صفحه 192 از 318 نخستنخست ... 92142182183184185186187188189190191192193194195196197198199200201202242292 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,911 تا 1,920 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط mahbub123 نمایش پست ها
    سلام-من لیسانس مهندسی مکانیکم و معدلم 13 هست ...دارم زبان برای ایلتس میخونم و مقالم ندارم...با این شرایط اگه بخوام دنبال پذیرش برم برای ابتدای کار چکار کنم؟مباحث سایت خیلی زیاد هست برای کسی مثل من که ابتدای کار هست گیج کننده شده که چکار کنم یا ن..
    با این معدل تقریبا از مینیمم هیچ دانشگاهی تو کانادا نمیتونید عبور کنید. مینیمم معدل اکثر دانشگاهها 15-16 برای ایران قرار داده شده است.
    بهتر است نگاهی به سایت دانشگاههای مختلف بیندازید شاید کشورهای دیگر یا تقویت معدل راهکار بهتری باشد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsarez نمایش پست ها
    یک سوال دیگه: من یه جاب آفر دارم از یک شرکت خصوصی وابسته به شرکت نفت و گاز و پتروشیمی ...همچنین به مدت یک سال کار پاره وقت و کار آموزی داشته ام در آن شرکت....آیا این جز لیست سیاه شرکت های ایرانی برای سفارت کانادا نیست؟
    لیست سیاه اگر هم باشد که عموم دسترسی ندارند. در این صورت مفهوم آن از بین میرود چون هیچ فردی برای ریجکت اصولا اپلای نمیکند.
    عموما صنایع نفت و گاز و شرکتهای پتروشیمی جز موارد حساس در نظر گرفته شده است.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

کسی میدونه دانشگاه های کانادا در رشته های بیزینس دکترای سه ساله ارائه میدن یا نه؟ یا کسی دانشگاهی رومیشناسه که دوره اش کوتاه باشه؟

Junior Member

با سلام

می خواستم ببینم امکان ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس برای رشته ای نامرتبط به لیسانس وجود داره یا خیر، (از ادبیات انگلیسی به روانشناسی. تو ایران قبول شدم ولی نرفتم.) و اینکه در این صورت فاند تعلق می گیره؟ به خود دانشگاه ها ای.میل زدنم جوابی ندادند اصلا، ممنون می شم راهنمایی کنید.

Banned

با معدل ١٥/٩٠و ايلتس ٨و تافل ١١٠م(مثل اكثر دانشجوي هاي كارشناسي متاسفانه مقاله ندارم) از دانشكده هاي حقوق كانادا پذيرش گرفت؟فول فاند يا پارشال فاند؟

اگه بخوام فول فاند يا پارشال فاند با درصد بالا بگيرم بايد چيكار كنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Samius نمایش پست ها
    با سلام

می خواستم ببینم امکان ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس برای رشته ای نامرتبط به لیسانس وجود داره یا خیر، (از ادبیات انگلیسی به روانشناسی. تو ایران قبول شدم ولی نرفتم.) و اینکه در این صورت فاند تعلق می گیره؟ به خود دانشگاه ها ای.میل زدنم جوابی ندادند اصلا، ممنون می شم راهنمایی کنید.
    سلام
    شدنش که همیشه میشه. خصوصا ارشد هایی که خیلی کاری به لیسانست ندارن. مثل MBA یا ارشد Digital Media من میشناسم کسایی که رفتن. ولی تو اون رشته ها چون اصولا متقاضی خیلی زیاده فاند به راحتی گیر نمیاد. البته این از یه دیدگاه مهندسی بود. تو علوم انسانی خیلی چیزا به هم مرتبطه که من خیلی بلد نیستم. من یه دوستی داشتم کارشناسی علوم کامپیوتر خوند ، ارشد فلسفه بعد برای ارشد دوم فلسفه اومد البرتا. اگه هنوز درستون تموم نشده یه راه حلش برداشتن یه چند تا درس اختیاری از اون رشته جدیدیه که میخواین توش ارشد بگیرین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی عمران - زلزله

یک سوال مهم وفوری:
    آیا من شرایط لازم برای گرفتن پدیرش دکترای عمران(سازه و زلزله) دانشگاه های کانادا رو دارم؟
    .....
    بنظر شما به ددلاین امسال (آذر 95) میرسم؟
    و ضمنا چند تا دانشگاه ،با توجه به شرایط زیر برام اولویت بندی کنین:

تحصیل:
    کارشناسی عمران - آزاد رودهن- معدل 14.93
    کارشناسی ارشد گرایش زلزله- آزاد قزوین- معدل حدود15.5-16 (پایان نامه :تقریبا 18.5 با موضوع "بررسی اثر پیچش در سازه های کوتاه و بلند مرتبه")
    من نگران نمرات این بخش هستم!

مقاله:
    5تا مقاله کنفرانسی دارم :شامل(3تا بین المللی و 2تاملی)

سابقه کار:
    4سال تجربه در محیط آموزش و تدریس- یکی دوسال تجربه عمرانی - یک تجربه عمرانی بین المللی

مالی:
    بدون شک به فاند مناسب امید دارم
    . و اگه مزدوج بشم اون شرط هم ممکنه برای انتخاب محل اقامت و تحصیل اضافه بشه.

زبان:
    برای زبان هم اقدام موثری نکردم ولی زبان انگلیسیه متوسطی دارم.

چند نکته:

1-توی مادرید(اسپانیا) فامیلی که بتونه کمکم کنه دارم.اما نمیدونم شرایط دکتری عمران در اسپانیا چطوریه!!! ام قعلا تو ذهنم کاناداست.چون با شرایط بعد از تحصیل آمریکا راحت نیستم و تو اروپا هم تحقیقات زلزله احتمالا کمتر از کاناداست..
    2-بنظر شما به ددلاین امسال (آذر 95) میرسم؟
    الان هرروز تا 5 مشغول کارم

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

برای دوستانی که متریال یا مکانیک می‌خونن http://engineering.ok.ubc.ca/faculty/lbichler.html

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Genetics

من يه سوالي داشتم ممنون ميشم راهنمايي كنين
    واسه تحصيل توي رشته هاي پزشكي،دندان پزشكي و داروسازي بايد اقامت كانادا رو داشته باشيم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Nasim1993 نمایش پست ها
    من يه سوالي داشتم ممنون ميشم راهنمايي كنين
    واسه تحصيل توي رشته هاي پزشكي،دندان پزشكي و داروسازي بايد اقامت كانادا رو داشته باشيم؟
    برای اکثر دانشگاهها اقامت کانادا شرط لازم اولیه است. غیر از آن خیلی شرایط دیگر هم باید داشته باشید. تاپیک پزشکی در کانادا را مطالعه کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)