صفحه 283 از 318 نخستنخست ... 183233273274275276277278279280281282283284285286287288289290291292293 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,821 تا 2,830 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مواد-امیرکبیر

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    Postgraduate Certificate یک دوره کوتاه مدت تخصصی بعد از لیسانس است ولی کارشناسی ارشد حساب نمیشه. معمولا بین 4 تا 8 درس در چنین دوره هایی میگذرانید و به شما همان سرتیفیکیت مربوطه را میدهند. همانطور که دوستمان After فرمودند در ایران چنینی دوره هایی وجود نداره ولی در کانادا هم دانشگاهها و هم کالج ها چنین دوره هایی را ارائه میکنند.
    سلام در مورد این پست یک سوال داشتم.
    آیا این دوره های post graduate کوتاه مدت حساب میشه و روش ویزا نمیدن؟ کوتاه مدت تعریفش چیه؟ اگر احیانا دانشگاههایی که ت زمینه مهندسی همچین دوره هایی دارن معرفی کنید ممنون میشم
    GREAT OAKS FROM LITTLE ACORNS GROW

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط

سلام به همگی
    من به تازگی CAQ رو گرفته بودم و میخام study permit رو بگیرم . با توجه به اینکه متاهل هستم تو قسمت سوالات هدف از اومدن ممبر رو چی بزنم ؟ open work permit یا visitor که البته ویزیتور هم دونوع داره ؟ هزینه بالاتری هم داره برای حالت work permit. ضمنا گردش حساب نیاز به مانده بالا هم داره همین الان ؟چون برای سابمیت میخواد اون رو هم . اگر راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم.

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط

با اهداء سلام خدمت تمامی دوستان
    با توجه به اینکه مطالب این سایت بسیار از هم گسیخته است و تقدم و تاخری در آن وجود ندارد ، و همچنین من هیچ اطلاعات تخصصی در زمینه تحصیل در خارج از کشور ندارم ، لذا متوجه هیچ چیز نشدم
    من لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه پیام نور با معدل 13/57 دارم ، چهار سال سابقه کار به همراه بیمه تامین اجتماعی در زمینه بازرگانی و فروش دارم ، 32 سالمه
    هیچ تجربه، سابقه و یا مقاله بین المللی هم ندارم
    قصد تحصیل در کانادا را دارم ، دانشگاه و شهرش فرقی واسم نداره چی و کجا باشه ،رشته ای که علاقه دارم تجارت و بازرگانی بین الملل است . فقط همسرم و یک پسر 3 ساله هم دارم که میخام با خودم به کانادا ببرم
    صد میلیون تومان پول هم میتونم جور کنم تا با خودم به کانادا ببرم
    در نهایت قصدم اقامت دائم و کار در کاناداست اما چون احساس می کنم در ایران هیچ دانشی کسب نکردم میخواهم در حین کار و زندگی ، در دانشگاهی در کانادا ، تحصیل هم کنم تا دانشم بروز شود
    خوب باید بتونم اونجا خرج خودم و همسر و فرزندم را هم در بیارم . کمک های تحصیلی از سوی کانادا هم داشته باشم بد نیست و یا کاری که در کنار تحصیل بتونم خرج خودم و خانواده ام رو تامین کنم .
    دوستان .... لطفا به صورت گام به گام و از ابتدا من رو راهنمایی کنید ... ممنون میشم .. به عنوان مثال
    گام اول : ..... مثلا ( ترجمه مدارک تحصیلی )
    گام دوم : ..... مثلا ( مراجعه به سایت دانشگاهی یا سفارتی یا ...)
    گام سوم :.....
    لطفا دقیقا بفرمایید باید چه کنم ؟

با سلام
    در خصوص انتقال واحدهابه دانشگاه های کانادا لطفا اگر اطلاعاتی دارید ارایه دهید.
    اگر کسی در ایران دانشجوی دکترا باشه می تواند در صورت یافتن دانشگاهی در کانادا واحدهای پاس شده را منتقل کند؟
    کلا این فرمت انتقالی کار مرسوم یا خیلی خاص هست؟
    باتشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics_khayyam university of mashhad

دوستان من ارشد فیزیک هسته ای دارم و زبان هم مسلط هستم و فقط مونده آزمونم رو بدم اما خوب رشته من رشته ی پر تقاضایی نیست به همین علت میخوام پزشکی یا رشته IT رو بخونم و برای تخصص یا کارشناسی ارشد پذیرش بگیرم کدوم رشته رو برای گرفتن پذیرش تحصیلی کانادا پیشنهاد میکنید؟ عذر میخوام اگر من متوجه نشدم و جای سوال اینجا نیست 🙈

