صفحه 291 از 318 نخستنخست ... 191241281282283284285286287288289290291292293294295296297298299300301 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,901 تا 2,910 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

پیش فرض پاسخ : درستی یا نادرستی تصور ذهنی شما پیش و پس از رفتن به کانادا (فقط کانادا)

نقل قول نوشته اصلی توسط KomeilDa نمایش پست ها
    سلام من سوالی پرسیده بودم متاسفانه انگار هیچ جوابی نگرفتم یا پستم پاک شده
    من دانشجوی رشته کامپیوتر هستم و چون این رشته در ایران آینده درخشانی نداره میخوام برای تحصیل بیام خارج و اگر مقدور شد کانادا اما متاسفانه ریاضیات برای من بسیار دشواره و از طرفی معدل دیپلمم13هست از نظر مالی مشکلی ندارم و دنبال بورس نیستم
    میخواستم بدونم من با این شرایط میتونم برای کانادا اقدام کنم؟شانسی برای پذیرش توسط دانشگاه های خوب تو کانادا رو دارم؟لطفا راهنمایی کنید با سپاس فراوان
    نقل قول نوشته اصلی توسط KomeilDa نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما،جالب بود فکر نمیکردم که با مطرح کردن این سوال انقدر طعنه از دوستان بشونم،من دنبال این نیستم که واقعا در یک دانشگاه تاپ درکانادا تحصیل کنم برای شروع حتی حاظرم دانشگام رو از صفر شروع کنم حالا یک کالج معمولی در کانادا فقط میخوام تحصیل در یک کشور پیشرفته رو تجربه کنم؛کالج ها سختگیری نمیکنن سر نمره معدلم؟
    سلام دوست خوبم،
    قبل اینکه برم سر اصل مطلب:
    دوستان ما uxmal007 shooca zini ziniparast ghlobe واقعا جواب منطقی دادن. لحن ادمها با هم فرق میکنه و وقتی میخونی ممکنه حس کنی طرف داره دعوات میکنه ولی وقتی بی طرفانه بخونیش میبینی واقعنی بنده خداها راهنمایی درستی کردن. دقیقا یلدا هم به درستی توضیح داد که اگه همش سوال بپرسی و خودت هیچ تلاشی نکنی جات هیچ جا نیست. درسته.
    درباره سایر موارد که ممکنه مسخره تون کرده باشن یا طعنه امیز صحبت کرده باشن، دوست من، یادتون نره، هر آدمی اندازه شخصیت و شعورش صحبت میکنه.
    از همه ادمها انتظار نداشته باشین که شعور و شخصیت قابل توجهی داشته باشن. ضمن اینکه بیکار و علاف زیاده و میبینی طرف یه اکانت ساخته و اینجا داره عقده هاشو بیرون میریزه. براتون مهم نباشه. آدمها با عملکردشون و با رفتارشون تربیت خانوادگی و شعور و شخصیت خودشون رو نشون میدن. شما فقط بخونین و ادمها رو بشناسین. یادتون نره، حرف زدن و نوشتن تیغ دو لبه هست، هم خودت رو میشناسونی به بقیه و هم اطلاعات منتقل میکنی از خودت و ملت تو رو بیشتر میشناسن و دستشون میاد که کی هستی.
    این قسمت از سوالتون:
    من با این شرایط میتونم برای کانادا اقدام کنم؟شانسی برای پذیرش توسط دانشگاه های خوب تو کانادا رو دارم؟
    جواب: ببینین کسی نمیدونه. شما باید برین روی سایت تک تک کالج ها، و ببینین که قبول میکنن معدل شما رو یا نه. اینجا کی وورد مینویسم که شاید به دردتون بخوره.
    conestoga collegeminimum requirements
    بقیه کالج ها رو هم خودتون نگاه کنین. تمام استان ها رو چک کنین.
    کالج ها سختگیری نمیکنن سر نمره معدلم؟
    این واقعا بستگی به اون کالج داره و اینطوری نمیشه گفت. برای دانشگاه دیدم که با معدل بالای 14 از 20 بچه ها اومدن اینجا درس خوندن (14 سیستم کانادا ها)
    احتمالا کالج باید آسونتر باشه این چیزی هست که من اینجا دیدم و شنیدم.
    این پستها منتقل میشه همه هفت هشت ده تاشون، ولی اگه سوالی داشتین توی تاپیک مرتبط بپرسین.
    یه چیزی هم بهت بگم دوست خوبم اینکه اگه اینجوری با بی صبری همه جا یه سوالو تکرار کنی و دنبال جواب نباشی واقعا توی زندگی به اون چیزی که میخوای نمیرسی.
    موفق باشی.
    keep us posted

