صفحه 250 از 318 نخستنخست ... 150200240241242243244245246247248249250251252253254255256257258259260300 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,491 تا 2,500 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

سلام دوستان شرابط من اینه: به نظرتون توی دانشگاه خوب یا متوسط توی شهرای بزرگ میتونم فاند بگیرم کامل(برای دکترا نرم افزار)؟؟
    1- کاردانی:نرم افزار – دولتی سمیه(نجف اباد)– کاردانی:18
    1- کارشناسی:نرم افزار – غیرانتفاعی سپاهان اصفهان..کارشناسی: –17:03
    2- ارشد:نرم افزار – ازاد نجف اباد اصفهان – 18:90
    3-تافل 95
    4- یک مقاله داخلی(بین المملی) , یک Scopus
    5-من در حوزه نرم افزار ده سال سابقه کار دارم.کارای کارافرینی هم کردم.مدرک فنی حرفه ایم شش تا دارم..برنامه نویسیم بلدم. 5یا 6سالم سابقه بیمه دارم
    برای دکترا نرم افزار یا تجارت الکترونیک میخوام برم
    نظرتون رو بگید لطفا.

Junior Member

سلام
    یه سوالی از خدمت دوستان داشتم.
    من قصدم از پذیرش تحصیلی اقامت بعد از کار است. می بینم که اکثر دوستان برای دانشگاه اپلای می کنن.می خواستم بدونم با توجه به اینکه شهریه های کالج از دانشگاه خیلی پایین تر است و مزایای کارورزی حین تخصیل هم داره ، چرا اکثر دوستان دنبال پذیرش گرفتن از کالج نیستند؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط samigol نمایش پست ها
    سلام
    یه سوالی از خدمت دوستان داشتم.
    من قصدم از پذیرش تحصیلی اقامت بعد از کار است. می بینم که اکثر دوستان برای دانشگاه اپلای می کنن.می خواستم بدونم با توجه به اینکه شهریه های کالج از دانشگاه خیلی پایین تر است و مزایای کارورزی حین تخصیل هم داره ، چرا اکثر دوستان دنبال پذیرش گرفتن از کالج نیستند؟
    شهریه های کالج پایینتر هستند ولی نه خیلی. مشکل مهمتر گرفتن ویزاست چون برای افسر باید توجیه کنید چرا بعد از گرفتن مثلا یک لیسانس یا ارشد حالا میخواهید بروید کالج بخوانید (که معادل فوق دیپلم است).

Junior Member

سلام دوستان، وقت بخیر و سال نوتون مبارک

من دانشجوی دکتری عمران از دانشگاه ازاد هستم و واقعا گیج شدم، قبل از قبولی خیلی تلاش میکردم برای اپلای ولی بعد از قبول شدنم سرد شدم. رزومه ام رو پایین قرار میدم میشه لطفا راهنمایی کنید که امکان گرفتن فاند دارم یا نه !؟

کارشناسی عمران دانشگاه ازاد /معدل 13,72
    کارشناسی ارشد راه و ترابری / معدل 16,06
    دانشجوی مقطع دکتری /ترم بعدی ازمون جامع دارم
    یک مقاله isi و 5 مقاله کنفرانس داخلی دارم.
    مدرک زبان داخلی دارم و میتونم با 6 ماه خوندن نمره خوبی از تافل بیارم (بالای 90)

گرفتن فاند برام مهمه! لطفا جواب بدید خیلی کمک نیاز دارم...

Junior Member

سلام
    در مورد شهریه دانشگاه در مقطع لیسانس اونطور که متوجه شدم هزینه ی بالایی داره و دیدم بعضی دوستان و بعضی سایت ها هزینه رو بین 20 تا 30 هزار دلار گفتن
    اما توی سایت دانشگاه تورنتو و بریتیش کلمبیا هزینه ی تخمینی رو بسیار بیشتر و حدود 50 هزار دلار می زنه
    می خواستم بپرسم که دقیقا کدوم درسته چون از خیلی ها پرسیدم گفتن ماکسیمم 30 هزار تا از طرفی 50 هزار دلار خیلی زیاده

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط CodeRed نمایش پست ها
    سلام
    در مورد شهریه دانشگاه در مقطع لیسانس اونطور که متوجه شدم هزینه ی بالایی داره و دیدم بعضی دوستان و بعضی سایت ها هزینه رو بین 20 تا 30 هزار دلار گفتن
    اما توی سایت دانشگاه تورنتو و بریتیش کلمبیا هزینه ی تخمینی رو بسیار بیشتر و حدود 50 هزار دلار می زنه
    می خواستم بپرسم که دقیقا کدوم درسته چون از خیلی ها پرسیدم گفتن ماکسیمم 30 هزار تا از طرفی 50 هزار دلار خیلی زیاده
    شهریه بسته به دانشگاه و رشته خیلی متفاوته. چه رشته ای مورد نظرتونه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شهریه بسته به دانشگاه و رشته خیلی متفاوته. چه رشته ای مورد نظرتونه؟
    من خودم مهندسی کامپیوتر می خواستم
    اما توی سایت های دانشگاه ها رشته رو نمی خواد و فقط دسته بمدی اون رشته رو می خواد مثلا من رشته های مهندسی رو انتخاب کردم که این هزینه رو تخمین زد
    از طرفی رشته های دیگش هم باز گرونه به طوری که رشته های مربوط به هنر هم حدود 35 هزار دلار میزنه

