صفحه 236 از 318 نخستنخست ... 136186226227228229230231232233234235236237238239240241242243244245246286 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,351 تا 2,360 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الزهرا

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

سلام. امکان پذیرش برای پرستارها در مقطع ارشد چطور هست؟ کبک بهتره و زبان فرانسه باید مسلط باشن؟ RN لازم هست؟
    لیسانس پرستاری از دانشگاه آزاد. سابقه کاری پرستاری حدود 10 سال دارن .زبان انگلیسی هم در حال یادگیری هستن. دوره های اورژانس هم گذروندن.

سلام.
    من قصد دارم برای فوق دکترا اقدام کنم. میخوام بدونم که برای این دوره دانشگاه و یا سفارت اصل مدرک دکتری رو میخواد؟ این رو میپرسم چون آزاد کردن مدرک دکتری دوره های روزانه بیشتر از 30میلیون تومن هزینه داره. از طرفی هم چند جایی خوندم که چون پست داک کار محسوب میشه و نه تحصیل، نیازی به اصل مدرک نیست. آیا این درست هست؟
    در مورد مدرک زبان چطور؟ چند مورد از دوستان من حتی برای تحصیل هم به جای مدرک زبان، گواهی استاد راهنما کانادایی رو که با اون ها از طریق تلفن یا اسکایپ مصاحبه کرده بود مبنی بر تسلط به انگلیسی ارائه دادند.

ممنون میشم که دوستان اگه نظر یا تجربه ای دارند به اشتراک بگذارند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه مفید و دانشگاه شیراز

سلام. من یک لیسانس اقتصاد کشاورزی و یک ارشد بانکداری دارم و همچنین یک لیسانس حقوق هم دارم.میخام در رشته پول و بانکداری یا مدیریت پولی و مالی یا حقوق بانکداری در دانشگاه های کانادا ادامه تحصیل بدم و بعد اقدام به اخذ اقامت کنم. میشه لطف کنید و یک دانشگاه مرتبط و در سطح عالی در این رشته ها به من معرفی کنید.

Junior Member

سلام
    کاردانی شبکه دانشگاه جامع علمی کاربردی ۱۸.۴۲
    کارشناسی تجارت الکترونیک دانشگاه جامع علمی کاربردی ۱۸.۰۲
    آیلتس امتحان ندادم فعلن در حد ۶ در حال تمرین بیشتر برای امتحان
    نفر اول در کل دوره لیسانس و کاردانی
    سابقه کار مرتبط ۱۵ سال
    امکان پذیرش برا ارشد در زیرشاخه های علوم کامپیوتر در دانشگاه های کانادا به صورت نیمه فاند چقدر دارم
    با سپاس

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pulsars نمایش پست ها
    سلام دوستان

می خواستم توی ایران شرکت تاسیس کنم، ولی آیا برای پذیرش تحصیلی و اقامتی مشکلی ایجاد می کنه؟ (برای کدوم کشورها مساله سازه و برای کدوم کشورها مشکلی نداره)

آیا لزومی داره که داشتن شرکت رو بهشون اطلاع بدم؟ (برای کدوم کشورها نیازه که حتما بدونن و کدوم کشورا نیازی نیست)

ممنون می شم منو از تجربه و علم خودتون باخبر کنین، مرسی
    در حال حاضر مشکلی ایجاد نمیکنه.
    د

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    int business law at tilburg univeristy

