صفحه 235 از 318 نخستنخست ... 135185225226227228229230231232233234235236237238239240241242243244245285 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,341 تا 2,350 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط siinaa666 نمایش پست ها
    سلام.اغاا یکی بیاد بگه که برای مستر مهندسی کانادا gre میخواد؟مگه اختیاری نبود؟gre مگه فقط برای امریکا نیس؟من سلف فاند میخوام برم و الان بهم میگن نمیشه چون gre نداری.
    دانشگاه این رو بهتون گفته؟ کدام دانشگاه؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

سلام.اغاا یکی بیاد بگه که برای مستر مهندسی کانادا gre میخواد؟مگه اختیاری نبود؟gre مگه فقط برای امریکا نیس؟من سلف فاند میخوام برم و الان بهم میگن نمیشه چون gre نداری.
    کدوم دانشگاه؟ چه رشته ای؟
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    کدوم دانشگاه؟ چه رشته ای؟
    نمیدونم کدام دانشگاه.برای رشته های شیمی و مرتبط با شیمی.بهم چند نفرگفتن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophiae Doctor

چند نفر گفتن منظورتون پرسنل اون دانشگاه هست یا سایر افراد؟ سایر افراد هرچیزی ممکنه بگن که اشتباه هم ممکنه باشه اما از اونجا که هر دانشگاهی مقرارت خودش رو داره اگر توی سایت دانشگاه زده می خواد یا توی مکاتبه با اون دانشگاه بهتون گفتن کاریش نمیشه کرد.

Junior Member

سلام
    دوست عزیز برای این مسائل که چه مدارکی لازم برای پذیرش دانشگاه به دانشگاه و حتی دانشکده و همچنین رشته به رشته فرق میکنه و من خودم در بعضی موارد حتی گرایش بوده چیزی رو میخواسته ولی گرایش دیگه همون رشته اون مدرک رو نمیخواستن که از یک دانشکده بودن ، پس به حرف کسی که همینجوری میگه فلان رو نمیخواد یا میخواد کلا در هر کشوری توجه نکنید و خودتون در قسمت پذیرش همون دانشکده خودتون در سایت های دانشگاه ها نگاه کنید چون در بعضی موارد حتی حداقل های نمره زبان در گرایش برای پذیرش با هم فرق میکنند(البته این خیلی نادره) ولی منظورم اینکه حتما خودتون سایت های دانشگاه رو مطالعه کنید و اگر مبهم بود به منشی دپارتمان ایمیل بزنید و هیچ وقت در این موارد به تجربه دیگران اکتفا نکنید و خودتون پیگیر باشید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان، من نگرانی از بابت سنم دارم، در حال حاظر 29 سالمه و درصورتیکه سال دیگه پذیرش بگیرم تا پایان دکترا 35 ساله میشم. آیا بعد از فارق التحصیلی این سن برای کار کردن زیاد هست؟ بیشتر هدفم کار غیر آکادمیک هست و قصدم هم زندگی در کاناداست.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud2067 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من نگرانی از بابت سنم دارم، در حال حاظر 29 سالمه و درصورتیکه سال دیگه پذیرش بگیرم تا پایان دکترا 35 ساله میشم. آیا بعد از فارق التحصیلی این سن برای کار کردن زیاد هست؟ بیشتر هدفم کار غیر آکادمیک هست و قصدم هم زندگی در کاناداست.
    نه اصلا زیاد نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    نه اصلا زیاد نیست.
    جناب ghlobe ممنون از توجهتون. ببخشید در صورتیکه از استادی پذیرش بگیرم میتونم ازش درخواست کنم که به عنوان دانشجوی مستر بهم پذیرش با فاند (حداقل پارشیال) بده؟ من میتونم ماهانه هزار دلار خودم هزینه کنم. (معدل کارشناسی بنده 13 هست و تنها مشکل رزومم همین هست)

Junior Member

با سلام خدمت دوستان،بنده کارشناسی معماری هستم با معدل 17.5 از دانشگاه آزاد تهران مرکز و آیلتس 6 و نیم هم دارم...بعد از چندین ماه تحقیق تصمیم گرفتم برای مستر دانشگاه منیتوبا اپلای کنم اما متاسفانه امشب بعد از صحبت با یکی از آشنایان ساکن در اتاوا،به کل از وینیپگ و منیتوبا منصرف شدم،ایشون میگفتن کار در منیتوبا ب سختی پیدا میشه و حتی خود ساکنان هم برای کار ب ایالت های دیگه میرن...از دوستانی ک تجربه دارن تو این زمینه خواهش میکنم راهنماییم کنید،خیلی گیج شدم واقعا

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط livsa نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان،بنده کارشناسی معماری هستم با معدل 17.5 از دانشگاه آزاد تهران مرکز و آیلتس 6 و نیم هم دارم...بعد از چندین ماه تحقیق تصمیم گرفتم برای مستر دانشگاه منیتوبا اپلای کنم اما متاسفانه امشب بعد از صحبت با یکی از آشنایان ساکن در اتاوا،به کل از وینیپگ و منیتوبا منصرف شدم،ایشون میگفتن کار در منیتوبا ب سختی پیدا میشه و حتی خود ساکنان هم برای کار ب ایالت های دیگه میرن...از دوستانی ک تجربه دارن تو این زمینه خواهش میکنم راهنماییم کنید،خیلی گیج شدم واقعا
    این صحبتها واقعا دلیل بر گزینش دانشگاه نیست. به نظرم برای مستر دوساله بهتر است رویکرد پذیرش از دانشگاه خوب و با بهترین فاند یا کمک هزینه ممکن اگر مساله مالی هم برای شما اولویت دارد را به عنوان ملاک اصلی ببینید و برای کار از این صحبتهای کلی نتیجه گیری نکنید. بسته به رشته و تخصص فرد ممکن است در هر ایالتی کار بیشتر و یا کمتر پیدا شود و بعد از اتمام تحصیل می توان در این مورد و تغییر ایالت به راحتی تصمیم گرفت.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)