صفحه 20 از 318 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط

سلام
    آيا اين امكان هست كه با نمره كمتر آيلتس اپلاي كنيم و پذيرش مشروط بگيريم؟مثلا بريم اونجا واحد زبان بگذرونيم.مثل دانشگا هاي استراليا؟

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط MEMAR نمایش پست ها
    سلام
    آيا اين امكان هست كه با نمره كمتر آيلتس اپلاي كنيم و پذيرش مشروط بگيريم؟مثلا بريم اونجا واحد زبان بگذرونيم.مثل دانشگا هاي استراليا؟
    دانشگاه‌های کانادا خیلی‌ رو minimum requirement حساس هستند و معمولاً قبول نمیکنند. اما بعضی‌ دانشگاه‌های سطح پایین تر شاید قبول کنند. تازه اگه قبول هم بکنند موقع ویزا گرفتن هم براتون مشکل پیش میاد.

Junior Member

سلام
    من برای phD مهندسی شیمی تورنتو دارم اپلای می کنم. موقع اپلای از من یک statement of intent می خواد. از استاد اونورم پرسیدم اونم مطمئن نبود. برای این چی بنویسم؟ منظورش همون SOP هست یا موضوعی که می خوام تو دکترا روش کار کنم؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehrmat نمایش پست ها
    سلام
    من برای phD مهندسی شیمی تورنتو دارم اپلای می کنم. موقع اپلای از من یک statement of intent می خواد. از استاد اونورم پرسیدم اونم مطمئن نبود. برای این چی بنویسم؟ منظورش همون SOP هست یا موضوعی که می خوام تو دکترا روش کار کنم؟
    ممنون
    سلام
    statement of intent یا interest فرقی‌ با sop نداره. بعضی‌ دانشگاه‌ها موقع اپلای online میخوان که معمولاً محدودیت داره مثلا ممکنه ۶۰۰ characters باشه که شما یه بخش کوچک و مهمتر از sop رو باید انتخاب کنید و بنویسید. اما مهم همون sop اصلی‌ هست که میفرستید.

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

سلام

ببخشید نمی دانم این سوال مرتبط هست یا نه

مثلا در یک دانشگاهی نوشته کل هزینه می شود برای یکسال 20000 هزار دلار هزینه اتاق و شهریه دانشگاه و بیمه و ...

آیا واقعا همین قیمت است یا بیشتر می شود مثلا مالیات و درس های فوق برنامه و ...

با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    سلام

ببخشید نمی دانم این سوال مرتبط هست یا نه

مثلا در یک دانشگاهی نوشته کل هزینه می شود برای یکسال 20000 هزار دلار هزینه اتاق و شهریه دانشگاه و بیمه و ...

آیا واقعا همین قیمت است یا بیشتر می شود مثلا مالیات و درس های فوق برنامه و ...

با تشکر
    هزینه‌هایی‌ که نوشته شده معمولاً مالیات رو در نظر گرفته. درس فوق برنامه خاصی‌ هم معمولاً بچه‌ها نمیگذرونن، اما بستگی به خودتون داره، مثلا ممکن یه کلاس academic writing بگذارند شما بخواهید شرکت کنید...

با سلام .

آیا امکانش هست کسی مثل من آیلتس 5 داره بره اونجا زبان بخوانه

تو سایت دانشگاه دیدم خودشان دوره زبان داشتن .

آیا سفارت ویزا می دهد.

با سلام آیا دانشگاه های کانادا هم برای گرفتن پذیرش و چک کردن مدارک هزینه دریافت می کنند .

همه دانشگاه های اینطوری است یا بعضی از دانشگاه ها

با تشکر

برای مقطع لیسانس

Junior Member

پیش فرض college or university

من به عنوان يك مهاجر فقط با تجربه در زمينه شبكه و طراحي سايت در ايران كار ميكردم يك فوق ديپلم دامپزشكي هم براي فرار از سربازي گرفتم
    الان اينجا بدون مدرك در اين رشته هيچ كاري نميشه كرد ولي با مدرك كالج ميشه كار پيدا كرد اما بعضي ها ميگن كاري كه با مدرك دانشگاه باشه خيلي از نظر كار و حقوقي با كالج فرق داره

كساني كه تجربه دارن 2 سال تحصيل در كالج رو ترجيح ميدن يا 4 سال دانشگاه

Junior Member

با سلام
    من مهندس کشاورزی -علوم و صنایع غذایی هستم.با حدود 10 سال سابقه کار که حدود 3 سال آن مدیریتی است .الان هم در زمینه تضمین کیفیت در شرکت مواد غذایی فعال هستم. اقدام کردم برای مهاجرت کبک.و هدف اصلیم ادامه تحصیل است و گزینه انتخابیم هم دانشگاه مک گیل است.چون میخوام مونترال اقامت کنم.و واقعا روی گرفتن فاند حساب میکنم.معدل لیسانسم 17.98 بوده و شاگرد اول دانشکده بودم اما الان هیچ سندی دال بر آن ندارم
    حالا میخوام که قبل از رفتن بتونم بیشتر کارام رو انجام بدم و اصلا نمیدونم این پروسه به چه شکلی هست.ضمنا یه مشکلی که هست اینه که رشته من با این عنوان وجود نداره.و دقیق نمیدونم چطور حتی SEARCH کنم!
    ممنون میشوم کمکم کنی.ضمنا IELTS برای اونجا الزامیه یا TOFEL? آیا آزمون GRE هم میخواد و حد مینیمم SCORE قابل قبول چند باید باشه؟چطور میتونم اساتید مرتبط رو پیدا کنم؟ ممنون از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)