صفحه 179 از 318 نخستنخست ... 79129169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189229279 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,781 تا 1,790 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

سلام آیا کسی که در کانادا هست می تواند یک ترم دانشجو هیچ دانشگاهی نباشد و این مشکلی برای ویزا و استادی پرمیت آن فرد ایجاد نمی کند؟

Junior Member

سلام دوستان
    من از یه دانشگاه تو ایالت اونتاریو پذیرش دکترا با فاند دارم. الان می خوام برا ویزا اقدام کنم کسی میتونه راهنماییم کنه آیا همزمان می تونم برای برنامه مهاجرت کبک اقدام کنم یا نه؟
    ممنون

Junior Member

سلام بچها من یک سوال خیلی‌ مهم دارم

من دیپلم کارو دانش دارم و پیش دانشگاهی ندارم و الان دانشجو هستم مقطع کاردانی که ترمه ۲ هستم حالا با این وجود که من پیش دانشگاهی ندارم آیا شانس پذیرش گرفتن از دانشگاههای کانادا ، اولویتم دانشگاه ساسکتون یا رجینا هست وجود داره؟ البته ترمه اول مقطع کاردانی من درس هایی مثل ریاضی‌ ، زیست ، فیزیک ، و زبان و،،،، پاس کردم که فکر می‌کنم درس‌های پیش دانشگاهی بود؟ حالا با این وضعیت من که ریز نمرههامو از دانشگاه بگیرم ترجمه کنم ، تطبیق میدان برای کانادا؟

اگر که امکان تطبیق نیست می‌خوام ببینم پذیرش conditional هم امکانش نیست بدون داشتن پیش دانشگاهی ؟
    مدرک ielts به زودی میگیرم با نمره خوب

وضعیت مالی خوبی‌ دارم ، هزینه‌ها مهم نیست

ممنون میشم بچها جواب بدین

Junior Member

دوستان درمورد لزوم مهر دادگستری و خارجه برای ترجمه هایی که برای دانشگاه های کانادا میفرستیم میشه منو راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام. در مورد هزینه های زندگی در کانادا کسی اگر اطلاعی یا تجربه ای داره ممنون می شم اینجا بذارن.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fassihi نمایش پست ها
    سلام. در مورد هزینه های زندگی در کانادا کسی اگر اطلاعی یا تجربه ای داره ممنون می شم اینجا بذارن.
    این تاپیک را بخوانید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...AF%DA%AF%DB%8C

Junior Member

سلام من و همسرم فوق دیپلم معماری و الکترونیک داریم وبرای تحصیل در کبک دیپلمم رو تطبیق زدم ودارم رشته تجربی میخونم که از طریق ویزا دانشجویی وارد کبک شم متناسب بارشته ای که دارم در ایرن کار اشبا شده و میخوام درکبک با خواندن پرستاری و رشته های نظیران مسیر شغلی رو عوض کنم برای کسب درامد زبان فرانسه رو هم دوماهی میشه اغاز کردیم اطلاعاتمون راجع به کبک و دانشگاه کامل نیس و در سطح مبتدی که دانشگاهی با زبان فرانسه که پزشکی تدری میشه دانشگاه لاوال میباشد سوالات من
    ایا مدرک دیپلم من که باید سال 89باشد ولی دی ماه سال بعد میگیرم مشکل ساز نیس؟
    پشتوانه مالی باید چقدر باشه؟
    راه اسون تری هم هس که بتونیم بریم؟
    ایا خواندن رشته پرستاری در کبک خیلی سنگین تر از ایران است؟
    زبان انگلیسی نیاز است؟

Junior Member

سلام
    من ٢١ دسامر براي bio رفتم امروز از سفارت به موبايل زنگ زدن، نتونستم جواب بدم ، چي كار ممكنه داشته باشن چه طوري ميتونم تماس بگيرم
    اون شماره هم پيغام گره و كاري نميشه كرد باش

سلام
    ببخشید کسی که به تازگی واسه ویزای کانادا اپلای کرده باشه میتونه بابته study plan و اپلیکیشن یکم راهنمایی کنه؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط Bita نمایش پست ها
    Please see the attached files. --b

سلام دوستان. من براي چند تا دانشگاه كانادا اقدام كردم. يكي از دانشگاه ها براي ژانويه 2016 پذيرش داشتم كه ديفر كردم براي پاييز. حالا تا آخر فوريه وقت دارم كه پذيرش اينجا رو اكسپت كنم. نمي دونم تا اون موقع جواب پذيرشم از بقيه دانشگاه ها مياد يا نه. حالا سوالم اينه كه آيا مي شه پذيرش چند تا دانشگاه رو اكسپت كرد يا اين كار مشكل ساز مي شه براي ويزا و ...؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)