صفحه 292 از 318 نخستنخست ... 192242282283284285286287288289290291292293294295296297298299300301302 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,911 تا 2,920 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

سلام.
    دوستان درسته كه شهريه ترم اول دانشگاه رو بايد قبل از گرفتن ويزا واريز كنيم؟
    بعد اگه ويزامون اوكي نشد چي؟

Junior Member

سلام
    اگه برای نامه پذیرش ( دانشگاه یا کالج) شماره پاسپورت ارائه شده بعد دریافت نامه ی قبولی عوض بشه ( تمدید پاسپورت) مشکلی در پروسه دریافت ویزا ( قبل از اقدام برای ویزا) از سفارت پیش میاد ؟

یا اینکه حتی بعد اپلود مدارک برای ویزا ( در حین پروسه ویزا و اپلود مدارک) شماره عوض بشه چطور ؟

چون اجازه تمدید پاسپورت من حدود 2 ماه دیگه س و ممکنه تو این حین نامه قبولی بیاد و لازم باشه پرونده استارت بخوره

ممنون
    I Love FCB

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sam_cj نمایش پست ها
    سلام
    اگه برای نامه پذیرش ( دانشگاه یا کالج) شماره پاسپورت ارائه شده بعد دریافت نامه ی قبولی عوض بشه ( تمدید پاسپورت) مشکلی در پروسه دریافت ویزا ( قبل از اقدام برای ویزا) از سفارت پیش میاد ؟

یا اینکه حتی بعد اپلود مدارک برای ویزا ( در حین پروسه ویزا و اپلود مدارک) شماره عوض بشه چطور ؟

چون اجازه تمدید پاسپورت من حدود 2 ماه دیگه س و ممکنه تو این حین نامه قبولی بیاد و لازم باشه پرونده استارت بخوره

ممنون
    تو نامه پذیرش شماره پاسپورت نیست.
    ضمنا شما از یک سال قبل از انقضای پاسپورت می تونید عوضش کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidevf نمایش پست ها
    تو نامه پذیرش شماره پاسپورت نیست.
    ضمنا شما از یک سال قبل از انقضای پاسپورت می تونید عوضش کنید.
    ممنون از پاسختان

چون 3 سال پاسپورتم مونده برا همین بایستی اجازه میگرفتم که زودتر از موعد تعویض کنم برا همین تاریخش 2 ماه دیگه س

حالا اگه بعد از اپلود مدارکم برای سفارت و در حین انتظار برای جواب ویزا , پاسپورتم عوض بشه مشکلی پیش میاد یا با ایمیل زدن به سفارت و اطلاع دادن مشکلی پیش نمیاد ؟
    I Love FCB

Junior Member

سلام دوستان،
    من قبلا اینجا در مورد پذیرش ارشد و دکتری و مشکلی که در ارتباط با دانشگاه مونترال داشتم سوال کرده بودم. ولی الان یه سوال کلی ذهنم رو درگیر کرده که چه طوری میشه در کانادا از ابتدای لیسانس یه رشته ای رو شروع کرد به صورت فول فاند؟ ( من فوقم رو اینجا گرفتم و لیسانس علوم پایه شیمی و فوق لیسانس از یکی از شاخه های علوم زیستی گرفتم) اولا اگر رشته ی مرتبط انتخاب کنم به چه صورته؟ و اگر کلا یه رشته در یک فاز دیگه ای رو انتخاب کنم چی مثلا هنر یا مدیریت یا زبان، تربیت بدنی و ...؟ برای مثلا زبان یا هنر یا تربیت بدنی مدرک دانشگاهی یا پیش دانشگاهی ندارم ولی خب در این زمینه ها کار تجربی دارم. مدیریت یا سایر رشته ها که هیچی اونم ندارم.

پیشاپیش سپاس

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط lisa90 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من قبلا اینجا در مورد پذیرش ارشد و دکتری و مشکلی که در ارتباط با دانشگاه مونترال داشتم سوال کرده بودم. ولی الان یه سوال کلی ذهنم رو درگیر کرده که چه طوری میشه در کانادا از ابتدای لیسانس یه رشته ای رو شروع کرد به صورت فول فاند؟ ( من فوقم رو اینجا گرفتم و لیسانس علوم پایه شیمی و فوق لیسانس از یکی از شاخه های علوم زیستی گرفتم) اولا اگر رشته ی مرتبط انتخاب کنم به چه صورته؟ و اگر کلا یه رشته در یک فاز دیگه ای رو انتخاب کنم چی مثلا هنر یا مدیریت یا زبان، تربیت بدنی و ...؟ برای مثلا زبان یا هنر یا تربیت بدنی مدرک دانشگاهی یا پیش دانشگاهی ندارم ولی خب در این زمینه ها کار تجربی دارم. مدیریت یا سایر رشته ها که هیچی اونم ندارم.

پیشاپیش سپاس
    لیسانس در کانادا فول فاند نمیشه حتی برای خود کانادایی ها. اضولا فاندینگ به فرم RA و TA برای لیسانس وجود نداره. یکسری اسکالرشیپهایی هست ولی مبلغش پایینه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    لیسانس در کانادا فول فاند نمیشه حتی برای خود کانادایی ها. اضولا فاندینگ به فرم RA و TA برای لیسانس وجود نداره. یکسری اسکالرشیپهایی هست ولی مبلغش پایینه.
    ممنونم از پاسخ،
    خب حالا اگر فرض کنیم که یک شهروند کانادایی بتونه از وام های بانکی استفاده کنه و پول شهریه رو بده یا کار کنه و شهریه مشکلی نباشه، میشه کسی یه دفعه 180 درجه رشته اش رو عوض کنه. من اگر نخوام دکترا ادامه بدم و بتونم شهریه و هزینه ها رو بدم بهم اجازه میدن برم از اول یه رشته ی دیگه بخونم؟؟

ممنونم از پاسخ،
    خب حالا اگر فرض کنیم که یک شهروند کانادایی بتونه از وام های بانکی استفاده کنه و پول شهریه رو بده یا کار کنه و شهریه مشکلی نباشه، میشه کسی یه دفعه 180 درجه رشته اش رو عوض کنه. من اگر نخوام دکترا ادامه بدم و بتونم شهریه و هزینه ها رو بدم بهم اجازه میدن برم از اول یه رشته ی دیگه بخونم؟؟

برای لیسانس شما هر رشته ای که بخواهید رو میتونید بخونید، ولی هر دانشگاهی برای شروع یک سری پیش نیازها داره مثل سطح زبان و وضعیت دیپلم...

Local Moderator

ممنونم از پاسخ،
    تو مونترال خیلی ها دیدم که اقامت داشتن و رفتن از لیسانس خوندن مشکلی هم نبوده ، از بورس دولتی که حدودا ماهی 800 دلار استفاده کردن . این هم در نظر بگیرید با 12 واحد شاید نتونید کار کنید
    تو سایت خود دانشگاهی که میخواهید اپلای کنید ، شرایط نگاه کنید . بعضی از رشته ها باید مدرک زبان بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    تو مونترال خیلی ها دیدم که اقامت داشتن و رفتن از لیسانس خوندن مشکلی هم نبوده ، از بورس دولتی که حدودا ماهی 800 دلار استفاده کردن . این هم در نظر بگیرید با 12 واحد شاید نتونید کار کنید
    تو سایت خود دانشگاهی که میخواهید اپلای کنید ، شرایط نگاه کنید . بعضی از رشته ها باید مدرک زبان بدید
    ممنون، فقط باید دید که آیا کلا 180 درجه رشته شون فرق داشته یا نه اگه بشه که عالیه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)