صفحه 289 از 318 نخستنخست ... 189239279280281282283284285286287288289290291292293294295296297298299 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,881 تا 2,890 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

سلام دوستان
    من پسری ۲۲ ساله هستم و طبق تحقیقاتی که کردم به این نتیجه رسیدم که رشته مورد علاقم رو به صورت دیپلم ۲ ساله در یکی از کالج های کانادا بگذرونم و بعد ادامه تحصیل بدم. به تازگی امتحان آیلتس دادم و نمره ۵.۵ گرفتم و یک نفر به من پیشنهاد کرد که بجای اون کار، برم ۲ ترم زبان انگلیسی بخونم که از اون طریق بتونم راحت تر ویزا بگیرم و بعد از اون ۲ ترم، برای ورود به دانشگاه اقدام کنم. حالا به نظر شما اول برم زبان بخونم، از نظر وقت و هزینه به نفعم میشه یا نه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط maziarZ نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پسری ۲۲ ساله هستم و طبق تحقیقاتی که کردم به این نتیجه رسیدم که رشته مورد علاقم رو به صورت دیپلم ۲ ساله در یکی از کالج های کانادا بگذرونم و بعد ادامه تحصیل بدم. به تازگی امتحان آیلتس دادم و نمره ۵.۵ گرفتم و یک نفر به من پیشنهاد کرد که بجای اون کار، برم ۲ ترم زبان انگلیسی بخونم که از اون طریق بتونم راحت تر ویزا بگیرم و بعد از اون ۲ ترم، برای ورود به دانشگاه اقدام کنم. حالا به نظر شما اول برم زبان بخونم، از نظر وقت و هزینه به نفعم میشه یا نه؟
    ویزای زبان برای ایرانیها آسانتر از ویزای کالج نیست. در هر حال مسلما از نظر هزینه به نفع تونه که ایران زبان بخوانید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ویزای زبان برای ایرانیها آسانتر از ویزای کالج نیست. در هر حال مسلما از نظر هزینه به نفع تونه که ایران زبان بخوانید.
    کالج یا دانشگاه خاصی برای اینکه زبان بخونم، که هم معتبر باشه و هم از لحاظ هزینه مناسب باشه و هم اینکه خود اون کالج یا دانشگاه بتونه برای من ویزای تحصیلی بگیره، شما میشناسید؟

ApplyAbroad Guru

کالج یا دانشگاه خاصی برای اینکه زبان بخونم، که هم معتبر باشه و هم از لحاظ هزینه مناسب باشه و هم اینکه خود اون کالج یا دانشگاه بتونه برای من ویزای تحصیلی بگیره، شما میشناسید؟
    هیچ کالج یا دانشگاهی در کانادا برای شما ویزای دانشجویی نمیگیره. گرفتن ویزا وظیفه خودتونه.

دوستان سلام
    برای ویزای دانشجویی کانادا چنانچه با مدرک تاریخ گذشته آیلتس اقدام بکنم مشکلی پیش میاد؟ یکسال از اعتبار مدرکم گذشته و برای آزمون مجدد ثبت نام کردم ولی چون آزمون مجدد یک ماه دیگه اس گفتم زودتر برای ویزا اقدام کنم

Junior Member

منظورم این بود که آیا کالج یا دانشگاهی میشناسید که اگر ازش پذیرش داشته باشم راحتتر بتونم ویزا بگیرم؟
    در واقع میخوام بدونم کالج ها و دانشگاه های مختلف که به دانشجو های بین المللی پذیرش میدن، تفاوتی در شانس گرفتن ویزام ایجاد میکنن یا نه؟

