صفحه 160 از 318 نخستنخست ... 60110150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170210260 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,591 تا 1,600 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

سلام کسی اطلاعاتی در مورد کالج های مونترال برای پذیرش داره که شرایطشون چطور هست .؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kiarash888 نمایش پست ها
    سلام کسی اطلاعاتی در مورد کالج های مونترال برای پذیرش داره که شرایطشون چطور هست .؟؟
    بستگي به رشته داره براي مثال رشته IT تو يكي از كالج هاي معروف تا چند ماه آينده پر است و شما بايد پيش ثبت نام كنيد و منتظر باشيد تا نوبتتون ميرسه. بعضي از كالج ها دوره هاي كارآموزي خوبي براي وارد شدن به بازار كار دارند.
    Envoyé: 2011.1.8 Numéro de dossier : 2011.4.28 TCFQ : B1comprehension B2 Expression Ingénieur civil
    Lettre d`attente : 2013.11.25 Entrevue et reussite : 2014-5-29 Reçu par Sydney :2014-07-3 FN :2014-09-16 mis en jour et Médicale: 2014-11-03
    Médicale Envoyé : 2014-12-8 Visa : 2015-1-20

Junior Member

با سلام
    من لیسانس اقتصاد با معدل14.28 و فوق اقتصاد با معدل 19.49 دارم مدرک زبان ندارم اما زبانم بد نیست و به صورت جدی دوباره شروع کردم، دو تا مقاله داخلی چاپ شده در مجلات معتبر و ارائه شده در کنفرانس های ملی و بین المللی دارم ، با نرم افزار های فرونتیر، شزم،ایویوز، استتا، و کمی متلب اشنایی دارم و باهاشون کار کردم و کارگاه های اموزشیشونو رفتم، با فرض اینکه مدرک زبان داشته باشم ، با این معدل لیسانس می تونم برای کدام یک از دانشگاه های کانادا اقدام کنم؟ آیا میتونم فاند بگیرم؟ لطفا راهنمایی کنید ممنوووووون

Senior Member keshvari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Communications

نقل قول نوشته اصلی توسط tiatanha نمایش پست ها
    با سلام
    من لیسانس اقتصاد با معدل14.28 و فوق اقتصاد با معدل 19.49 دارم مدرک زبان ندارم اما زبانم بد نیست و به صورت جدی دوباره شروع کردم، دو تا مقاله داخلی چاپ شده در مجلات معتبر و ارائه شده در کنفرانس های ملی و بین المللی دارم ، با نرم افزار های فرونتیر، شزم،ایویوز، استتا، و کمی متلب اشنایی دارم و باهاشون کار کردم و کارگاه های اموزشیشونو رفتم، با فرض اینکه مدرک زبان داشته باشم ، با این معدل لیسانس می تونم برای کدام یک از دانشگاه های کانادا اقدام کنم؟ آیا میتونم فاند بگیرم؟ لطفا راهنمایی کنید ممنوووووون
    دوست عزیز معدل فوقتون خوبه و خیلی جبران میکنه معدل لیسانستون رو. بنده در رشته های ژئوفیزیک و این چیزا کسی رو میشناختم که معدل لیسانسش 13 و خورده ای بود ولی ارشد 17 بود ادمیشن گرفت و حتی اسکالرشیپ خیلی خوبی هم از طرف دولت گرفت! پس هرگز ناامید نشید. رزومه تون خوبه. برا دانشگاه های تو رنکینگ 400 تا 500 اقدام کنید. البته طبق توصیه ای که به همه میکنم میگم اول استاد پیدا کنید خیلی بهتره و با خیال راحت دیگه اپلای میکنید.
    سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***********که هرچه برسر ما می رود ارادت اوست

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک حالت جامد- دانشگاه بین المللی امام خمینی

سلام دوستان، دانشجوهای دکتری اجازه کار نیمه وقت داخل campus دارند؟ یا باز هم ورک پرمیت لازم دارند؟

