صفحه 268 از 318 نخستنخست ... 168218258259260261262263264265266267268269270271272273274275276277278 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,671 تا 2,680 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط

سلام خيلي ممنون از پاسخگوييتون...ببخشيد اساتيد رو كجا بايد سرچ كنم؟من اطلاعاتي راجبه دانشكاه هم ندارم...كجا بايد مطلع بشم؟خيلي ممنون...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

سلام. بنده با مدرک دکتری در علوم پایه و سابقه ۷ سال تدریس در دانشگاه دولتی به عنوان هیات علمی و ۱۳ تا مقاله داخلی و خارجی قصد مهاجرت از طریق تحصیلی را دارم. از طریق مستر دوم یا دکترای دوم. آیا شما در مورد رشته های توی بورس در کانادا که بازار کار خوبی هم دارند اطلاعی دارید؟ آیا برای مستر فاند میشه گرفت؟ با توجه به شرایط بنده آیا مهاجرت را صلاح می دانید یا خیر؟ بنظر شما استرالیا برای مهاجرت بهتراست یا کانادا؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mbgdthihjihh نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید. من ۱۷سال دارم و قصد تحصیل در کانادا رو دارم . میخواستم بدونم میشه برم دانشگاه تو ایران بعد یه ترم برم کانادا و به صورت کلی چه مدارکی لازم هست و اگه مثلا الان بخوام اقدام کنم چقدر طول میکشه و بورسیه میدن در مقطع لیسانس؟
    تاپیک زیر را چک کنید:

https://www.applyabroad.org/forum/sh...A7%D9%86%D8%B3

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science @ AmirKabir University

سلام من دانشجوی ترم ۶ علوم کامپیوترم، معدّل کلّم الآن ۱۵ه (که البتّه چندتا درس افتاده رو بی‌اثر کنم میشم حدود ۱۷)، معدّل دو سال آخرم هم تا الآن ۱۸.۵ه که دیگه در بدترین شرایط زیر ۱۷ نمیاد
    الآن من میخوام بدونم برای این یک سال آخر چیکار کنم؟ میتونم معدّلم رو بهتر کنم، مقاله بدم(البتّه توی یه فیلد دیگه به جز کامپیوترساینس)، تافلم رو بالای ۱۰۰ برسونم، GRE خوب بدم یا هر چیز دیگه که چون نمیدونم کدومش واجب‌تره و تاثیر بیشتری داره میخوام ببینم نظر شما چیه.

سلام دوستان، وقتتنون بخیر،
    من لیسانس معماری و فوق لیسانس طراحی شهری از دانشگاه امام خمینی قزوین دارم+ آیلتس 7 که تا می ماه 2019 منقضی میشه. راستش تصمیم گرفتم برای رشته ی مدیریت پروژه توی دانشگاه کنکوردیا اقدام کنم. هزینه ی کل این دوره 29000$ هست. دو تا سوال دارم:
    1. از طرفی میدونم که بازار کار این رشته در کانادا نسبتا خوب هست. ولی اساسا با شرایطی که دارم، اپلای کردن برای یک مستر که 29000$ فقط هزینه ی دوره اش هست، کاری عاقلانس یا اینکه بهتره دنبال فوق لیسانس پایان نامه محور باشم که بتونم برای فاند درخواست بدم؟
    2. من فعلا فقط یک سوم این پول رو دارم و شاید تا روزی که بخوام برم نصف این پول رو تهیه کنم. در کل با داشتن 14000$ امکان داره برم دوره را شروع کنم و بعد بتونم با کمک مالی دانشگاه دوره را تموم کنم؟ راستش قصد نهایی من شاغل شدن و در نهایت PR شدن در کانادا هست.
    خیلی ممنون میشم اگر دوستانی که تجربه دارند و یا اطلاعات مربوط رو دارند، جوابم رو بدن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ٍELectronics//UNI AZAD TAB///FROM Khalkhal

