صفحه 214 از 318 نخستنخست ... 114164204205206207208209210211212213214215216217218219220221222223224264314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,131 تا 2,140 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

سلام دوستان یه سوال
    تو کانادا دانشگاه هایی هست که کمیته محور باشن؟ متاسفانه اساتید یا جواب نمیدن یا میگن فاند نداریم!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sajadsyr نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال
    تو کانادا دانشگاه هایی هست که کمیته محور باشن؟ متاسفانه اساتید یا جواب نمیدن یا میگن فاند نداریم!
    برای رشته های مهندسی فرقی نمیکنه کمیته محور باشند یا استاد محور؛ در نهایت تا استادی شما را قبول نکنه معمولا کمیته هم پذیرش نمیده. بدون سوپروایزر که نمیتونید شروع کنید. اگر هیچ جوابی ندارید میتونید تعدادی دانشگاه متناسب با رزومه تون رو انتخاب کنید و اپلای کنید و امیدوار باشید که شاید شانس بیاورید و استادی رزومه شما رو بپسنده.

Member
    رشته و دانشگاه
    BSc Chem-Eng Mazandaran Uni (Babol Noshirvani)**MSc Process-Eng Tehran Azad Uni

سلام دوستان لطف میکنید من رو راهنمایی کنید:
    من میخوام دوره ارشد (مهندسی شیمی) تو کانادا بخونم، ولی قبلا سه سال پیش تو ایران ارشد گرفتم معدل ارشد 17 و لیسانس 15.65 (یک مقاله ISI ارشد داردم) + 4 سال سابقه کار مرتبطم دارم
    ولی نمیخوام دکترا بخونم چون هدفم رفتن به صنعت کانادا و شهروندیه بعد تحصیل.
    حالا نمیدونم 1- بگم بهشون که ارشد دارم یا نه (به خاطر صداقت مخصوصا مرحله ویزا و هم معدل بهترش و چون حتی یکی از اساتید رفرنسم برای دوره ارشدمه) و 2- برای فاند ارشد بهتره چکار کنم؟؟
    ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط snsajedi نمایش پست ها
    سلام دوستان لطف میکنید من رو راهنمایی کنید:
    من میخوام دوره ارشد (مهندسی شیمی) تو کانادا بخونم، ولی قبلا سه سال پیش تو ایران ارشد گرفتم معدل ارشد 17 و لیسانس 15.65 (یک مقاله ISI ارشد داردم) + 4 سال سابقه کار مرتبطم دارم
    ولی نمیخوام دکترا بخونم چون هدفم رفتن به صنعت کانادا و شهروندیه بعد تحصیل.
    حالا نمیدونم 1- بگم بهشون که ارشد دارم یا نه (به خاطر صداقت مخصوصا مرحله ویزا و هم معدل بهترش و چون حتی یکی از اساتید رفرنسم برای دوره ارشدمه) و 2- برای فاند ارشد بهتره چکار کنم؟؟
    ممنونم
    برای ویزا گپ تحصیلی خود عامل مهمی است که با توجه به طولانی شدن وقفه شانس را بری این مورد کم خواهد کرد. مستر مجدد اگر در راستای تز قبلیتان باشد(اکستنشهایا نزدیک به موضوع) شانس پذیرش با فاند را در اغلب موارد بیشتر میکند هرچند سابقه کار غیر آکادمیک کمکی به شما نخواهد کرد. اعلام یا عدم اعلام این مساله یک موضوع شخصی است که ریسک و تبعات خاص خود را حتی در آینده و در زمان اپلیکیشنهای مختلف برای فرد خواهد داشت و نمی توان توصیه ای در این مورد داشت. برای مستر مجدد هم ویزا غیرممکن نیست وخیلی از افراد نیز موفق به دریافت آن می شوند ولی به هرحال رزومه فرد و دانشگاه مقصد و سایر مشخصات پرونده نیز موثر است.
    حهت اطلاعات تکمیلی به فروم ویزای تحصیلی مراجعه کنید.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

