صفحه 247 از 318 نخستنخست ... 147197237238239240241242243244245246247248249250251252253254255256257297 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,461 تا 2,470 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

Junior Member saba_ro آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

سلام دوستان عزیزم
    روزتون بخیر باشه
    میخواستم بدونم کسی برای رشته ی IT در دانشگاه کارلتون و اتاوا و یا کالج algonquincollege برای فوق لیسانس MASTER اقدام کرده ؟ معدل من بالای 17 هستش و معدل دوترم اخر دانشگاهم بالای 18 هستش و اینکه میخوام فوق بدون تز که حدودا یکساله هست ویا توی کالج دوره یکساله graduate certificate رو اقدام کنم هزینه اشم خودم میخوام بدم اگرم فاند بدن که چه خوب . اما یه سوالی پیش اومده برام اگر نتونم نمره زبان رو 6.5 بیارم بهم مهلت میدن و قبلا من یه امتحان ایلتس دادم اما جنرال و همینطوری برا تعیین سطح و سنجش امتحان دادم و 5 آوردم اصن بدرد میخوره برای اقدام یا نه ؟! و یا میگن پذیرشت میکنیم بیا اینجا کورس زبان رو بگذرون ؟و یا مهلت میدن بهم ؟
    و اینکه من میخوام باهمسرم برم که به ایشون هم ویزای کار بدن آیا امکان پذیره ؟ من الان یکساله رو این دانشگاه تمرکز کردم منتظر زبانم
    ممنون میشم کمکم کنین چون واقعا کلافه شدم

و میخوام برای فال 2018 حتما دیگه پذیرش گرفته باشم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط

سلام
    برادرمو میخوام بفرستم تو یکی از مدارس کانادا تحصیل کنه 17 سالش هست لطفا اگه امکان اره راهنماایم کنید.
    با تشکر

Junior Member

کسی در مورد university of ontario institute of technology اطلاعاتی داره ؟ چون من توی رنکینگ های معتبر اسم این دانشگاه رو ندیدم میخواستم برای مستر کامپیوتر این دانشگاه اپلای کنم ولی الان یکم به شک افتادم .

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hat3ck نمایش پست ها
    کسی در مورد university of ontario institute of technology اطلاعاتی داره ؟ چون من توی رنکینگ های معتبر اسم این دانشگاه رو ندیدم میخواستم برای مستر کامپیوتر این دانشگاه اپلای کنم ولی الان یکم به شک افتادم .
    اینجا رو ببینید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...%A7%D9%87-UOIT