ApplyAbroad Guru

منظورم این بود که آیا کالج یا دانشگاهی میشناسید که اگر ازش پذیرش داشته باشم راحتتر بتونم ویزا بگیرم؟
    در واقع میخوام بدونم کالج ها و دانشگاه های مختلف که به دانشجو های بین المللی پذیرش میدن، تفاوتی در شانس گرفتن ویزام ایجاد میکنن یا نه؟
    معمولا دانشگاههای تاپ (و تا حدودی کالجهای شناخته شده و معروفتر) در گرفتن ویزا تاثیر مثبتی می تواند داشته باشد هرچند روی کاغذ تفاوتی به لحاظ قانونی نیست. به عبارتی افیسر بررسی کننده می داند دانشگاهی مثل تورنتو پذیرشهای به مراتب رقابتی تر و سخت تری دارد و افرادی که موفق به پذیرش شده اند احتمالا اهداف آکادمیک شفاف تری دارند. در هر حال مدارکی که برای ویزا ارسال میکنید به مراتب بیش از این مهم هستند. پیشنهاد کلی اینستکه برای بهترین دانشگاه و در مرحله بعد کالج اقدام کنید که می توانید پذیرش بپیرید و همین بهترین انتخاب برای ویزا هم هست.
    در حالت جنرال هم کالج شانس ویزا برای ایرانیان را به همین دلایل "برداشت افیسر از هدف از تحصیل" نسبت به پذیرش دانشگاه پایین می آورد ولی قطعا شانس در همه این شرایط هست
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amadghobei نمایش پست ها
    دوستان سلام
    برای ویزای دانشجویی کانادا چنانچه با مدرک تاریخ گذشته آیلتس اقدام بکنم مشکلی پیش میاد؟ یکسال از اعتبار مدرکم گذشته و برای آزمون مجدد ثبت نام کردم ولی چون آزمون مجدد یک ماه دیگه اس گفتم زودتر برای ویزا اقدام کنم
    برای دانشگاه با چه آیلتسی اقدام کردید؟
    آیا برای دوره زبان پذیرش دارید یا شرایط دیگری؟
    برای ویزا اگر پذیرش دانشگاهتان هم کاندیشنال هست می توانید اقدام کنید به ویژه اگر پذیرش فال 2019 دارید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي
    سلام دوستان
    من به سوال داشتند
    من لیسانس معماری دارم ۲۷سالم هست میخواستم بدونم آیا میتونم واسه داروسازی کالج کانادا اقدام کنم؟
    چه مدارکی نیازه واسه این کار

سلام وقت بخیر
    من و همسرم قصد مهاجرت تحصیلی به کانادا رو داریم

اطلاعات تحصیلی خودم :

کارشناسی :
    مهندسی فناوری اطلاعات - دانشگاه صنعتی کرمانشاه
    معدل : 15.60 / سال ورود : 89 خروج 94

کارشناسی ارشد :
    مهندسی فناوری اطلاعات - شبکه های کامپیوتری ( علوم تحقیقات کرمانشاه )
    معدل :18.80 ورود 93 / خروج 95

ایلتس :6.5
    --------------------------------------------------------------
    اطلاعات تحصیلی همسرم :
    مهندسی سخت افزار - دانشگاه صنعتی کرمانشاه
    معدل : 15.14 سال ورود 90 خروج 95

ایلتس : 6.5

-------------------------------------

راستش ما قصد داریم یکیمون اپلای بگیره از یکی از دانشگاه های کانادا و یکی دیگمون هم کار کنه با استفاده از ویزای همراه
    ولی چنتا سوال برامون پیش اومده

1- کلا فرآیند دریافت اپلای چطوری هست ؟ اگر دنبال فاند گرفتن نباشیم کار راحتتر میشه ؟ لینکی هست که روال کلی دریافت رو توضیح داده باشه که نیاز نداشته باشیم کلی هزینه بدیم به این شرکت ها ؟
    2- بهتره کدوم یکیمون درخواست بده ؟ بیشتر نظرمون اینه که ارشد من رو بیخیال بشیم و برای ارشد یکیمون اقدام کنه ، ولی چون من سابقه کار بیشتری دارم خودمون فکر کردیم همسرم برای تحصیل اقدام کنه و من برای کار منطقی تر باشه
    3- هزینه ای که برای سال اول نیاز داریم برای زندگی و شهریه دانشگاه چقدر هست حدودا ؟ ( حدود 200 تا 250 میلیون میتونیم سرمایه داریم )
    4- گرفتن ویزای همراه خیلی دردسر داره یا میشه راحت گرفت ؟
    5- کلا ممنون میشم اگر راهنمایی کلی تو این زمینه اگر دارید بهمون بدید ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)