صفحه 267 از 318 نخستنخست ... 167217257258259260261262263264265266267268269270271272273274275276277317 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,661 تا 2,670 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

باسلام.
    اگر ممکنه در مورد رزومه بنده و اینکه ایا میتونم برای دکتری (فول فاند) کانادا اقدامی داشته باشم یا خیر اظهار نظر بفرمایید:
    لیسانس مهندسی شیمی: دانشگاه ازاد شهرستان، معدل 14.22
    ارشد مهندسی شیمی: دانشگاه ازاد علوم تحقیقات تهران، معدل 18
    2 مقاله فارسی کنفرانس ملی، 1 مقاله لاتین کنفرانس بین المللی، 2 مقاله علمی پژوهشی،
    2 مقاله isi در دست داوری (IF: بالای 1 تا 2 ) به عنوان اسم اول، مقاله سوم در دست نگارش
    اخیرا فارغ التحصیل شده ام.
    مدرک زبان : در حال امادگی برای ازمون ایلتس ( سطح زبان مطلوبی دارم، در حد نگارش مقالات لاتین و لیسنینگ و اسپیکینگ مناسب)
    دارای دو گواهی ثبت اختراع داخلی

مدرک GRE ندارم

از دوستان عزیز بابت راهنمایی های بی منتشان بی نهایت سپاسگزارم.
    این فروم رو در تمامی صفحات مطالعه کردم و بسیار به اگاهی ام افزوده شد و پاسخ بسیاری از سوالات را به دست اوردم. بی نهایت متشکرم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط EasternKnight نمایش پست ها
    باسلام.
    اگر ممکنه در مورد رزومه بنده و اینکه ایا میتونم برای دکتری (فول فاند) کانادا اقدامی داشته باشم یا خیر اظهار نظر بفرمایید:
    لیسانس مهندسی شیمی: دانشگاه ازاد شهرستان، معدل 14.22
    ارشد مهندسی شیمی: دانشگاه ازاد علوم تحقیقات تهران، معدل 18
    2 مقاله فارسی کنفرانس ملی، 1 مقاله لاتین کنفرانس بین المللی، 2 مقاله علمی پژوهشی،
    2 مقاله isi در دست داوری (IF: بالای 1 تا 2 ) به عنوان اسم اول، مقاله سوم در دست نگارش
    اخیرا فارغ التحصیل شده ام.
    مدرک زبان : در حال امادگی برای ازمون ایلتس ( سطح زبان مطلوبی دارم، در حد نگارش مقالات لاتین و لیسنینگ و اسپیکینگ مناسب)
    دارای دو گواهی ثبت اختراع داخلی

مدرک GRE ندارم

از دوستان عزیز بابت راهنمایی های بی منتشان بی نهایت سپاسگزارم.
    این فروم رو در تمامی صفحات مطالعه کردم و بسیار به اگاهی ام افزوده شد و پاسخ بسیاری از سوالات را به دست اوردم. بی نهایت متشکرم.
    اگر مقاله هاتون پذیرش نهایی بشه و آیلتس بالای 6.5 داشته باشید، شانس دارید
    استادی پیدا کنید که حیطه کاریش مشابه مقالات و تز شما باشه، نیازی به GRE ندارید.
    موفق باشید

سلام دوستان.
    وقتی پروسه اپلای رو شروع کردیم. مدارک رو کی ازمون میخوان؟
    یعنی به طور مثال همون اول کار ازمون مدرک زبان رو میخوان یا میتونیم بعد از اینکه پذیرش شدیم، مدرک رو ارائه بدیم؟
    ممنونم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elyartab نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    یعنی به طور مثال همون اول کار ازمون مدرک زبان رو میخوان یا میتونیم بعد از اینکه پذیرش شدیم، مدرک رو ارائه بدیم؟
    ممنونم
    ممکنه بعضی ها بدون مدرک زبان هم پذیرش بدن - یعنی پذیرش کاندیشنال داره.
    این موضوع بستگی به دانشگاه و استادتون داره

