صفحه 172 از 318 نخستنخست ... 72122162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182222272 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,711 تا 1,720 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط eron49 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    سوالی داشتم لطف میکنید اگه راهنماییم کنید
    من دانشجوی ترم 7 کارشناسی مکانیک فردوسی هستم با معدل 16.6 و تا پایان دوره احتمالا 16.75 میشه. تصمیم دارم که واسه ارشد برم کانادا..........مشکل زبان ندارم و میتونم تافل بالا بگیرم.حالا چنتا سوال:
    1) 4 ساله یا 5 ساله کردن دوره کارشناسیم چه تاثیری میذاره؟
    2) به دلایل کم بودن استطاعت مالیم فقط فول فاند میخوام...........از چه دانشگاهایی میتونم پذیرش بگیرم؟
    کلا اگه راهنماییم بکنید که باید چه کارهایی انجام بدم ممنون میشم.
    سلام
    اول اینکه الا ازمون تافل آزمایشی دادید که اطمینان کافی دارید؟
    1)با طولانی شدن کارشناسیتون از یک طرف وقت میخرید ولی از طرف دیگه هم برای گرفتن پذیرش و هم ویزا مسلمامشکل پیدا میکنید.
    2)اگر استطاعتتون کمه با طولانی کردن دوره کارشناسی باید فکر پرداخت پول انرا بکنید.گرفتن فول فاند بستگی به قوی بودن رزومتون داره که معدل یکی از اوناس.معدل متوسطی دارید که با مقاله و... باید شانستون را بیشتر کنید.در مورد دانشگاه باید از کسانی هم رشتتون تو تاپیک مکانیک کمک بگیرید.
    باید اول هدفتون مشخص بشه.چون خیلی مهمه.
    امیدوارم سودمند باشه

Junior Member

با سلام

من با یکی از اساتید دانشگاه یورک تماس گرفتم. ایشان رزومه من به یه استاد دیگه فرستاد و اون استاد هم به من ایمیل داد که از رزومه من خوشش اومده و میخواد با من اسکیپ کنه. بعد از یک هفته باهم در اسکیپ صحبت کردیم و از من خواست که یک مقاله رو خلاصه کنم و ایده جدید بدم. من یک متن 3 صفحه ای رو آماده کردم و فرستادم به من گفت که هفته بعد جواب میده ( اطلات من در این موضع که میخواد کار کنه بیشتر از استاد هست ). الان 10 روزه هیچ جوابی نمیده 2 یا ایمیل زدم که چخبر چیشد ولی جوابی نیومد بنظرتون چیکار کنم ؟ زنگ بزنم آفیسش؟ البته ایمیلهای قبلی رو هم دیر جواب می داد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_gd نمایش پست ها
    با سلام

من با یکی از اساتید دانشگاه یورک تماس گرفتم. ایشان رزومه من به یه استاد دیگه فرستاد و اون استاد هم به من ایمیل داد که از رزومه من خوشش اومده و میخواد با من اسکیپ کنه. بعد از یک هفته باهم در اسکیپ صحبت کردیم و از من خواست که یک مقاله رو خلاصه کنم و ایده جدید بدم. من یک متن 3 صفحه ای رو آماده کردم و فرستادم به من گفت که هفته بعد جواب میده ( اطلات من در این موضع که میخواد کار کنه بیشتر از استاد هست ). الان 10 روزه هیچ جوابی نمیده 2 یا ایمیل زدم که چخبر چیشد ولی جوابی نیومد بنظرتون چیکار کنم ؟ زنگ بزنم آفیسش؟ البته ایمیلهای قبلی رو هم دیر جواب می داد.
    بهتر هست از هر ایمیل بدون احتساب تعطیلات و آخرهفته ها حداقل سه روز کاری فاصله بگذارید.
    ده روز زمان زیادی نیست کمی صبرکنید البته در مواردی نظیر ارائه یا بررسی گزارش زمان بیشتری هم نیاز است.
    پیگیری تلفنی نیز در برخی موارد در صورت تاخیر زیاد ممکن است موثر باشد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering of ferdowsi university

