صفحه 195 از 318 نخستنخست ... 95145185186187188189190191192193194195196197198199200201202203204205245295 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,941 تا 1,950 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

سلام دوستان خواهش میکنم اگر کسی شماره موسسه اعزام دانشجو به کانادا میشناسه به من معرفی کنه. هم واسه پذیرش هم ویزا
    خیلی ممنون میشم زود جوابمو بدید مرسی از همه

سلام من برای دانشگاه اتاوا اپلای کردم ولی پرفایلم هیچ تغییری نکرده. حالا سوال من اینه که اگه پذیرش گرفتم الان که اول June هست چقدر طول می کشه که ویزا بگیرم تقریبا با توجه به روابط بین ایران وکانادا؟

Junior Member

سلام،هزینه تحصیل هر ترم دانشگاه تو رشته فناوری اطلاعات چقدره?منظورم اینه که برای 4 سال تحصیل چه مقدار پول میخواد و چقدر میشه حین تحصیل کار کرد?

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط picasso93 نمایش پست ها
    سلام،هزینه تحصیل هر ترم دانشگاه تو رشته فناوری اطلاعات چقدره?منظورم اینه که برای 4 سال تحصیل چه مقدار پول میخواد و چقدر میشه حین تحصیل کار کرد?
    هر دانشگاهی فرق میکنه. چه مقطعی و کدام دانشگاه؟ اقامت کانادا دارید یا هنوز دانشجوی بین المللی هستید؟
    در مورد کار حین تحصیل هم دفعه قبل که پرسیدید اینجا جواب دادم:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2225709

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1906798

Junior Member

سلام،تو مقطع کارشناسی و دانشگاهی که مورد تایید وزارت علوم باشه و سایر کشورها هم قبول داشته باشن دانشگاه رو.
    من سالانه نهایتا 10 هزار دلار بتونم از طریق خانوادم ساپورت مالی بشم 20 هزار دلارش رو میشه با کار کردن جور کرد ایا?
    و این که کارشناسی از ایران بگیرم و در حین دانشجویی کار کنم و با گرفتن ویزای کار کانادا اقدام کنم برای ارشد و بعد اقامت بگیرم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط picasso93 نمایش پست ها
    سلام،تو مقطع کارشناسی و دانشگاهی که مورد تایید وزارت علوم باشه و سایر کشورها هم قبول داشته باشن دانشگاه رو.
    من سالانه نهایتا 10 هزار دلار بتونم از طریق خانوادم ساپورت مالی بشم 20 هزار دلارش رو میشه با کار کردن جور کرد ایا?
    شاید در دانشگاههای استانهای کوچکتر مثل ساسکاچوان و نیوفوندلند بتونید کل هزینه را با مثلا 20 هزار دلار جمعش کنید. ولی تامین هزینه تون با کار کردن بسیار دشوار خواهد بود و سفارت هم بدون پشتیبانی کامل مالی ویزا نخواهد داد. دانشگاههای دولتی کانادا همه از نظر بین المللی معتبرند (از نظر وزارت علوم ایران اطلاعی ندارم).

گرفتن ویزای کار کانادا از ایران تقریبا غیرممکن است.

سلام
    دوست بزرگوارم من لیسانس مهندسی برق قدرت دانشگاه آزاد با معدل 16/55 هستم و نمره ی تافل 99 و در حال آمادگی برای امتحان جی آر ای هستم
    من سربازی رو در پیش دارم و میخواهم تکلیفم رو با خودم مشخص کنم.دو راه دارم یا در سربازی برای فوق بخونم تا ارشدم رو در ایران بخونم یا زبانم رو بخونم و روی مقاله هم کار کنم و برای فوق اپلای کنم به نظر شما کدوم راه برای من عاقلانه تر هست؟آیا با شرایط فعلی میتونم به فول فاند امیدوار باشم؟
    لطفا در مورد دانشگاه ها در ایران برای اپلای توضیح بدین که آیا اسم دانشگاه در اپلای موثر هست یا فقط معدل مهم هست
    با تشکر

Junior Member

سلام من رشته ي مهندسي شيمي هستم همسرم مقيم كاناداس منم بعد از فوق ميخوام برم كسي ميدونه بين گرايش محيط زيست و جداسادي كدوم براي دكترا تو اين كشور بهتر و كاربردي تره؟؟؟

سلام دوستان
    من کامپیوتر خوندم . نرم افزار . معدل من خیلی کمه . ۱۱ اما رزومه کاری خوبی دارم . در ضمن pr هم دارم . کسی می تونه منو راهنمایی کنه که آیا می تونم من در مقطع فوق تو کانادا ادامه تحصیل بدم یا نه . حتما باید دوباره از لیسانس بخونم
    خیلی ممنونم
    ارسال مدارک : دسامبر2010 ، دریافت فایل نامبر : می 2011 ، دریافت نامه انتظار مصاحبه : نوامبر 2012 ، تاریخ مصاحبه :18 اکتبر 2013
    فایل نامبر فدرال : 9 مارس 2014

سلام دوستان!
    من دانشجوی کارشناسی مهندسی مواد هستم و هیچ علاقه ای به این رشته ندارم و توی کار توسعه و طراحی وب فعالیت می کنم.برای مهاجرت به کانادا بهترین راهی که به ذهنم می رسه برای مستر همین رشته ی مواد اقدام کردنه.حالا به نظر میاد پذیرش گرفتن توش خیلی سخت نباشه اما فاند مشکله و مخصوصا فول فاند. هزینه ها هم برای من خیلی زیاده.حالا با توجه به اینکه تقریبا مطمئن هستم اگه توی سال های آینده پیشرفت کنم برای توسعه وب اونجا کار پیدا می کنم(حتی تو زمان کم) می خواستم بدونم میشه برای مستر برم و مثلا یک ترم بخونم بعد انصراف بدم و برم سر کار و بعدش هم اقامت بگیرم؟ کلا راه های پیشنهادیتون چیه؟
    ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)