صفحه 245 از 318 نخستنخست ... 145195235236237238239240241242243244245246247248249250251252253254255295 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,441 تا 2,450 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آی تی-حسابداری

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

سلام
    من امسال میخواستم برای ارشد ثبت نام کنم ولی دچار سردرگمی بودم تا وقتش تموم شد(حالا منتظر اول بهمن هستم تا ثبت نام کنم)
    لطفا کمکم کنید؟
    من لیسانس حسابداری دارم و دارم فوق دیپلم IT هم میگیرم
    میخوام برای ارشد رشته ای برم که بعدش بتونم برای کانادا اقدام کنم (فول فاند)!!!!!!
    ولی نمیدونم چه رشته ای برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    تقریبا به خیلی از رشته ها اشنایی دارم.
    دارم روی زبانم هم کار میکنم که انشاالله مدرکش رو با نمره بالا بگیرم
    ولی مهمترین چیز اینکه چه رشته ای برم؟

هرکس از دوستان میتونه کمکم کنه لطفا راهنماییم کنه؟؟؟؟
    ممنون میشم

Junior Member

دوستان من ارشد مهندسی کشاورزی دارم.میخام برای ارشد دوباره اقدام کنم.حتما باید رشته ای که میخام پذیزش بگیرم باید مرتبط با رشته لیسانسم باشه؟ مثلا ایران با لیسانس کشاورزی میشه فوق لیسانس مدیریت خوند.کانادا هم اینجوریه؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز، وقت بخیر
    سوال من در مورد تحصیل همزمان در دو رشته هست. آیا اصلا این امکان در کانادا وجود داره؟ البته اینطور که یکی از این رشته ها در مقطع دکترا و رشته دوم مستر (MBA) باشه. لطفا در مورد هزینه بیزنس اسکول ها هم اگر اطلاعی دارین بفرمایین چون یقینا برای مستر (اگر امکان تحصیل همزمان باشه) باید هزینشو خودم بدم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud2067 نمایش پست ها
    سوال من در مورد تحصیل همزمان در دو رشته هست. آیا اصلا این امکان در کانادا وجود داره؟ البته اینطور که یکی از این رشته ها در مقطع دکترا و رشته دوم مستر (MBA) باشه. لطفا در مورد هزینه بیزنس اسکول ها هم اگر اطلاعی دارین بفرمایین چون یقینا برای مستر (اگر امکان تحصیل همزمان باشه) باید هزینشو خودم بدم.
    برنامه های خاصی در خصوص مدارک همزمان وجود دارد که بسته به رشته و دانشگاه متفاوت است. برای همه رشته ها این امکان نیست اما برخی رشته ها امکان پذیرش دوم را دارند(مثلا engineering ها و sustainability یا management در برخی دانشگاهها) که البته به صورت مدرک مستقل ارایه نمیشود. در مورد مدرک مستقل دو رشته ای که یکی از آنها MBA باشد اطلاعی متاسفانه به صورت خاص ندارم.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranayas نمایش پست ها
    دوستان من ارشد مهندسی کشاورزی دارم.میخام برای ارشد دوباره اقدام کنم.حتما باید رشته ای که میخام پذیزش بگیرم باید مرتبط با رشته لیسانسم باشه؟ مثلا ایران با لیسانس کشاورزی میشه فوق لیسانس مدیریت خوند.کانادا هم اینجوریه؟
    خیر
    هر رشته ای پذیرش بگیرید این امکان هست. ممکن است واحدهایی اضافه تر از برنامه معمول خواسته شود بگذرانید ولی مساله مهم خود پذیرش است.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering (sharif university of technology)

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud2067 نمایش پست ها
    من ندیدیم همزمان در دو رشتە افراد تحصیل کنن. خصوصا" رشتەای مثل ام بی ای کە فول تایم و کوهورتی هستش و بسیار هم تعداد درس هایی کە دانشجوها پاس می کنن زیادە. حداقل همزمان با ام بی ای نمی شە دکترا خوند رشتە های دیگە رو خبر ندارم. در مورد شهریە ام بی ای، دانشکدەی ما، بیزینس اسکول دانشگاه تورونتو، شهریەش ٥٠ هزار دلار در سالە برای دانشجوهای اینترناشنال.

Junior Member

سلام دوستان من از شما عاجزانه سوالی دارم
    بنده دانشجوی ترم اخر اموزش زبان ارشد هستم.و فقط پایان نامم مونده و پروپازلم هم تصویب شده
    سوال من اینه که
    1) ایا باید دفاع کنم و بعد از فارغ التحصیلی اقدام کنم برای ارشد مجدد کانادا؟
    یا اینکه از الان میتونم کاری کنم ؟البته تا دو سه ماه دیگه ایلس امتحان میدم .اگه میتونم کاری کنم چه کاری میتونم انجام بدم؟

سلام دوستان.
    من لیسانسم رو از یه دانشگاه اروپایی گرفتم و الان هم توی یه دانشگاه دیگه اینجا پذیرش فوقم اومده.
    وقتی میخوام برای فوق کانادا اقدام کنم بهتره این مورد پذیرش رو بنویسم یا نه؟

ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط kimsungbabak نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من لیسانسم رو از یه دانشگاه اروپایی گرفتم و الان هم توی یه دانشگاه دیگه اینجا پذیرش فوقم اومده.
    وقتی میخوام برای فوق کانادا اقدام کنم بهتره این مورد پذیرش رو بنویسم یا نه؟

ممنون
    پذیرش هیچ تاثیری در رزومه ندارد.

سلام دوستان

یه سوالی داشتم (شاید کمی عجیب!) که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    آیا هنگامی که میخواهیم ترجمه رسمی مدارک را ارسال کنیم بهتره که کپی های ریز نمرات و دانشنامه (منظورم نسخه فارسی هست) که پیوست ترجمه ها هست رنگی باشه و یا اینکه سیاه و سفید باشه و بعد اون رنگی ها را جدا گانه در یک بسته دیگه ارسال کنیم؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)