Member Mr_Engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EEngineering

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_b نمایش پست ها
    سلام دوستان، وقت بخیر و سال نوتون مبارک

من دانشجوی دکتری عمران از دانشگاه ازاد هستم و واقعا گیج شدم، قبل از قبولی خیلی تلاش میکردم برای اپلای ولی بعد از قبول شدنم سرد شدم. رزومه ام رو پایین قرار میدم میشه لطفا راهنمایی کنید که امکان گرفتن فاند دارم یا نه !؟

کارشناسی عمران دانشگاه ازاد /معدل 13,72
    کارشناسی ارشد راه و ترابری / معدل 16,06
    دانشجوی مقطع دکتری /ترم بعدی ازمون جامع دارم
    یک مقاله isi و 5 مقاله کنفرانس داخلی دارم.
    مدرک زبان داخلی دارم و میتونم با 6 ماه خوندن نمره خوبی از تافل بیارم (بالای 90)

گرفتن فاند برام مهمه! لطفا جواب بدید خیلی کمک نیاز دارم...
    سلام
    چون دانشگاهی که درس خوندی نام آشنا نیست، و همچنین معدلتون در حدود متوسط هستش،(معدل کارشناسی هم اهمیتش زیاده). اگر در نظر دارید که در مقطع دکترا با فاند شروع به تحصیل کنید باید به تافل بالای 100 فکر کنید و همچنین به GRE برای بهتر کردن رزومتون. همچنین اینکه مقاله دارید خوب هست ولی خودتون میدونید که مقاله با مقاله متفاوت هستش. اگر تونستید در این مدت یه چند تا کار پژوهشی جدید به سرانجام برسونید.
    شرایط فعلییتون رو در نظر بگیرید و ببینید تو چه وضعیتی هستید و سپس بر اساس آنها تصمیم گیری بکنید.

رزومه ای که دارید برای دانشگاه های سطح بالا جلب توجه نمیکنه مخصوصا اینکه برا مقطع دکترا دارید اقدام میکنید.
    این سوالیه که باید در طول مدت مشخصی که برای اپلای در نظر دارید، یه جواب قانع کننده ای براش پیدا کنید: "چرا باید یه استاد یا دانشگاه، هزینه تحصیل من رو به عهده بگیره؟"
    روی تافل و جی آر ای سرمایه گذاری کنید.
    موفق باشید.
    """خلاصه کلام اینکه، لطفا بیایید مهربانی رو نسبت به هم نوع خودمون دریغ نکنیم. دنیا دو روزه.
    برای ساخت جامعه امون باید با هم باشیم نه مقابل هم."""

Instead of goals, try this: Focus on Process; Results are side-effects of processes

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط CodeRed نمایش پست ها
    من خودم مهندسی کامپیوتر می خواستم
    اما توی سایت های دانشگاه ها رشته رو نمی خواد و فقط دسته بمدی اون رشته رو می خواد مثلا من رشته های مهندسی رو انتخاب کردم که این هزینه رو تخمین زد
    از طرفی رشته های دیگش هم باز گرونه به طوری که رشته های مربوط به هنر هم حدود 35 هزار دلار میزنه
    شهریه مقطع لیسانس برای دانشجویان بین المللی در دانشگاههای تاپ کانادا در همین محدوده 25-30 هزار دلار به بالا است. در استانهای دور افتاده تر مثل ساسکاچوان و نیوفوندلند ممکنست بتوانید شهریه های پایین تری هم پیدا کنید ولی برای انتاریو، کبک و بریتیش کلمبیا شهریه بالاست و بعلاوه اقلا 15 هزار دلار در سال هزینه زندگی را هم باید به آن علاوه کنید.

سلام دوستان، مسخواستم بدونم هزینه مقطع فوق لیسانس برای رشته IT یا کامپیوتر تو دانشگاه های رده دوم کانادا تقریبا چقدره؟ و اینکه برای پذیرش، با رزومه ای که پایین نوشتم و با توجه به اینکه هزینه هاشو خودم میخوام پرداخت کنم و دنبال فاند نیستم، شرایطم چطوره؟
    لیسانس دانشگاه سراسری تبریز
    معدل ۱۴:۹۰
    ۴ سال سابقه کاری مرتبط (که نمیدونم تاثیری داره یا نه )

و سوال دیگه اینکه ثبت نام دانشجوهای خارجی برای چه ترم هایی امکان پذیره؟ و من از چند وقت قبلش باید اقدام کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)