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط Italiaikha نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید.
    من دانش آموز سال یازدهم تجربی هستم و سال بعد کنکور و دیپلم دارم.
    لطفا در مورد پروسه ورود به دانشگاه و شهریه دانشگاه و هزینه زندگی و اینکه آیا ممکن هست که دانشگاه تخفیف یا بورسی بده راهنمایی کنید.
    رشته و دانشگاه موردنظرتون رو انتخاب بفرمایید و بعد روی وب سایت دانشگاه بخش admissions و International admission را نگاه کنید. معمولا دیپلم 12 ساله و نمره زبان برای ورود به دانشگاهها لازمه. شهریه و هزینه ها برای هر دانشگاه فرق میکنه و باید روی وب سایت دانشگاه پیداش کنید.

پیش فرض پاسخ : درستی یا نادرستی تصور ذهنی شما پیش و پس از رفتن به کانادا (فقط کانادا)

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    سلام دوست خوبم،
    قبل اینکه برم سر اصل مطلب:
    دوستان ما uxmal007 shooca zini ziniparast ghlobe واقعا جواب منطقی دادن. لحن ادمها با هم فرق میکنه و وقتی میخونی ممکنه حس کنی طرف داره دعوات میکنه ولی وقتی بی طرفانه بخونیش میبینی واقعنی بنده خداها راهنمایی درستی کردن. دقیقا یلدا هم به درستی توضیح داد که اگه همش سوال بپرسی و خودت هیچ تلاشی نکنی جات هیچ جا نیست. درسته.
    درباره سایر موارد که ممکنه مسخره تون کرده باشن یا طعنه امیز صحبت کرده باشن، دوست من، یادتون نره، هر آدمی اندازه شخصیت و شعورش صحبت میکنه.
    از همه ادمها انتظار نداشته باشین که شعور و شخصیت قابل توجهی داشته باشن. ضمن اینکه بیکار و علاف زیاده و میبینی طرف یه اکانت ساخته و اینجا داره عقده هاشو بیرون میریزه. براتون مهم نباشه. آدمها با عملکردشون و با رفتارشون تربیت خانوادگی و شعور و شخصیت خودشون رو نشون میدن. شما فقط بخونین و ادمها رو بشناسین. یادتون نره، حرف زدن و نوشتن تیغ دو لبه هست، هم خودت رو میشناسونی به بقیه و هم اطلاعات منتقل میکنی از خودت و ملت تو رو بیشتر میشناسن و دستشون میاد که کی هستی.
    این قسمت از سوالتون:
    من با این شرایط میتونم برای کانادا اقدام کنم؟شانسی برای پذیرش توسط دانشگاه های خوب تو کانادا رو دارم؟
    جواب: ببینین کسی نمیدونه. شما باید برین روی سایت تک تک کالج ها، و ببینین که قبول میکنن معدل شما رو یا نه. اینجا کی وورد مینویسم که شاید به دردتون بخوره.
    conestoga collegeminimum requirements
    بقیه کالج ها رو هم خودتون نگاه کنین. تمام استان ها رو چک کنین.
    کالج ها سختگیری نمیکنن سر نمره معدلم؟
    این واقعا بستگی به اون کالج داره و اینطوری نمیشه گفت. برای دانشگاه دیدم که با معدل بالای 14 از 20 بچه ها اومدن اینجا درس خوندن (14 سیستم کانادا ها)