سلام دوستان
    من اگر بخوام برا دوره دکتری تو کانادا اقدام کنم، اگر از دو سال قبلش شروع به برقراری ارتباط با اساتید کنم، مثلا سوالایی در باره مقاله و موضوع تحقیقاتشون بپرسم، این میتونه بعدا برام نکته مثبتی باشه ایا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirdrake97 نمایش پست ها
    سلام دوستان . به کمک نیاز دارم.
    من داشنجوی کارشناسی نرم افزار سراسری ام و برای ارشد میخوام اقدام کنم. معدلم تا اخر ترم ۶، ۱۸ است. معدل ترم ۵ و ۶ بالای ۱۹ است(برای دو سال آخر) دو ترم بعد هم سعی می ‌کنم معدل خیلی خوب بیارم. شاگرد اول ورودی ها هم هستم. ۵ بار حل تمرین بودم. ماه بعد ایلتس دارم و فرض کنید گند نمی زنم و ۷.۵ میشم. الان شانس من برای پذیرش چقدره؟ مقاله و GRE ندارم. GRE هم اگه بخوام بدم نهایتا ۲ ماه وقت دارم، و این وقتو میشه رو پروژه کارشناسی گذاشت. در ضمن نامه رفرنس حداقل یکی رو فک کنم جور شه. الان نکرانی بزرگ من GRE هست میترسم منو خیلی عقب بندازه هرچند هیچ کدوم از دانشگاه ها که نگاه کردم اصلا اجباری یست داشتنش.
    سلام. من اینو تو تاپیک بغلی دادم. کلا خیلی گیج شدم، من توانایی سلف فاند رو ندارم به نظزتون میارزه با اینکه مقاله ندارم به استادا ایمیل بزنم؟
    الان بین چنتا مسیر موندم.. یکیش اینه مه ارشد همینجا بخونم کلی مقاله بدم .. یکیش اینه برم اروپا جایی که تحصیل با مجانبه یا خیلی ارزون یا اینکه خودمو برای کانادا بکشم هی ایمیل بزنم به دوستایی که اونور دارم بگم که برن حضوری با اساتید حرف بزنن.
    ممنون میشم کمکم کنید.

سلام وقت بخیر ببخشید من برای تحصیل اقدام کردم و هموز جوابم نیومده یه سوال داشتم اینکه من اونجا هفته ایی بیست ساعت اجازه کاره قانونی دارم ایا میتونم به جز هفته ایی بیست ساعت کاره سیاه هم انجام بدم ؟؟یا امکانش نیست و اگر بفهمن دردسر ساز میشه واقعا؟و‌اگر میشه غیر از بیست ساعت قانونی کار سیاه انجام داد ایا محدودیت ساعتی داره یا خیر؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط Azadehkheradm نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر ببخشید من برای تحصیل اقدام کردم و هموز جوابم نیومده یه سوال داشتم اینکه من اونجا هفته ایی بیست ساعت اجازه کاره قانونی دارم ایا میتونم به جز هفته ایی بیست ساعت کاره سیاه هم انجام بدم ؟؟یا امکانش نیست و اگر بفهمن دردسر ساز میشه واقعا؟و‌اگر میشه غیر از بیست ساعت قانونی کار سیاه انجام داد ایا محدودیت ساعتی داره یا خیر؟!
    این کار غیر قانونی هست و اگر ثابت بشه که بطور منظم بیشتر از حد کار کردید دیپورت میشید و برای همیشه ممنوع الورود میشید به خاک کانادا، کارفرمایی هم که با شما کار کرده جریمه سنگینی میشه و ممکنه حکم زندان هم بگیره.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Azadehkheradm نمایش پست ها
    اصولا کارفرمایی که برای چند دلار کمتر حقوق چنین ریسکی کند و بیزینس خود را به سادگی در معرض ریسک مشکلات قانونی قرار دهد پیدا نخواهید کرد یا بسیار به ندرت چنین مواردی می توان یافت. روی این موارد بهتر است اصلا حساب نکنید به ویژه اگر دانشجوی ریسرچ هستید که در حد همان بیست ساعت هم مشکل است در هر دانشگاهی در کانادا به راحتی بتوانید وقت آزاد برای کار کردن داشته باشید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)