صفحه 301 از 318 نخستنخست ... 201251291292293294295296297298299300301302303304305306307308309310311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,001 تا 3,010 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    سلام

دوستان یه سوال دارم. میشه نمره تافل رو قبل از اکسپایر شدن فرستاد دانشگاههایی که میخوایم اپلای کنیم؟ دانشگاه با این مساله چطور برخورد میکنه؟ معیار کدوم تاریخ هست دقیقا؟ مثلا من میخوام دو ماه بعد پروسه اپلای رو تموم کنم و یه ماه بعد منقضی میشه نمره و الان هم اپلای باز شده تو سایت. الان بفرستم نمره رو، ای تی اس نمره رو میفرسته یونی و اون موقع دانشگاه قبول میکنه؟
    معمولا روال دانشگاهها اینست که در زمان اپلیکیشن مدارک شما معتبر است. اینکه مدرک زبان را زودتر ارسال کنید و بعد اپلیکیشن برای دانشگاه را ارسال کنید به همین علت قابل قبول نیست اگر که در زمان اپلای شما مدرک زبان اکسپایر شده باشد. چنانچه بعد از ان در پروسه بررسی اکسپایر شود عموما موردی نیست هرچند در مواردی در برخی دانشگاهها پس از ارایه پذیرش به عنوان کاندیشن ثبت نام ارسال مدرک زبان جدید را هم درخواست کرده اند. برای اطمینان می توانید از دانشگاه مورد نظرتان پروسه دقیق را سوال کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

با سلام

دوستان من با شرایط زیر میتونم پذیرش بگیرم؟

35 ساله کارشنانسی ارشد آموزش انگلیسی
    معدل فوق : 17:41
    یه مفاله معتبر دارم
    10 سال سابقه کار مرتبط دارم
    مدرک بین المللی تدریس دارم
    آیلتس 7.5 دارم

دانشگاه کونکوردیا مد نظر بنده هست.
    میخاستم ببینم میتونم اسکالرشیپ و فاند برای مقطع دکتری بگیرم؟
    آیا میتونم حین تحصیل کار کنم؟

ممنونم

Junior Member

سلام دوستان

کسی میدونه جواب اپلیکیشن رو معمولا کی میدن؟ میذارن ددلاین تموم شه یا اگر زود تر بفرسیم زود تر میدن؟ میشه مثلا پنج ماه قبل ددلاین اپلیکیشن رو فرستاد؟ چون شنیدم دانشگاه های کانادا دیر جواب میدن

Junior Member

سلام دوستان
    میتونید منو راهنمایی کنید؟
    من ۳۰ سالمه و سال ۹۰ لیسانس گرفتم ، الان میخوام برا مستر کانادا اقدام کنم معدلم ۱۴.۳۸ هست، پذیرش میدن بهم؟۸ سال گپ دارم
    زبانم دارم میخونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط elhaz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میتونید منو راهنمایی کنید؟
    من ۳۰ سالمه و سال ۹۰ لیسانس گرفتم ، الان میخوام برا مستر کانادا اقدام کنم معدلم ۱۴.۳۸ هست، پذیرش میدن بهم؟۸ سال گپ دارم
    زبانم دارم میخونم
    چه رشته ای هستید؟ در کدام دانشگاه ؟ از سال 90 تا به حال به چه کاری مشغول بوده اید؟ و.... اینها و سایر فاکتورهای رزومه هستند که شانس پذیرش را مشخص میکنند وگرنه اینکه در هررشته ای و هر دانشگاهی و با هر رزومه ای در هر جای دنیا "بتوان یا نتوان" پذیرش گرفت بیشتر به فال بینی شباهت دارد تا بررسی شانس که خود فاکتور احتمالی است. اگر تمایل داشتید رزومه کاملی از خود را در سایت شانس پذیرش قرار دهید تا دوستان نظر درست تری ارایه دهند.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng, safety and environmental

سلام دوستان. من از یکی از یونی های خیلی معتبر کانادا ادمیشن فول فاند گرفته بودم، ویزا گرفتم و بلیت هم گرفتم. چند روز دیگه پروازمه. استادم 4 روز پیش ایمیل زده که گرنتش کنسل شده و بهم فاند نمیده! من الان چکار کنم اخه؟! تمام اپلیکیشن های دیگه ام رو ریجکت کردم چون ایم واسم تو اولویت بود. تو رو خدا یه راه حلی بهم پیشنهاد بدین....
    اگر سوالی جنبه عمومی داره، بهتره تو فروم بپرسیم، چون احتمالا سوال خیلی از افراد دیگه هم هست.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza90 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من از یکی از یونی های خیلی معتبر کانادا ادمیشن فول فاند گرفته بودم، ویزا گرفتم و بلیت هم گرفتم. چند روز دیگه پروازمه. استادم 4 روز پیش ایمیل زده که گرنتش کنسل شده و بهم فاند نمیده! من الان چکار کنم اخه؟! تمام اپلیکیشن های دیگه ام رو ریجکت کردم چون ایم واسم تو اولویت بود. تو رو خدا یه راه حلی بهم پیشنهاد بدین....
    سلام
    میشه بپرسم کدوم دانشگاه معتبر بوده و استاد اهل کدوم کشور بوده؟
    خیلی عجیبه.
    مگه میشه کاری هم کرد!

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng, safety and environmental

دانشگاه مونترال و استاد فکر کنم فرانسوی هست. اعتراض نمیشه زد؟ اخه یعنی چی 4 روزه خوابم نبرده
    اگر سوالی جنبه عمومی داره، بهتره تو فروم بپرسیم، چون احتمالا سوال خیلی از افراد دیگه هم هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza90 نمایش پست ها
    دانشگاه مونترال و استاد فکر کنم فرانسوی هست. اعتراض نمیشه زد؟ اخه یعنی چی 4 روزه خوابم نبرده
    دوست عزیز عمیقا واستون متاسفم، پیشنهادم اینه این موضوع رو با خود دانشگاه مونترال هم در میون بزارید بخاطر وقت و هزینه ای که ازتون رفته ببینید حرفشون چیه، خلاصه تیری در تاریکیست

[QUOTE=Mahshadn;2619342]دقت کنید که برخی دانشگاه ها مدارکی رو که براشون ارسال ‌می‌کنید دیگه بهتون برنمی‌گردونن. پس مطمئن بشید که دانشگاه شما اصل مدارک رو می‌خواد یا ترجمه رسمی با مهرهای دادگستری و امور خارجه؟
    درضمن اغلب باید از طرف دانشگاه بصورت نامه پلمب شده ارسال شود. این رو هم از دانشگاه کسب اطلاع کنید.
    در اسرع زمان مدارک لازم رو براشون پست کنید[/QUOTE
    sorry for writing in Enlish. My laptop doe not have a Farsi keyboard.
    What if this applicant's study permit will be rejected. Then, how can he get his university credentials back to apply for other universities in Canada again, or probably to other countries?!!!!
    I appreciate if you answer in Farsi
    Thanks

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)