    احتمالا کالج باید آسونتر باشه این چیزی هست که من اینجا دیدم و شنیدم.
    این پستها منتقل میشه همه هفت هشت ده تاشون، ولی اگه سوالی داشتین توی تاپیک مرتبط بپرسین.
    یه چیزی هم بهت بگم دوست خوبم اینکه اگه اینجوری با بی صبری همه جا یه سوالو تکرار کنی و دنبال جواب نباشی واقعا توی زندگی به اون چیزی که میخوای نمیرسی.
    موفق باشی.
    keep us posted
    درتایید فرمایشات شما
    اولاً فکرکنم اسم منو ازقلم انداخته بودین (شرمنده بعلت طولانی بودن نامم)....درثانی همانطور که فرمودین من هم هرگونه توهین و هتاکی را بخصوص در موقع "کم آوردن" جایزنمی دانم و بنا به فرمایش شما به مانند تیغ دولبه تربیت خانوادگی، شعورو شخصیت فرد را نشان میدهد.
    در زمینه ازدیاد نرخ بیکاری با شما هم عقیده نیستم و طبق آماررسمی نرخ بیکاری نه تنها بیشترنشده بلکه کاهش یافته و به همان نسبت نرخ اشتغال بالا رفته:
    https://www.ctvnews.ca/business/cana...gain-1.4416790
    برای دوستمان هم منم مثل شما معتقدم جایش هیج جا نیست،مگر اینکه تلاش کند و سوالش را درجای مناسب بپرسد. فقط نگرانم برای یک نمره اختلاف(معدل13ایشان و معدل14(14سیستم کانادا ها)) سختگیری بکنند.درسته.با اینحال توصیه می کنم اگربطورجدی و فقط برای کسب تجربه تحصیل در یک کشور پیشرفته ونه به نیت آینده درخشان رشته کامپیوتر، به تحصیل درکانادا فکرمی کنند کالجهای معتبرشهرونکوور را به لحاظ تحصیلی و زندگی (با توجه به مسایلی مثل ارزانی/آفتاب/...)درنظر بگیرند.
    موفق باشی.
    Keep us posted
    ویرایش توسط mirza27sale : June 1st, 2019 در ساعت 09:18 PM
    مهاری براحساسات افسارگسیخته و دریچه ای به واقعیت نهان

Junior Member

چه من چون خیلی از اطلاعات این سایت استفاده میکنم گفتم بیام تجربیاتم در اختیارتون بزارم.من مرداد ماه با ویزای تحصیلی عازم ونکوور هستم.چند نکته:
    اول اینکه مانده حسابتون حتما مطابق با چیزی که سایت cic از شما خواسنه باشه از نشون دادن مانده حساب های خیلی بالا و میلیاردی خودداری کنین
    دوم که مانده حساب بر اساس نرخ بانکی محاسبه میشه و سوم اینکه من خودم شخصا در مورد وکیل گرفتن خیلی تردید داشتم ولی داشتن یک وکیل خوب واقعا کمک میکنه مخصوصا واسه کسانی که نمره ایلتس پایین یا گپ تحصیلی یا سن بالا دارن چون بعضی وکیل ها در دانشگاه ها لینک دارن و باهاشون قرار داد دارن و میتونن واستون پذیرش بگیرن و همچنین با نوشتن یک sop خوب میتونن شانس ویزا گرفتن شما رو بالا ببرن حالا بماند که در روز انگشت نگاری هم شما رو از قسمتvip میبرن و لازم نیست در اون صف طولانی سفارت بایستید