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط elyartab نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    ممنونم
    رشته ها و دانشگاه های محبوب معمولا همه مدارک رو همون اول میخوان.
    یه ددلاین داریم که رو سایت هست و عملا ددلاین پرداخت هزینه بررسی پرونده اس. بعد از اون معمولا ۲-۳ هفته وقت دارین که مدارک رو به دست اونها برسونین. این میتونه شامل مدارک زبان، ریز نمرات دانشگاه و... باشه.
    پذیرش کاندیشنال معمول خیلی تو کانادا نیست، اگه دانشگاهی تو کانادا پذیرش کاندیشنال داد من یکم به اعتبارش شک میکنم. یا اینکه دانشگاه برنامه هایی مثل کلاس زبان داره و امید داره طرف میاد پول میده و کلاس شرکت میکنه.
    البته مواردی هم بودن که رزومه خوب بود و استاد با دانشگاه صحبت کرده در عمل نمرات زبان و غیره رو حذف کردن برای طرف.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط

با سلام خدمت أدمين و دوستان
    من ليسانس اقتصاد بازرگاني و ارشد علوم اقتصادي دارم البته هنوز مقالم تأييد نشده...معدل ليسانسم ١٦.٤٥ و ارشدم فعلا بدون احتساب نمره مقاله ١٨هستش...٣ تا مدرك اينكوترمز و گمرك و اعتبارات اسنادي رو از اتاق بازرگاني دارم هنوز ايلتس امتحان ندادم اما قصدش رو دارم مدارك ورزشي و داوري درجه ٣ واليبال هم دارم زبانم در حد رقع نياز خودم خوبه اما جا دارم براي بهتر شدن...ميخواستم براي پذيرش از دانشگاه هاي كانادا اقدام كنم براي مقطع فوق ليسانس البته تو رشته مديريت...اگه ممكنه بگين از كجا بايد شروع كنم و چقدر شانس دارم...؟؟؟خيلي خيلي ممنون ميشم..

نقل قول نوشته اصلی توسط Nakhjavanniya نمایش پست ها
    با سلام خدمت أدمين و دوستان
    من ليسانس اقتصاد بازرگاني و ارشد علوم اقتصادي دارم البته هنوز مقالم تأييد نشده...معدل ليسانسم ١٦.٤٥ و ارشدم فعلا بدون احتساب نمره مقاله ١٨هستش...٣ تا مدرك اينكوترمز و گمرك و اعتبارات اسنادي رو از اتاق بازرگاني دارم هنوز ايلتس امتحان ندادم اما قصدش رو دارم مدارك ورزشي و داوري درجه ٣ واليبال هم دارم زبانم در حد رقع نياز خودم خوبه اما جا دارم براي بهتر شدن...ميخواستم براي پذيرش از دانشگاه هاي كانادا اقدام كنم براي مقطع فوق ليسانس البته تو رشته مديريت...اگه ممكنه بگين از كجا بايد شروع كنم و چقدر شانس دارم...؟؟؟خيلي خيلي ممنون ميشم..

باتوجه به معدل و مقاله ی که قطعا خواهید داشت و البته نمره زبان بالا با توجه به رشته تون که در سایت دانشگاه ها باید نگاه کنید که آیا 6.5 یا بالاتر هست برای زبان آیلس
    باید در درجه ی اول اساتید مناسب با فیلد کاریتون رو سرچ کنید و بهشون ایمیل بزنید دکترا باید استاد داشته باشید ولی در کل شرایطتون خوبه و شانستون بالاست
    دنبال دانشگاه و گروه مناسب با فیلد تحقیقاتی تون باشید و تماس با اساتید رو شروع کنید
    برای فوق مجدد هم امکان پذیر هست اما یا کلا ارشدتون رو اعلام نکنید که در اون صورت واسه گپ برای ویزا دچار مشکل میشید بهترین راه تماس با اساتید هست ببینین اونا چه نظری دارن