با سلام و عرض ادب ممنون می شم راهنماییم کنید
    من لیسانس برق و الکرونیک تهران مرکز با معدل 16.10 می باشم
    دوره MBA دانشگاه تهران رو هم گذروندم با معدل 18.5
    از دانشگاه Warwick انگلستان در رشته Supply Chain and Logistics Management هم مستر گرفتم با درجه Merit با معدل B
    آیلتس 7 در مجموع با speaking 8 دارم. GMAT ندارم ولی می تونم بگیرم .
    سوالات : 1-شانس پذیرش دکتری مدیریت را از کانادا را دارم؟
    2- داشتن مقاله ISI چقدر شانس منو در پذیرش و بالا بودن رتبه دانشگاه بالا می بره؟
    3- من در فوق لیسانس یک وقفه دوساله داشتم و بعد دوبار شروع کردم و همین ماه فارغ التحصیل شدم این موضوع گپ به حساب میاد یا نه؟
    از اینکه جواب سوالاتم رو می دید و وقت می گذارید ممنونم

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط utm-wanted نمایش پست ها
    كدوم يكي از دانشگاه هاي كانادا بهتر ميشه توش continue كرد ؟
    دارم واسه كارشناسي ارشد مالزي اقدام مي كنم و فكر كنم تا سال ديگه اقامت كانادام درست بشه !‌ كدوم دانشگاها ميشه واحدهايي(عمران) كه يه كشور ديگه خونده شده رو انتقال داد و اونجا فارغ التحصيل شد ؟
    اگر منظورتان ترانسفر هست باید از یک دانشگاه پذیرش بگیرید (بسته به موضوع تحقیق یا علاقه پیشنهاد میکنم اقدام کنید) و پس از آن واحدها را به درخواست شما برخی واحدها را ممکن است قبول و ترانسفر کردیت نمایند.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member fariba22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TEFL

سلام خدمت دوستان
    من ارشد آموزش زبان با معدل 19.30 از دانشگاه دولتی هستم. لیسانسم هم دولتی معدل 17. الان میخوام برای دکتری کانادا اقدام کنم. من هنوز مدارکم رو آماده نکردم که ترجمه کنم و دارم برای امتحان آیلتس آماده میشم که بتونم نمره بالایی بگیرم. فکر میکنم تا خرداد 96 ترجمه مدارکم و نمره آیلتسم آماده میشه. چند ماه پیش می خواستم برای نیوزیلند اقدام کنم اما با توجه به دور بودن مسر و .... نظرم عوض شد. سوالم ایناست اگه کسی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه:
    1. کدوم دانشگاه ها تو کانادا فاند بهتری میده؟
    2. آیا باید مدارکم رو آماده کنم و برا دانشگاه بفرستم و اگر اکی شد برا اساتید بفرستم یا اینکه اول باید استاد رو پیدا کنم؟
    3. اصلا کانادا فول فاند میده برا دکتری یا نه؟
    4. اگه من مثلا از خرداد 96 شروع کنم احتمالش هست برا ترم دوم 2017 بتونم برم یا نه؟
    ممنونم

Junior Member

با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان
    ممنون می شم بفرمایید که کدوم دانشگاههای کانادا رو می شناسید که برای ترم زمستان 2018 ( نه سپتامبر 2017) برای دکتری مدیریت پذیرش بدهند و رتبه خوبی هم داشته باشند ؟ با توجه به اینکه معدل و موارد دیگه متقاضی خوب باشه .....
    با سپاس

Junior Member

سلام من ایمیلیی که برای استادا میفرستم فقط میگم به حوزه کاری شما علاقه دارم و دوس دارم سوپروایزرم شما باشید و سی ویمو اضافه میکنم ولی هیچ جوابی نگرفتم بنظرتون همینا کافیه یا باید درمورد اون حوزه کاری توضیح بدم؟ رشتم علوم پایس اگه استاد پیدا نکنم شانس ندارم؟

سلام
    یکی از دوستای من برای پاییز گذشته از مونترال پذیرش داشت اما بنابه دلایلی چند نتونسته بره، از اون بدتر درخواست دیفر هم نداده،
    میخواست بدونه الان میتونه درخواست دیفر برای پاییز آینده بده؟ یا اینکه برای این ترم زمستان میتونه بره درسشو شروع کنه؟
    ساعتها را بگذارید بخوابند ، بیهوده زیستن را نیازی به شمردن نیست...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)