Junior Member

سلام
    من خیلی دوست دارم کانادا درس بخونم ولی شرایط مالیم اونجوری نیست که بتونم شهریه دانشگاهو تهیه کنم با توجه به اطلاعاتی که تو این سایت واسه شرایط بورس به دست اوردم شانس بورس گرفتن هم ندارم. خیلی نا امید و ناراحت هستم میشه کسایی که اطلاع دارن شرایط منو ببینن و راهنمایی کنند؟
    لیسانس ادبیات انگلیسی
    معدل 16.5
    آیلس 7
    میخام از گروه زبان بیام بیرون کلا چون به نظرم بازار کار خوبی بعد اونجا نداره. جهانگردی یا mba بخونم
    لطفا راهنماییم کنید دوستان

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط lvlyrtille نمایش پست ها
    سلام دوستان، دانشجوهای دکتری اجازه کار نیمه وقت داخل campus دارند؟ یا باز هم ورک پرمیت لازم دارند؟
    دانشجویان برای 10 ساعت کار در هفته کار داخل دانشگاه یا 20 ساعت کار در هفته خارج از دانشگاه نیاز به ورک پرمیت ندارند. همان استادی پرمیت کفایت میکند.

Senior Member keshvari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Communications

نقل قول نوشته اصلی توسط esperance نمایش پست ها
    سلام
    من خیلی دوست دارم کانادا درس بخونم ولی شرایط مالیم اونجوری نیست که بتونم شهریه دانشگاهو تهیه کنم با توجه به اطلاعاتی که تو این سایت واسه شرایط بورس به دست اوردم شانس بورس گرفتن هم ندارم. خیلی نا امید و ناراحت هستم میشه کسایی که اطلاع دارن شرایط منو ببینن و راهنمایی کنند؟
    لیسانس ادبیات انگلیسی
    معدل 16.5
    آیلس 7
    میخام از گروه زبان بیام بیرون کلا چون به نظرم بازار کار خوبی بعد اونجا نداره. جهانگردی یا mba بخونم
    لطفا راهنماییم کنید دوستان
    جهانگردی یا ام بی ای خیلی شهریه بالایی داره و اینکه شاید رقابت تو گرفتن فاند و ادمیشن توشون زیاد باشه چون خواهان زیاد داره. باز ببینید میتونید با استادی درتماس باشید و ببینید بهتون فاند میده یا نه. یه نکته دیگه تغییر رشته هست و شاید استادا خیلی ریسک نکنن که فاندی برا این حالت بدن.
    سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***********که هرچه برسر ما می رود ارادت اوست

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

دوستان من يك سوال داشتم؛من از طريق همسرم انشالله چند ماه بعد ميرم كانادا و pr ميگيرم،سوالم اينه تحصيل(ثبت نام) براي افراد پي ار در دانشگاههاي كانادا مساعد تر از بقيه هست يا مثل يك خارجي برخورد ميشه و شرايط سخت معدل و ... ؟

البته یادم رفت اطلاعاتی بدم:
    دانشجوی ترم اخر ارشد روابط بین الملل(تا این ترم معدلم 17.50)
    کارشناسی علوم سیاسی(معدلم پایینه (( 13.50)
    چون همسرم ادمونتون زندگی میکنه و من هم باید برم اونجا میخوام بعد از رفتن، در دانشگاه آلبرتا سطح دکترا ثبت نام و ادامه بدم.
    فعلا زبان مدرک بین المللی ندارم (تو همین ایران از موسسات Pre tofel گرفتم)
    انشالله PR بگیرم بنظرتون شرایط ثبت نام و ادامه تحصیلم تسهیل میشه؟
    با تشکر
    ویرایش توسط amirhbll : June 14th, 2015 در ساعت 01:58 AM

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

سلام دوستان
    برای دانشگاه های کانادا در مقطع دکتری، معمولا سالی چند بار میشه اپلای کرد و در چه ماه هایی؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)