صفحه 201 از 318 نخستنخست ... 101151191192193194195196197198199200201202203204205206207208209210211251301 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,001 تا 2,010 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

Junior Member

Question پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

سلام دوستان. من فوق لیسانس برق قدرت هستم. برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری میخام از دانشگاه های کانادا بورسیه بگیرم. با توجه ب رشتم و مقطعی ک میخام بخونم درباره کدوم دانشگاه های کانادا سرچ کنم و چطوری اطلاعات دانشکده های برق دانشگاه ها رو به دست بیارم ک بتونم با استادا در ارتباط شم؟
    با تشکر

Member heidary4444 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering power state university

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

سلام دوست عزیز
    شما می تونید برید سایت QS از اونجا دانشگاههای کانادا رو با توجه به رنک دانشگاه انتخاب وسپس تو گوگل سرچ و وارد سایت دانشگاه مورد نظرتون بشید.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - علوم و تحقیقات

چون دکترا توی کانادا واحد درسی هم داره این سوال برام پیش اومد که
    مقدار سختی واحدهای درسی چقدره، آیا مثل ایرانه همه چیز به برگه امتحانی بر میگرده؟ راستش من تو ارشدتا قبل از پایان نامه دو تا کار داشتم و فقط درسها رو پاس می کردم. یادم رفته درس خوندن چیه. فقط به عشق کار روی ایده ای که تو ذهنمه می خوام دکترا بخونم.
    به صورت خاص منظورم گروه مهندسی نرم افزار UBC یا SFU است.
    ویرایش توسط software_eng : August 13th, 2016 در ساعت 12:30 AM دلیل: غلط املای

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط software_eng نمایش پست ها
    چون دکترا توی کانادا واحد درسی هم داره این سوال برام پیش اومد که
    مقدار سختی واحدهای درسی چقدره، آیا مثل ایرانه همه چیز به برگه امتحانی بر میگرده؟ راستش من تو ارشدتا قبل از پایان نامه دو تا کار داشتم و فقط درسها رو پاس می کردم. یادم رفته درس خوندن چیه. فقط به عشق کار روی ایده ای که تو ذهنمه می خوام دکترا بخونم.
    به صورت خاص منظورم گروه مهندسی نرم افزار UBC یا SFU است.
    نه کار درسی در طول ترم هم هست. تکالیف و مرور مقاله و پروژه و در مقطع ارشد و دکترا ممکنه ارائه کلاسی هم داشته باشید. سایت استادهای دانشکده های موردنظرتون رو نگاه کنید بعضا ممکنه استادها course outline درسهاشون رو گذاشته باشند که نشون میده نمره پایانی چطور تعیین میشه.
    در ضمن این رو هم اشاره بکنم که شما در دوره دکترا قرار نیست روی ایده ذهنی خودتون کار کنید. بلکه باید روی زمینه ای که استاد بهتون میده تحقیق کنید (مگر اینکه استادی پیدا کنید که دقیقا کارش همون زمینه موردنظر شما باشه). اگر هدفتون صرفا کار روی ایده ذهنی خودتونه کار شخصی بهتر جواب میده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

ممنون از جوابتون - آیا دانشگاهی کاندای هست که پی اج دی تراک لازم نباشه؟
    من تو سایت داشنگاه
    UBC بخش کامپیوترش اینو دیدم که هنوز اون قانون یک سال قبل از دکترا رو دارن واسه فارغالتحصیلان غیر امریکای شمالی
    یعنی شرایط رو یه جوری می کنن ادم بگه کاش با لیسلنس میومدم.

ApplyAbroad Guru

ممنون از جوابتون - آیا دانشگاهی کاندای هست که پی اج دی تراک لازم نباشه؟
    من تو سایت داشنگاه
    UBC بخش کامپیوترش اینو دیدم که هنوز اون قانون یک سال قبل از دکترا رو دارن واسه فارغالتحصیلان غیر امریکای شمالی
    یعنی شرایط رو یه جوری می کنن ادم بگه کاش با لیسلنس میومدم.
    راستش نمیدونم پی اچ دی ترک چیه. لینکش رو بدید براتون نگاه کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه

The purpose of the PhD-Track MSc is to give exceptional applicants who would normally enter our MSc program a fast-track to the PhD program. It is targeted at candidates with an MSc degree from outside of North America, and exceptional BSc students.
    For example, https://www.cs.ubc.ca/students/grad/.../phd-track-msc

ApplyAbroad Guru

The purpose of the PhD-Track MSc is to give exceptional applicants who would normally enter our MSc program a fast-track to the PhD program. It is targeted at candidates with an MSc degree from outside of North America, and exceptional BSc students.
    For example, https://www.cs.ubc.ca/students/grad/.../phd-track-msc
    این پروگرام برای پذیرش دکترا اجباری نیست. برای کسانی هست که می خواهند با لیسانس دایرکت وارد دکترا بشوند بدون اینکه یک ارشد کامل را تمام کرده باشد. شما اگر ارشد دارید مستقیما میتونید برای دکترا اپلای کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط

سلام دوستان. می خواستم بدون که آیا با کورس های 1 ساله ای که کالج ها (در تورنتو) هم میشه استیودنت ویزا گرفت ؟ ثانیا با فرض این امکان بعد پایان 1 سال چقدر محتمل هست که بشه ویزای کار گرفت؟ لا توجه به اینکه کالج هم معتبر باشه و هم اینکه خود کورس Co Op هست.
    پیشاپیش ممنون

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Zol3x نمایش پست ها
    سلام دوستان. می خواستم بدون که آیا با کورس های 1 ساله ای که کالج ها (در تورنتو) هم میشه استیودنت ویزا گرفت ؟ ثانیا با فرض این امکان بعد پایان 1 سال چقدر محتمل هست که بشه ویزای کار گرفت؟ لا توجه به اینکه کالج هم معتبر باشه و هم اینکه خود کورس Co Op هست.
    پیشاپیش ممنون
    ویزاش رو نمیدونم چقدر شانس هست ولی اگر دوره تان یکساله و معتبر باشه بعد از پایان تحصیل ویزای کار یکساله میگیرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)