سلام دوستان
    در مورد شهریه دوره MENG مکانیک در دانشگاه کلگری میخاستم بدونم کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟
    سوال بعد اینکه هر halfcourse در سیستم کانادا معادل چند واحد درسی ما تو ایران میشه؟
    ممنون و متشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Tensor نمایش پست ها
    سلام

direct PhD خوندن تو دانشگاهی مثل carleton معقولانه هست؟
    carleton اونقدری معتبر هست که آدم بعد از فارق التحصیلی ازش اونم بدون (مستر) دغدعه کار نداشته باشه؟
    کارلتون از نظر ارتباط با صنعت شهرت خوبی داره. در محیط آکادمیک هم استادهای زیادی را پیدا میکنید که از کارلتون فارغ التحصیل شده اند.
    همه اش بستگی به رشته و کیفیت رزومه تون داره.

Member minamaya آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer engineering - software

دوستان
    من مهندسی کامپیوتر نرم افزار خوندم اونم فقط تا لیسانس( دانشگاه آزاد). ارشد 2 سال پیش قبول شدم (دانشگاه آزاد )مهندسی شبکه که به خاطر عدم علاقه دیگه نرفتم و انصراف دادم. علاقه زیادی به موسیقی دارم. سه تار و پیانو میزنم. برای کبک نیروی متخصصش امسال قراره پرونده باز کنم.
    سوالم اینه که:
    1-اگر کاردانی به کارشناسی رشته موسیقی-آهنگسازی بخونم و یه لیسانس دیگه بگیرم (مثلا از دانشگاه علمی کاربردی یا .. )میتونم دانشگاه های کانادا تو همین موسیقی ادامه تحصیل بدم یا نه باید از کاردانی شروع کنم و لیسانسم باید 4 ساله باشه؟(واقعا خوندن موسیقی از دوره کاردانی اونم چیزایی که بلدم برام وقت تلف کردنه)
    2-اگر فوق لیسانس موسیقی ایران بخونم بهتر بهم پذیرش میدن یا نه باید کلا برم از اول لیسانس موسیقی شروع کنم؟

منظورم اینه که اگر کسی مثلا رشته لیسانسش با فوق لیسانسش یکی نباشه حتی اگر مقیم کانادا باشه (اقامتشو از طریق نیروی متخصص گرفته باشه) میتونه دانشگاه های اونجا پذیرفته بشه توی رشته فوق لیسانسش یا نه؟
    ".Where there is a will, there is a way"

به نظر شما آیا اگه منطقیه که آدم برای دانشگاه هایی از استاداش جواب نگرفته اپلای کنه و آیا تنها راه گرفتن پذیرش اینه که استاد پیدا کنی ؟
    مثلا من از توی دو تا دانشگاه دو استاد بهم گفتن اپلای کن ولی من دوست دارم که شانسم بیشتر باشه در این حالت برای چند تا دانشگاه دیگه هم علی رغم اینکه استادی پیدا نکردم اپلای می کنم
    در این حالت آیا شانسی برای پذیرش با فاند دارم؟

کسی دانشگاهی در کانادا می شناسه که برای پذیرش و فاند نیاز به پیدا کردن استاد نباشه و خود دانشگاه مستقیما تصمیم بگیره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan999999 نمایش پست ها
    کسی دانشگاهی در کانادا می شناسه که برای پذیرش و فاند نیاز به پیدا کردن استاد نباشه و خود دانشگاه مستقیما تصمیم بگیره؟
    برای بیشتر دانشکده های مهندسی شما میتونید بدون استاد هم اپلای کنید ولی بهر حال باید یک استاد حاضر بشه سوپروایزرتون بشه تا پذیرش بگیرید. فایل اپلیکیشن شما را در اختیار استادها قرار میدهند تا ببینند کسی شما رو انتخاب میکنه یا نه. دانشکده نمیتونه استادی را مجبور کنه که سرپرستی شما رو بعهده بگیره. اگر فکر میکنید رزومه تون در حد قبولی دانشکده موردنظرتون هست میتونید شانستون رو امتحان کنید.

Junior Member

سلام من فوق دیپلم نرم افزار دارم
    خواستم بدونم میشه برای ادامه تحصیل به کانادا و ونکوور برم ؟اگر بله باید از کجا شروع کنم
    ایا اجازه کار کردن در هنگام تحصیل میدن؟
    برای زبان مشکل ندارم
    ممنوون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)