صفحه 3 از 318 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    railway engineering in iran university of sciense & technology

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    من دانشگاه علم و صنعت عمران خوندم، معدلم 15:18 هستش. IELTS:6 (writing 6,reading 6,listening 6,speaking 6.5) یک ثبت اختراع دارم، یک مقاله داخلی دارم. بیشتر دانشگاه ها ielts 6.5 می خواهند، به نظر شما من میتونم فاند بگیرم؟

سلام
    من امسال برای کانادا اپلای کرده بودم که متاسفانه به خاطر نمره جی مت ریجکت شدم . دوباره جی مت امتحان دادم و با یکی از استادهای اون دانشگاه صحبت کردم گفته دوباره برای سپتامبر اپلای کنم و بگم می توتم مخارج سال اول و دوم تحصیل رو خودم پرداخت کنم اگه نمره هام خوب باشه شاید بتونم فاند بگیرم برای سال سوم به بعد. به نظر شما این کار باعث نمی شه که اونا فکر کنن من کلا می تونم مخارجم رو بدم و اصلا به من فاند ندن ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnazme نمایش پست ها
    سلام
    من امسال برای کانادا اپلای کرده بودم که متاسفانه به خاطر نمره جی مت ریجکت شدم . دوباره جی مت امتحان دادم و با یکی از استادهای اون دانشگاه صحبت کردم گفته دوباره برای سپتامبر اپلای کنم و بگم می توتم مخارج سال اول و دوم تحصیل رو خودم پرداخت کنم اگه نمره هام خوب باشه شاید بتونم فاند بگیرم برای سال سوم به بعد. به نظر شما این کار باعث نمی شه که اونا فکر کنن من کلا می تونم مخارجم رو بدم و اصلا به من فاند ندن ؟
    تا اونجاييكه من شنيدم دانشجوهايي كه حتي سال اول فاند ندارند معمولا سال دوم full fund ميشن و من فكر نميكنم گفتن شما حتي باعث بشه اگه معدلتون خوب بود سال دوم بهتون فاند ندن

با سلام

فرصت مطالعاتي براي گرفتن پذيرش از يكي دانشگاههاي معتبر كشور كانادا، شهر تورنتو و يا ونكوور
    من داراي مدرك دكتري عمران گرايش سازه هاي هيدروليكي هستم كه ميخواهم براي فرصت مطالعاتي از يكي از دانشگاههاي معتبر كشور كانادا، شهر تورنتو و يا ونكوور پذيرش بگيرم علاوه بر فرصت مطالعه مي خواهم از آن دانشگاه نيز كمك هزينه دريافت نمايم. من داراي 9 مقاله ISI و 5 مقاله ارائه در كنفرانس هاي بين المللي دارم.

بهترين پيشنهادي كه مي توانيد بدهيد چيست؟

با تشكر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    master in biology, guilan university

دوستان من یه سوالی دارم اگه کسی فوقشو توی دانشگاه اروپا بگیره برای اپلای دانشگاه کانادا برای دکترا مدرک زبان لازمه؟ لطفا دوستان با تجربه نظربدن

Junior Member

سلام
    می‌شه به من بگین واسه گرفتن قرار ملاقات از سفارت کانادا باید به چه شکل اقدام کرد ؟
    آیا به صورت اونلاین باید اینکارو کرد ؟
    یا باید برم دم سفارت یه ساعت خاصی‌ و قرار ملاقات بگیرم ؟
    هزینهٔ ۱۲۰ دلار همون اول باید آماده کنم که می‌خوام وقت بگیرم یا روزی که وقتمو دادن باید داشته باشم ؟

بعد اسم نویسی برای قرار ملاقات چقدر طول میکشه که این وقت رو بدن ؟

مرسی‌

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فناوری اطلاعات-آزاد قائمشهر

سلام دوستان من کجا میتونم طریقه بورس گرفتن رو بفهم از دانشگاه کانادا برای کارشناسی ارشد؟؟؟

Junior Member

با سلام
    اگه کسی بخواد برای تحصیل تو دانشگاه REGINA درس بخونه اگه از وابگاه خود دانشگاه استفاده کنه هزینش کمتر یا داخل شهر خودش خونه بگیره

میشه راهنمایی کنید؟

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering Management, University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط zizi84 نمایش پست ها
    دوستان من یه سوالی دارم اگه کسی فوقشو توی دانشگاه اروپا بگیره برای اپلای دانشگاه کانادا برای دکترا مدرک زبان لازمه؟ لطفا دوستان با تجربه نظربدن
    سلام.

تا اونجایی که من میدونم اگه مدرکتو از دانشگاه انگلیسی زبان گرفته باشی احتیاج به تافل نداری. اما حتما و حتما تو سایت خود دانشگاه اینو نوشته.

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering Management, University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط mazdak1984 نمایش پست ها
    سلام
    می‌شه به من بگین واسه گرفتن قرار ملاقات از سفارت کانادا باید به چه شکل اقدام کرد ؟
    آیا به صورت اونلاین باید اینکارو کرد ؟
    یا باید برم دم سفارت یه ساعت خاصی‌ و قرار ملاقات بگیرم ؟
    هزینهٔ ۱۲۰ دلار همون اول باید آماده کنم که می‌خوام وقت بگیرم یا روزی که وقتمو دادن باید داشته باشم ؟

بعد اسم نویسی برای قرار ملاقات چقدر طول میکشه که این وقت رو بدن ؟

مرسی‌

داداش این سؤالاتو تو تاپیک خودش که در مورد سفارته میتونی راحت تر دنبال جوابشون بگردی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)