صفحه 200 از 318 نخستنخست ... 100150190191192193194195196197198199200201202203204205206207208209210250300 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,991 تا 2,000 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

باز هم تکمیل کنم که اصلا به رزومه نیست. به نشون دادن توانایی هست. به Demonstration هست! شما باید خودتون رو به استاد بفروشید (اگر نگم تحمیل کنید!). حتما دیدید خیلی ضعیف تر از شما الان چه جاهایی درس میخونن. این به خاطر اینه که خودشون رو خوب میتونن Present کنن. همه چیز درس و مقاله نیست. همه چیز روابطه! همه جای دنیا همینه. شما که رزومه ات خوب هست، روابط رو باید بسازی و از ثمره اش استفاده کنی. باید اعتماد بسازی، چون استاد نمیخاد روی کسی سرمایه بذاره که بعد یه موضوع بهتر یا یه دانشگاه بهتر پیدا کرد، ول کنه بره. شما باید نشون بدید شب و روز وقتتون رو گذاشتید برای اون استاد تا اون مطمئن شه و بهتون یه پوزیشن بده. استاد هم مثل هر کس دیگه ای نمیخاد جای اشتباه سرمایه گذاری کنه. الان که رزومه اتون خوبه دنبال این دو تا باشید: اعتماد و روابط! فقط همین.

پی نوشت: یادمه خودم وقتی یه استاد تو کانادا بهم اوکی داد، نشستم کل مقالاتش رو خوندم، بعد براش یه ایمیل زدم که شما تو 10 سال گذشته روی این 6 مورد کار کردید! و من به فلانش بیشتر علاقه دارم چون از این نظر و از اون نظر بهتره برای من. ضمن این که به بک گراند من هم میخوره. و اینجوری هم میتونم پیشرفت بدم کارتون رو!
    به همین سادگی و خوشمزگی

نقل قول نوشته اصلی توسط whoknowshimsel نمایش پست ها
    دوست عزیز شاید کلیشه ای بیاد ولی شما خودتون باید پیگیر بشید. مثلا اگر طرف میگه اپلای کن باید بهش بگید ببخشید من سایت شما رو خوندم و به نظرم این موضوع خیلی خوبیه (الکی)! بعد بهش بگید نظر شما چیه؟ اگر پروپوزال بنویسم میتونید بخونید و نظرتون رو بگید؟ یا مثلا بهش بگید من با فلان دانشجوی شما حرف زدم و ایشون به من گفتن که فلان موضوع برای کار مناسبه. نظر شما چیه؟ اینجوری نشون میدید که حداقل میدونید با کیا کار کرده و در انتقال مطلب از دانشجوهای قبلی به شما هیچ مشکلی نیست.
    ببین دوست من شما هر جوری هست باید نشون بدید که با بقیه فرق دارید. استاد روزی 300 تا ایمیل مثل مال شما میگیره. معلومه جواب نمیده. شما اگر یکی گفت اپلای کن ول کن نباشین و باهاش ادامه بدین تا یخ رابطه آب بشه. شما باید نشون بدید که درک میکنید استاد عمرش رو گذاشته پای یه موضوع، حداقل این قدر براتون مهم بوده برید بشینید نگاه کنید چی کار کرده.
    دارایی استاد علمش و مقالاتشه و مثل هر کس دیگه ای، استاد هم خوشش میاد در مورد داراییش فخر بفروشه به شما! شما باید کاری کنید به عمری که گذاشته و نتایجی که به دست آورده افتخار کنه و بهترین راهش صحبت در مورد مقالاتش و راه های پیشرفت کارش هست.
    خیلی نشونه خوبی هست که بهتون جواب میدن و میگن اپلای کن ولی این یه جواب کلیشه ای هست! شما خودتون باید یه جایگاه برای خودتون Earn کنید. هیچ چیزی مجانی به دست نمیاد.