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    من برای دانشگاه سایمون فریزر برای مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت استراتژیک یا کارآفرینی می خواهم اقدام کنم از دوستان کسی هست به بنده کمک کنه؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nadia_96 نمایش پست ها
    چه من چون خیلی از اطلاعات این سایت استفاده میکنم گفتم بیام تجربیاتم در اختیارتون بزارم.من مرداد ماه با ویزای تحصیلی عازم ونکوور هستم.چند نکته:
    اول اینکه مانده حسابتون حتما مطابق با چیزی که سایت cic از شما خواسنه باشه از نشون دادن مانده حساب های خیلی بالا و میلیاردی خودداری کنین
    دوم که مانده حساب بر اساس نرخ بانکی محاسبه میشه و سوم اینکه من خودم شخصا در مورد وکیل گرفتن خیلی تردید داشتم ولی داشتن یک وکیل خوب واقعا کمک میکنه مخصوصا واسه کسانی که نمره ایلتس پایین یا گپ تحصیلی یا سن بالا دارن چون بعضی وکیل ها در دانشگاه ها لینک دارن و باهاشون قرار داد دارن و میتونن واستون پذیرش بگیرن و همچنین با نوشتن یک sop خوب میتونن شانس ویزا گرفتن شما رو بالا ببرن حالا بماند که در روز انگشت نگاری هم شما رو از قسمتvip میبرن و لازم نیست در اون صف طولانی سفارت بایستید
    سلام ..پیامتون رو خندم..گفتید در مورد سن بالا..می‌تونم بپرسم آیا تجربه‌ای دارید یا موردی شنیدید که به خاطر سن رد کرده باشند ویزا رو؟ سن بالا یعنی‌ چی‌ دقیقا؟ بالای ۳۰ یا بالای ۴۰؟

دوستان سلام
    کسی تاحالا تجربه تمدید study permit رو داشته؟
    من دانشجوی فوق هستم و استادی پرمیتم 6 ماه دیگه باطل میشه، میخواستم بپرسم اعتبار استادی پرمیت جدید یه ساله اس یا همون دو سال؟

نقل قول نوشته اصلی توسط SaeedySaman نمایش پست ها
    دوستان سلام
    کسی تاحالا تجربه تمدید study permit رو داشته؟
    من دانشجوی فوق هستم و استادی پرمیتم 6 ماه دیگه باطل میشه، میخواستم بپرسم اعتبار استادی پرمیت جدید یه ساله اس یا همون دو سال؟
    جزو مدارکی که باید واسه گرفتن استادی پرمیت جدید آپلود کنید یه نامه از دانشگاه هست که میگه به شکل حدودی کی قراره فارغ التحصیل بشین. تاریخ انقضای استادی پرمیت جدید رو معمولا حدود یه ماه بعد از اون می زنن. اون نامه هم خیلی قانون و فرمت مشخصی نداره باید از آموزش دانشگاهتون بپرسین زمان فارغ التحصیلی رو بر چه اساسی واستون توی نامه می زنن.
    لطفا اگه پیام خصوصی میدین توجه کنید صندوق پیام هاتون پر نباشه...

درسته، توی فرمی که من گرفتم از دانشگاه برای درخواست گواهی اشتغال به تحصیل میتونیم خودمون تاریخ حدودی رو بزنیم که با این حساب تقریبا دست خودمونه که تا چه سالی استادی پرمیت تمدید بشه.

ممنون از اطلاعاتتون

نقل قول نوشته اصلی توسط SaeedySaman نمایش پست ها
    درسته، توی فرمی که من گرفتم از دانشگاه برای درخواست گواهی اشتغال به تحصیل میتونیم خودمون تاریخ حدودی رو بزنیم که با این حساب تقریبا دست خودمونه که تا چه سالی استادی پرمیت تمدید بشه.

ممنون از اطلاعاتتون
    البته ناگفته پیداست که هم دانشگاه و هم آفیسری که درخواستتونو بررسی می کنه فقط تا یه حد معقول بهتون امکان مانور میدن.
    لطفا اگه پیام خصوصی میدین توجه کنید صندوق پیام هاتون پر نباشه...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)