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_ma نمایش پست ها
    دوستان من ارشد فیزیک هسته ای دارم و زبان هم مسلط هستم و فقط مونده آزمونم رو بدم اما خوب رشته من رشته ی پر تقاضایی نیست به همین علت میخوام پزشکی یا رشته IT رو بخونم و برای تخصص یا کارشناسی ارشد پذیرش بگیرم کدوم رشته رو برای گرفتن پذیرش تحصیلی کانادا پیشنهاد میکنید؟ عذر میخوام اگر من متوجه نشدم و جای سوال اینجا نیست ������
    یعنی قصد شما اینه که در ایران پزشکی یا IT بخونید و برای ادامه تحصیل پذیرش بگیرید؟ منظورتون از اینکه رشته اتون پر تقاضا نیست ، یعنی برای ادامه تحصیل یا برای ورود به بازار کار؟

سلام دوستان
    وقت بخير
    سال نو همگي مبارك
    كسي اينجا هست كه استيودنت ويزا اقدام كرده باشه و مرحله ي سكيوريتي چِكش طولاني شده باشه؟
    {ما با وكيل اقدام كرديم آفر براي ترم ژانويه ٢٠١٨، مقطع مستر، ونكور آيلند. همه چيز اوكي بود تا ماه اكتبر سال گذشته يعني ٢٠١٧ كه رفت براي ويزا، الان نزديك به ١٤ماه هست پرونده ويزا آفيس هست، بارها پيگيري كرديم ميگن جواب يكي از سكيوريتي چك ها نيومده، كما اينكه كلا دوتا خواهر هستيم كه خواهر بزرگترِ الان ٤سالِ پي آر كانادا داره و ساكن كاناداست و پدر و مادر هم ويزاي مولتي دارن و هرسال رفت و آمد ميكنن}
    ممنون ميشم هركسي اطلاعاتي داره يا كمكي از دستش بر مياد راهنمايي كنه لطفن

نقل قول نوشته اصلی توسط Meri12 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقت بخير
    سال نو همگي مبارك
    كسي اينجا هست كه استيودنت ويزا اقدام كرده باشه و مرحله ي سكيوريتي چِكش طولاني شده باشه؟
    {ما با وكيل اقدام كرديم آفر براي ترم ژانويه ٢٠١٨، مقطع مستر، ونكور آيلند. همه چيز اوكي بود تا ماه اكتبر سال گذشته يعني ٢٠١٧ كه رفت براي ويزا، الان نزديك به ١٤ماه هست پرونده ويزا آفيس هست، بارها پيگيري كرديم ميگن جواب يكي از سكيوريتي چك ها نيومده، كما اينكه كلا دوتا خواهر هستيم كه خواهر بزرگترِ الان ٤سالِ پي آر كانادا داره و ساكن كاناداست و پدر و مادر هم ويزاي مولتي دارن و هرسال رفت و آمد ميكنن}
    ممنون ميشم هركسي اطلاعاتي داره يا كمكي از دستش بر مياد راهنمايي كنه لطفن
    از کجا پیگیری کردید؟ آیا وکیل به شما چنین جوابی داده که جواب یکی از سکوریتی چک ها نیومده ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    از کجا پیگیری کردید؟ آیا وکیل به شما چنین جوابی داده که جواب یکی از سکوریتی چک ها نیومده ؟
    بله بارها وكيل فالو آپ دادن و براي ماهم فُرواد كردن، اين دفعه آخرهم يه آژانسي بود كه بصورت كتبي از سفارت جواب مياورد، اون جواب هم همينو گفته كه جواب يكي از سكيوريتي چكِ ها نيومده و صبر كنيد
    واينكه آفر بارها ديفر شده، براي ماه جوون، سپتامبر و دوباره آفر جديد براي ژانويه بود اگر ويزا نياد باز بايد اينم ديفر بشه براي جوون
    توي پرونده هاي اسپانسرشيپي ديدم كه همين مسيله رو تا ٢سال هم يكي از دوستان داشتن و توريست ويزا اقدام كردن و اوكي شد ولي خوب اون أقامت بود، اين استيودنت ويزا موقتِ درواقع
    ویرایش توسط Meri12 : January 1st, 2019 در ساعت 11:59 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Meri12 نمایش پست ها
    بله بارها وكيل ايميل پيگيري زدن و براي ماهم فُرواد كردن، ميگن كه توي پروسه سكيوريتي چكِ و صبر كنيد
    واينكه آفر بارها ديفر شده، براي ماه جوون، سپتامبر و دوباره آفر جديد براي ژانويه بود اگر ويزا نياد باز بايد اينم ديفر بشه براي جوون
    توي پرونده هاي اسپانسرشيپي ديدم كه همين مسيله رو تا ٢سال هم يكي از دوستان داشتن و توريست ويزا اقدام كردن و اوكي شد ولي خوب اون أقامت بود، اين استيودنت ويزا موقتِ درواقع
    میتونید خودتون مستقیما از طریق IRCC webform ( درگوگل جستجو کنید) باهاشون مکاتبه کنید.اگر واقعا مشکل سکوریتی چک باشه هیچ کار خاصی نمیشه کرد و فقط باید منتظر جواب باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)