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط ellisa نمایش پست ها
    باتوجه به معدل و مقاله ی که قطعا خواهید داشت و البته نمره زبان بالا با توجه به رشته تون که در سایت دانشگاه ها باید نگاه کنید که آیا 6.5 یا بالاتر هست برای زبان آیلس
    باید در درجه ی اول اساتید مناسب با فیلد کاریتون رو سرچ کنید و بهشون ایمیل بزنید دکترا باید استاد داشته باشید ولی در کل شرایطتون خوبه و شانستون بالاست
    دنبال دانشگاه و گروه مناسب با فیلد تحقیقاتی تون باشید و تماس با اساتید رو شروع کنید
    برای فوق مجدد هم امکان پذیر هست اما یا کلا ارشدتون رو اعلام نکنید که در اون صورت واسه گپ برای ویزا دچار مشکل میشید بهترین راه تماس با اساتید هست ببینین اونا چه نظری دارن
    + برای فوق لیسانس هم باید استاد پیدا کنه.
    توی کانادا بدون استاد اپلای کردن غیرعادی محسوب میشه.
    اینقدر با فرهنگ تناقض داره. انگار مثلا یه نفر یه شوتی کرده توپو (یه سنگی انداخته) و اصلا واسش مهم نیست که با کی و تو چه زمینه ای قراره کار کنه. اینا برای اینکه به یه نفر کار تکنسینی بدن (هر قدرم فرهنگو بلد باشه هر قدرم خوشگل باشه وایت باشه بلاند باشه زبانش عالی باشه) باید بابای طرف توصیه کنه (چندین نفر از دوستای من اینطوری کار پیدا کردن، همه با توصیه خانواده و عمه و خاله) مگر کاره سخت باشه شرایطش و از عهده یه کانادایی برنیاد (یعنی اون کانادایی خسته تر بشه موقع کار کردن) و یا خواهانش کم باشه. دیگه پذیرش گرفتن بدون استاد که جای خودشو داره.
    من گاهی میبینم که ایرانیا بدون استاد میخوان اپلای کنن.
    واقعا توصیه نمیشه.
    ایشون با ارشد مجدد هم شانسشون خوب هست برای پذیرش. ارشد مجدد (به شرطی که دانشجو تر و فرز باشه و گیج نباشه) یعنی یه نون خور کمتر و استاد خیالش راحته که دانشجو گرجوئت استادیز قبلا داشته. خیلی خیلی فرق داره.
    عین مثل سابقه کار که مثلا وقتی سابقه کار داری یه پوئن مثبت هست برای وارد شدن به صنعت.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

سلام دوستان
    من دکتری ریاضی دارم. 6 تا مقاله ISI دارم و کلی سابقه تدریس تو دانشگاه و کلی ام مقاله و پوستر کنفرانسی. 6 ماهم قبلا فرصت مطالعاتی کانادا بودم. الان ی سال و چندماه دکتریم تموم شده ولی از اونجا که گرفتن پست داک واسه کسایی که ایران درس خوندن ی خورده سخته و همینطور بازار کار کانادا در کامپیوتر تا اونجایی که من دیدم خیلی خوبه، تصمیم گرفتم واسه مستر کامپیوتر ساینس دوباره اپلای کنم. با چهار تا از استادای دانشگاههای Carleton، Ottawa،Sasck و Regina صحبت کردم و از چهارتاشونم قول فول فاند گرفتم. فقط اینکه معدل دکتری . ارشدم بالاس ولی لیسانسم پایینه، استادام چیزی نگفتن، به نظرتون احتمال داره که به خاطر معدل لیسانس پایینم دانشگاهها ردم کنن؟ ی سوال دیگه من موقعی که واسه فرصت مطالعاتی رفتم لیسانس و فوقمو از طرف وزارت موقتا آزاد کردم و ترجمه اشون کردم، ولی اصل مدارکو دوباره پس دادم و فقط ترجمه ها موند البته کپی همه رو دارم. الان میتونم از همون ترجمه های قبلی استفاده کنم و دیگه مدارکو آزاد نکنم؟ سوال آخرمم اینکه اگه ی دانشگاهی آیلتس مثلا 6.5 با همه مهارتها بالای 6 بخواد و من نمره آیلتسم اورآل 6.5 باشه و مهارتهام 8، 7، 6 و 5.5 (یعنی فقط یکیشون کمتر از نیاز دانشگاه باشه) بهتره دوباره آیلتس امتحان بدم؟ ممنونم از پاسخگوییتون دوستان

سلام خسته نباشید. من ۱۷سال دارم و قصد تحصیل در کانادا رو دارم . میخواستم بدونم میشه برم دانشگاه تو ایران بعد یه ترم برم کانادا و به صورت کلی چه مدارکی لازم هست و اگه مثلا الان بخوام اقدام کنم چقدر طول میکشه و بورسیه میدن در مقطع لیسانس؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)