صفحه 220 از 318 نخستنخست ... 120170210211212213214215216217218219220221222223224225226227228229230270 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,191 تا 2,200 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

کی همچین حرفی زده؟ پس این همه ایرانی که توی کانادا دارن دکتری مدیریت میخونن مدرک ارشدون رو از کجا گرفتن؟ من تنها جایی که دیدم مدرک ارشد مدیریت رو ایران رو قبول نداره دانمارک هست که اونم بهونه آوردن که ریجکت کنن. وگرنه کانادا مطمئنم که قبول می کنه. شما تافل و جی آر ای تون خوب باشه، شک نکنید که پذیرش میگیرین
    The future is already here – it's just not evenly distributed

سلام سوالم اینه که دانشگاه های کانادا چقدر دانشگاه های آلمان رو قبول دارن. من پذیرش مستر از یکی از دانشگاه های المان دارم و بعدش می خوام از یکی از دانشگاه های کانادا دوباره تو رشته های ویژوآل آرت یا آرت دایرکتور مستر بگیرم (البته با بورس) و می خوام بدونم چقدر شانس دارم بعد گرفتن مستر از آلمان دوباره مستر مجدد تو کانادا با بورس پذیرش بگیرم.

Junior Member

سلام
    بنده از شربروک پذیرش گرفتم .. یه سوال مهم داشتم که ممنون میشم جواب بدین
    من الان منتظر جواب پلی تکنیک و ای تی اس (که خود مونتریال هستند ) هم هستم ..
    ب نظرتون مونتریال بهتره برم یا شربروک ؟؟؟
    آخه شربروک هزینه کمتری داره در عوض مونترال کارپیدا کردن در حین تحصیل و بعدش رو راحت تر میکنه (چون بعدش هم میخوام مونتریال زندگی کنم)
    راستی Meng هستم و فاند کلا ندارم ..
    ممنون بابت وقتی که میزارید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط REZA186 نمایش پست ها
    سلام
    بنده از شربروک پذیرش گرفتم .. یه سوال مهم داشتم که ممنون میشم جواب بدین
    من الان منتظر جواب پلی تکنیک و ای تی اس (که خود مونتریال هستند ) هم هستم ..
    ب نظرتون مونتریال بهتره برم یا شربروک ؟؟؟
    آخه شربروک هزینه کمتری داره در عوض مونترال کارپیدا کردن در حین تحصیل و بعدش رو راحت تر میکنه (چون بعدش هم میخوام مونتریال زندگی کنم)
    راستی Meng هستم و فاند کلا ندارم ..
    ممنون بابت وقتی که میزارید
    اگر مستر بدون تز یکساله میخواهید بگذرانید بهتر است برای همان مونترال برنامه ریزی کنید. امکان تطابق با محیط و پیداکردن کار به ویژه اگر قصد اقامت در مونترال را دارید فاکتور بسیار مهمی است که در زمان کوتاه حین تحصیل با انتخاب شهری دیگر به شدت کمرنگ خواهد شد.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

دوستان سلام- اگر کسی بخواد به صورت دانشجویی ویزای کانادا رو بگیره و به کانادا بره آیا باید حتما بعدش به دانشگاه بره و درس بخونه؟ نمیشه فقط بره کالج؟ بعد از لند کردن اگر درس نخونه آیا میتونه جایی کار پیدا بکنه؟ ممنون میشم پاسخ بدین.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_h1979 نمایش پست ها
    دوستان سلام- اگر کسی بخواد به صورت دانشجویی ویزای کانادا رو بگیره و به کانادا بره آیا باید حتما بعدش به دانشگاه بره و درس بخونه؟ نمیشه فقط بره کالج؟ بعد از لند کردن اگر درس نخونه آیا میتونه جایی کار پیدا بکنه؟ ممنون میشم پاسخ بدین.
    اجازه اقامت موقت شما فقط برای تحصیل تمام وقت است. اگر ثبت نام نکنید یا انصراف بدهید ادامه حضور شما غیرقانونی است و دیپورت میشوید. مطابق مقررات فعلی در حین تحصیل اجازه بیست ساعت کار در هفته را دارید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كل

یه دانشگاهی هست به اسم University of Canada West توی ونکوور، که من بر اساس مشاوره ای که با یه موسسه انجام دادم شانس بالایی واسه گرفتن پذیرش MBA دارم.

ولی توی اینترنت سرچ که می کنم در مورد این دانشگاه، همه اش کامنت های منفی میبینم و همه توصیه کرده اند که وارد این دانشگاه نشید چون کلاهبرداریه. پیش از این اصلا فکر نمیکردم توی کانادا ممکنه دانشگاه ها کلاهبردار باشن!!

البته بیشتر کامنت ها قدیمی بود و مربوط به سال 2012 میشد، ولی review های جدید به ندرت وجود داره در مورد این دانشگاه که اینم خودش عجیبه! کسی تجربه یا ایده ای داره در مورد این دانشگاه که مطرح کنه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hmd1366 نمایش پست ها
    یه دانشگاهی هست به اسم University of Canada West توی ونکوور، که من بر اساس مشاوره ای که با یه موسسه انجام دادم شانس بالایی واسه گرفتن پذیرش MBA دارم.

ولی توی اینترنت سرچ که می کنم در مورد این دانشگاه، همه اش کامنت های منفی میبینم و همه توصیه کرده اند که وارد این دانشگاه نشید چون کلاهبرداریه. پیش از این اصلا فکر نمیکردم توی کانادا ممکنه دانشگاه ها کلاهبردار باشن!!

البته بیشتر کامنت ها قدیمی بود و مربوط به سال 2012 میشد، ولی review های جدید به ندرت وجود داره در مورد این دانشگاه که اینم خودش عجیبه! کسی تجربه یا ایده ای داره در مورد این دانشگاه که مطرح کنه؟
    یک موسسه آموزش عالی خصوصی است. مجوز ارائه مدرک داره و جزو designated learning institution list وزارت مهاجرت هم هست یعنی با پذیرشش میشه ویزا گرفت. ولی اعتبار آکادمیک چندانی نداره. دانشگاههای معتبر کانادا همه دولتی هستند.

علت اینکه کامنت جدید نمیبینید شاید اینه که این موسسه بعد از شکایتها و مشکلات فراوان در سال 2015 به یک موسسه بین المللی دانشگاهی اروپایی فروخته شد. البته بقیه دانشگاههای این موسسه بین المللی هم فاقد شهرت و اعتبار آکادمیک هستند یعنی بنوعی صرفا یک مدرک میدهند و همین.

امکانش هست که رشته با thesis اپلای کنیم و بعد در دانشگاه به بدون thesis یا Meng تغییر دهیم ؟

Junior Member

سلام دوستان. اگر از یک دانشگاه در کانادا پذیرش بگیریم و accept کنیم پذیرش رو, اگر بعدا پذیرش بهتر بگیریم می تونیم بریم دانشگاه دوم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)