ؟
    اگر ویزا تحصیلی داده بشه ، بعد از اتمام ویزا باید از کانادا برم؟یا میتونم در خواست اقامت بدم . . !
    سپاس
    سلام،
    برای فوق دیپلم یا دوره های کوتاه تحصیلی ویزا گرفتن سخته. اگه برای لیسانس هم بخواید ویزا بگیرید باید مدارک قانع کننده ای برای پشتیبانی مالی و همین طور مدارکی دال بر اینکه دلیل های خوبی برای بازگشت به ایران دارید ارایه کنید.
    پس از اتمام تحصیل می تونید ویزای کار درخواست کنید. برای اقامت دایم پس از لیسانس باید سابقه ی کار به دست بیارید تا در یکی از برنامه های مهاجرتی بگنجید. از حالا دشواره پیش بینی کردنش.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    سلام،
    برای فوق دیپلم یا دوره های کوتاه تحصیلی ویزا گرفتن سخته. اگه برای لیسانس هم بخواید ویزا بگیرید باید مدارک قانع کننده ای برای پشتیبانی مالی و همین طور مدارکی دال بر اینکه دلیل های خوبی برای بازگشت به ایران دارید ارایه کنید.
    پس از اتمام تحصیل می تونید ویزای کار درخواست کنید. برای اقامت دایم پس از لیسانس باید سابقه ی کار به دست بیارید تا در یکی از برنامه های مهاجرتی بگنجید. از حالا دشواره پیش بینی کردنش.
    با سپاس از جواب کاملتون . .
    من مشکلی برای پرداخت هزینه دانشگاه ندارم و میتونم توی یک حساب بانکی مدرک داشته باشم . . .
    دلیل خوب برای بازگشت به ایران ، میتواند بودن والیدین باشد?? . . . لازم به دکر هست که من 22 سال سن دارم . . .

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyan_Soli نمایش پست ها
    با سپاس از جواب کاملتون . .
    من مشکلی برای پرداخت هزینه دانشگاه ندارم و میتونم توی یک حساب بانکی مدرک داشته باشم . . .
    دلیل خوب برای بازگشت به ایران ، میتواند بودن والیدین باشد?? . . . لازم به دکر هست که من 22 سال سن دارم . . .
    برای دلیل برگشت بودن والدین در ایران به تنهایی دلیل قوی محسوب نمیشه هرچند در مجموع موثره. دلایلی مثل داشتن اسناد ملکی و دارایی شخصی (درصورتی که چیزی به نامتون هست) و داشتن پیشنهادیا موقعیشت شغلی و درآمد مناسب در کشور پس از اتمام تحصیل و نظایر اون که نشون دهنده وابستگیهای شما به کشورخودتون و افزایش احتمال برگشت باشه،میتونه در تامین این بخش در مرحله صدور ویزا موثر باشه.
    برای پذیرش لیسانس در کانادا تاپیک زبر را مطالعه کنید اطلاعات مفیدی خواهید یافت:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...انس/page32
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)