Junior Member

سلام بر دوستان
    من چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید.
    من الویت اولم تحصیل هست. ۲۸ سال دارم و می خوام برای فوق لیسانس نرم افزار اقدام کنم. من لیسانس نرم افزار دانشگاه دولتی با معدل ۱۴ رو دارم و ۴ سال سابقه برنامه نویسی تو شرکت معتبر رو دارم. می خوام بدونم بهترین راه اقدام چی هست؟
    اول اینکه چون بین لیسانس و اقدامم برای فوق ۵ سال فاصله افتاده آیا شانسی برای گرفتن فاند دارم یا نه؟ فول فاند یا هزینه کمکی هر کدوم چقدر شانس دارم؟
    دوم اینکه اگر بخوام با هزینه خودم اقدام کنم آیا باز هم نیاز هست با استادی در تماس باشم یا اینکه مستقیم از طریق خود دانشگاه اقدام کنم؟ آیا اگر مستقیم اقدام کنم دیگه نمی تونم هیچ کمک هزینه ای بگیرم؟ یعنی اگر کمک هزینه بخوام باید با استادی در ارتباط باشم؟
    سوم اینکه با توجه به فوق لیسانس بودن تحصیلم که سه ترم میشه گویا باید ۸ ماه باشم. هزینه تحصیل + زندگی تقریبا چقدر میشه؟ من می تونم نزدیک ۴۰ هزار تا بدون کار کردن و فاند با خودم ببرم. آیا کافیه؟ اما ترجیحم اینکه بتونم TA یا RA بگیرم.
    چهارم اینکه آیا استاد ها فرقی بین افراد متاهل و مجرد برای پذیرش قایل میشن یا کاری به زندگی شخصی افراد ندارن؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sabx نمایش پست ها
    سلام بر دوستان
    من چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید.
    من الویت اولم تحصیل هست. ۲۸ سال دارم و می خوام برای فوق لیسانس نرم افزار اقدام کنم. من لیسانس نرم افزار دانشگاه دولتی با معدل ۱۴ رو دارم و ۴ سال سابقه برنامه نویسی تو شرکت معتبر رو دارم. می خوام بدونم بهترین راه اقدام چی هست؟
    اول اینکه چون بین لیسانس و اقدامم برای فوق ۵ سال فاصله افتاده آیا شانسی برای گرفتن فاند دارم یا نه؟ فول فاند یا هزینه کمکی هر کدوم چقدر شانس دارم؟
    دوم اینکه اگر بخوام با هزینه خودم اقدام کنم آیا باز هم نیاز هست با استادی در تماس باشم یا اینکه مستقیم از طریق خود دانشگاه اقدام کنم؟ آیا اگر مستقیم اقدام کنم دیگه نمی تونم هیچ کمک هزینه ای بگیرم؟ یعنی اگر کمک هزینه بخوام باید با استادی در ارتباط باشم؟
    سوم اینکه با توجه به فوق لیسانس بودن تحصیلم که سه ترم میشه گویا باید ۸ ماه باشم. هزینه تحصیل + زندگی تقریبا چقدر میشه؟ من می تونم نزدیک ۴۰ هزار تا بدون کار کردن و فاند با خودم ببرم. آیا کافیه؟ اما ترجیحم اینکه بتونم TA یا RA بگیرم.
    چهارم اینکه آیا استاد ها فرقی بین افراد متاهل و مجرد برای پذیرش قایل میشن یا کاری به زندگی شخصی افراد ندارن؟
    ممنون
    بحث گپ تحصیلی طولانی همواره مشکل ساز است به ویژ] برای فاند که پیدا کردن استادی که ار بین اپلیکیشنهای متعدد این فرد را انتخاب کند باید رزومه ای به مراتب قوی یا گپ با سابقه کاری تحقیق یا آکادمیکی مثلا باشد که بتواند آین مساله را توجیه کند.
    بدون استاد و با هزینه شخصی می توانید برای دوره بدون تز که برخی دانشگاهها ارایه میکنند اقدام کنید اگر توان پرداخت هزینه شخصی و توویشن فی را دارید. معمولا هیچ کمک هزینه ای ندارند ولی برخی تنها TA را برای این دانشجویان دارند که بسیار رقابتی ممکن است باشد و بخشی از کمک هزینه را می تواند فراهم کندو در هر حال به دلیل نداشتن استاد امکان RA و فاند ندارند.
    هزینه بسته به شهر و دانشگاه متفاوت است. توییشن را در سایت دانشگاه مربوطه می توانید به روز چک کنید و هزینه های زندگی نیز بسته به نوع لایف استایل و مجرد یا متاهل بودن و... تدقیق نمایید. معمولا به جز هزینه توییشن برای اقامت یک نفره در شهر متوسط ماهانه 1000 دلار برای اقامت در منزل اشتراکی و هزینه زندگی با صرفه حوییهای دانشجویی معمول حداقل نیاز دارید. (خیلی کلی البته)
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

کسی در مورد دوره های کالج (diploma) بدون نیاز به مدرک زبان موردی را سراغ دارد یا اطلاعاتی در این زمینه میتواند ارایه بدهد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hama344 نمایش پست ها
    کسی در مورد دوره های کالج (diploma) بدون نیاز به مدرک زبان موردی را سراغ دارد یا اطلاعاتی در این زمینه میتواند ارایه بدهد؟
    کالج ها هم عموما مدرک زبان می خواهند. روی سایت خود کالج موردنظرتون میتونید چک کنید.

Junior Member saba_ro آواتار ها

ممنون از راهنماییتون
    فقط یسوالی که دارم اینه که پذیرش بدون تز اگر با هزینه خودمون باشه پس راحتتر هستش ؟ من از صحبت های شما اینطوری برداشت کردم
    و بنظرتون معدل من خوبه ؟ و ایلتس هم دارم در حد 7 کار میکنم که فروردین امتحان بدم
    شما درمورد رشته من توی این داشنگاههای اتاوا اطلاعاتی ندارین ؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین

Junior Member

سلام.من اگر از دانشگاه پذیرش بگیرم بعد انصراف بدم برم کالج برای ویزام مشکلی پیش نمیاد؟چون اینطور که میگن با سن من(29) برای کالج نمیشه از ایران ویزا گرفت و رد میشه احتمالا درخواستم.
    اصلا برای دانشگاه هم ممکنه نتونم ویزا بگیرم به خاطر سن و گپی که افتاده بین کارشناسی و الان که برای ارشد میخوام اقدام کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)