سلام
    ليسانس حقوق دانشگاه دولتي شيراز معدل ١٥/٩٨
    كارشناسي ارشد حقوق بين الملل علامه طباطبايي ١٦
    وكيل پايه يك دادگستري هستم (٨سال)
    ايلتس ٧
    شانس پذيرش با فاند رو براي من چطور ارزيابي ميكنيد؟ و اينكه بهتر است براي دكترا اقدام كنم يا مستر مجدد؟مرسي
    دریای بزرگ دور یا گودال کوچک اب .فرقی نمی کند.زلال که باشی اسمان در توست...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Pourabdi نمایش پست ها
    سلام
    کاردانی شبکه دانشگاه جامع علمی کاربردی ۱۸.۴۲
    کارشناسی تجارت الکترونیک دانشگاه جامع علمی کاربردی ۱۸.۰۲
    آیلتس امتحان ندادم فعلن در حد ۶ در حال تمرین بیشتر برای امتحان
    نفر اول در کل دوره لیسانس و کاردانی
    سابقه کار مرتبط ۱۵ سال
    امکان پذیرش برا ارشد در زیرشاخه های علوم کامپیوتر در دانشگاه های کانادا به صورت نیمه فاند چقدر دارم
    با سپاس
    اگر این 15 سال سابقه وجود نداشت شانس به مراتب بالاتری برای پذیرش ارشد می توان متصور بود چرا که گپ تحصیلی طولانی از موانع عمده برای پذیرش و به ویژه فاند است. رزومه شما دقیق مشخص نیست به لحاظ زمان فارغ التحصیلی از هر مقطع ولی در کل بهتر است روشهای مهاحرتی و ویزای کار را از فرومهای مربوطه بررسی نمایید اگر منظور از پذیرش امکان مهاجرت در آینده نیز برایتان باشد. در صورت نیاز به ادامه تحصیل در هز حال ممکن است با هزینه شخصی بتوانید برای دوره های کورس بیس پذیرش بگیرید ولی امکان ویزا در چنین شرایطی محدودتر است.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام ببخشید من میخواستم برای رشته آرایشگری برای کالج ونکوور اپلای کنم. به نظر شما میتونم آفیسر رو مجاب کنم که بعد از تحصیل برمی گردم. راستش متاهل هستم و یه بچه هم دارم و قصد دارم بعد از پایان تحصیل همون جا کار پیدا کنم. به نظر شما این کار شدنی هست؟ البته مدرک شیمی محض دارم ولی چون شنیدم ادامه تحصیل در کانادا بیشتر آکادمیک هست و از زمان فارق التحصیلیم 10 سال میگذره ترجیح میدم که در زمینه کاری وارد بشم. ممنون میشم یکی کمک کنه بهم

Junior Member

سلام ببخشید من میخواستم برای رشته آرایشگری برای کالج ونکوور اپلای کنم. به نظر شما میتونم آفیسر رو مجاب کنم که بعد از تحصیل برمی گردم. راستش متاهل هستم و یه بچه هم دارم و قصد دارم بعد از پایان تحصیل همون جا کار پیدا کنم. به نظر شما این کار شدنی هست؟ البته مدرک شیمی محض دارم ولی چون شنیدم ادامه تحصیل در کانادا بیشتر آکادمیک هست و از زمان فارق التحصیلیم 10 سال میگذره ترجیح میدم که در زمینه کاری وارد بشم. ممنون میشم یکی کمک کنه بهم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    اگر این 15 سال سابقه وجود نداشت شانس به مراتب بالاتری برای پذیرش ارشد می توان متصور بود چرا که گپ تحصیلی طولانی از موانع عمده برای پذیرش و به ویژه فاند است. رزومه شما دقیق مشخص نیست به لحاظ زمان فارغ التحصیلی از هر مقطع ولی در کل بهتر است روشهای مهاحرتی و ویزای کار را از فرومهای مربوطه بررسی نمایید اگر منظور از پذیرش امکان مهاجرت در آینده نیز برایتان باشد. در صورت نیاز به ادامه تحصیل در هز حال ممکن است با هزینه شخصی بتوانید برای دوره های کورس بیس پذیرش بگیرید ولی امکان ویزا در چنین شرایطی محدودتر است.
    موفق باشید
    سلام. سپاس از توجه شما. سابقه کار من پیش و در حین تحصیلات بوده. من دوره کاردانی را بهمن ۹۳ و لیسانسم را بهمن ۹۵ تمام کردم. روش نیروی متخصص را بررسی کردم اما شرایط سنی آنها نهایتن ۳۵ سال بود و من ۳۸ سالمه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)