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

سلام

دوستایی که تجربه دارن توی اقدام و پذیرش برای دانشگاه های کانادایی در مقطع مستر. اگه توی یه دانشگاه به دو تا پروگرام درسی علاقه داشته باشیم امکانش هست با پرداخت یک بار هزینه ی بررسی برای دو تا پروگرام در یه دانشگاه اقدام کرد؟ (جواب هر چی هست آیا یه قانون کلی هست یا دانشگاه به دانشگاه فرق می کنه؟)
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra-dan نمایش پست ها
    سلام

دوستایی که تجربه دارن توی اقدام و پذیرش برای دانشگاه های کانادایی در مقطع مستر. اگه توی یه دانشگاه به دو تا پروگرام درسی علاقه داشته باشیم امکانش هست با پرداخت یک بار هزینه ی بررسی برای دو تا پروگرام در یه دانشگاه اقدام کرد؟ (جواب هر چی هست آیا یه قانون کلی هست یا دانشگاه به دانشگاه فرق می کنه؟)

برای بعضی از دانشگاه ها میشه ،

Junior Member

دوستان کسی پزشکی یا دندانپزشکی اقدام کرده؟ کسی اطلاعات داره حتما باید لیسانس بگیره ؟ بهد اقدام کنه
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina7676 نمایش پست ها
    دوستان کسی پزشکی یا دندانپزشکی اقدام کرده؟ کسی اطلاعات داره حتما باید لیسانس بگیره ؟ بهد اقدام کنه
    ممنون
    شنیدم که فقط به شهرونداش برای این رشته ها علاوه دارو پذیرش میده.

Junior Member

دوستان عزیز سلام
    سال پیش من ویزای توریستی 5 ساله گرفتم و الان بار دوم هستش که اومدم کانادا از اینجا 1 ماه پیش برای ویزای دانشجویی و رشته CPA (حسابداری پیشرفته) اقدام کردم و دانشگاه هم من رو تایید کرد اما من رو رد کردن به این دلیل : Based on your application and accompanying documentation that you have provided, I have carefully considered all information and I am not satisfied that you meet the requirements of the Immigration and Refugee Protection Act and Regulations. Your application as requested is therefore refused. [X] You are not a person described in Immigration Legislation who can apply for this type of document from within Canada. An application of this type must be made at a Canadian Visa office in another country. تا 4 ماه دیگه وقت دارم اینجا باشم و باید دوباره اقدام کنم,کسی میتونه لطفا کمکم کنه! ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad_k81 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    سال پیش من ویزای توریستی 5 ساله گرفتم و الان بار دوم هستش که اومدم کانادا از اینجا 1 ماه پیش برای ویزای دانشجویی و رشته CPA (حسابداری پیشرفته) اقدام کردم و دانشگاه هم من رو تایید کرد اما من رو رد کردن به این دلیل : Based on your application and accompanying documentation that you have provided, I have carefully considered all information and I am not satisfied that you meet the requirements of the Immigration and Refugee Protection Act and Regulations. Your application as requested is therefore refused. [X] You are not a person described in Immigration Legislation who can apply for this type of document from within Canada. An application of this type must be made at a Canadian Visa office in another country. تا 4 ماه دیگه وقت دارم اینجا باشم و باید دوباره اقدام کنم,کسی میتونه لطفا کمکم کنه! ممنون
    باید از طریق ویزاآفیسی در خارج کانادا اقدام کنید.
    تاپیک اقدام آنلاین ویزای دانشجویی را مطالعه کنید مراحل کامل کار را توضیح داده است. با توجه به زمان لازم است سریعتر مدارک را ارسال نمایید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad_k81 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    همانطور که دوستمون فرمودن ویزای توریستی رو نمیشه از داخل کانادا به تحصیلی تبدیل کرد. باید از یک سفارت در خارج از کانادا برای ویزای تحصیلی اقدام کنید.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان محترم من چند روز پیش به یه استادی در کانادا با ترک میل ایمیل زدم و رزومه و اس وو پی ام رو هم فرستادم ایشون در این چند روز بیشتر از 25 بار ایمیل و باز کرده این معنی اش چی می تونه باشه و من در قبال این کار ایا بهش بازم ایمیل بزنم یا نه ممنون میشم جواب بدید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط yakamozh نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان محترم من چند روز پیش به یه استادی در کانادا با ترک میل ایمیل زدم و رزومه و اس وو پی ام رو هم فرستادم ایشون در این چند روز بیشتر از 25 بار ایمیل و باز کرده این معنی اش چی می تونه باشه و من در قبال این کار ایا بهش بازم ایمیل بزنم یا نه ممنون میشم جواب بدید
    خیلی به اینکه چند بار ایمیل باز شده اعتماد نکنید هم به لحاظ احتمال خطای ترک میل و هم اشکال در سیستم ایمیل دریافت کننده یا هر علت دیگر.
    در کل باید حداقل یک هفته کاری برای دریافت پاسخ ایمیل اول زمان در نظربگیرید و در صورت عدم دریافت فیدبک ریمایندر بفرستید
    .موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)