صفحه 303 از 318 نخستنخست ... 203253293294295296297298299300301302303304305306307308309310311312313 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,021 تا 3,030 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    دوستان کسی هست بدون استاد اپلای کرده‌ باسه دکتری و پذیرش فول فاند گرفته باشه؟ منظور استاد بعد اپلای پیدا بشه یا پیدا کنه؟ واقعا اپلای همینطوری فایده نداره واقعا ؟
    امکانش که صفر نیست ولی خیلی بستگی به رزومه تون داره. یک رزومه تاپ ممکنه بدون نیاز به توافق قبلی هم مورد توجه قرار بگیره، ولی برای یک رزومه معمولی شانس خیلی پایین تره. در هر حال پیدا کردن استاد مناسب این امکان رو میده که زمینه پژوهشی تون را از قبل انتخاب کنید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    امکانش که صفر نیست ولی خیلی بستگی به رزومه تون داره. یک رزومه تاپ ممکنه بدون نیاز به توافق قبلی هم مورد توجه قرار بگیره، ولی برای یک رزومه معمولی شانس خیلی پایین تره. در هر حال پیدا کردن استاد مناسب این امکان رو میده که زمینه پژوهشی تون را از قبل انتخاب کنید.
    واللا دوست عزیز رزومه بدی ندارم ولی اساتید جواب نمیدن. به دوستی هم اشاره کرده بود البته به این مساله. نمیدونم شاید نگه میدارن همه ایمیل بدن بعد آخر دسامبر جواب بدن. نمیدونم

سلام
    من از دانشگاه ETS در کبک برای مقطع دکتری پذیرش گرفتم و چون مدرک فوق لیسانسم از مالزی به زبان انگلیسی بود دانشگاه بدون مدرک آیلتس admission letter گرفتم به همراه فاند از استاد. آیا برای Study Permit با توجه به این شرایط بدون مدرک IELTS به مشکل بر میخورم ؟

سلام دوستان
    من میخوام برای ادامه تحصیل کانادا اقدام کانادا اقدام کنم.
    کاردانی کامپیوتر نرم افزار ۱۴.۵
    کارشناسی مدیریت کسب و کار ۱۷.۵
    آیلتس ۶ .
    سابقه کار ۱۱ سال
    میتونم فاند بگیرم یا نه؟
    و همسرم اجازه کار داره؟ خودم چطور؟
    میخوام ببینم حدودا چقدر با همسرم میتونیم پول در بیاریم اونجا و خرج و مخارج رو پوشش میده یا نه؟ یه پسر ۷ساله هم دارم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط johnny_depp نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیلتس ۶ .
    سابقه کار ۱۱ سال
    میتونم فاند بگیرم یا نه؟
    میخوام ببینم حدودا چقدر با همسرم میتونیم پول در بیاریم اونجا و خرج و مخارج رو پوشش میده یا نه؟ یه پسر ۷ساله هم دارم.
    برای چه مقطعی و چه رشته ای ؟
    برای MBA اصولا فاندی وجود ندارد در اغلب دانشگاهها و شهریه ها هم معمولا بالاتر است.
    برای کامپیوتر با توجه به تغییر رشته در کارشناسی بسیار بعید است بتوان در ارشد پذیرش گرفت.
    برای مقطع کارشناسی فاندی متاسفانه تعریف نمی شود و شهریه ها هم برای دانشجویان بین المللی بالاست.
    در صورت دریافت پذیرش تحصیلی همسر می تواند اجازه کار اپلای و دریافت کند . دانشجو تا 20 ساعت در هفته مجاز به کار درخارج دانشگاه هاست. البته پیداکردن کار تضمین شده نیست و مساله دیگری است.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    دوستان کسی هست بدون استاد اپلای کرده‌ باسه دکتری و پذیرش فول فاند گرفته باشه؟ منظور استاد بعد اپلای پیدا بشه یا پیدا کنه؟ واقعا اپلای همینطوری فایده نداره واقعا ؟
    اگر رزومه خیلی قوی داشته باشید ممکن است در زمان رسیدن گرونده به دپارتمان استادی نسبت به بررسی و پذیرش شما اقدام کند. در حالت رزومه های متوسط و عادی زیاد این امر توصیه نمیشود چون اغلب اساتید از قبل با دریافت رزومه ها و بررسی اولیه به تعدادی دانشجوی قابل قبول اک اولیه ای داده اند و بسیاری نیز اصولا در ترم مورد نظر دارای فاند یا ظرفیت دانشجوی جدید نیستند. در هر حال شانس صفر نیست ولی پایین است.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossin_me نمایش پست ها
    سلام
    من از دانشگاه ETS در کبک برای مقطع دکتری پذیرش گرفتم و چون مدرک فوق لیسانسم از مالزی به زبان انگلیسی بود دانشگاه بدون مدرک آیلتس admission letter گرفتم به همراه فاند از استاد. آیا برای Study Permit با توجه به این شرایط بدون مدرک IELTS به مشکل بر میخورم ؟
    ارتباطی ندارد. شما در یک موسسه انگلیسی زبان با طول دوره دوساله مدرک گرفته اید و از مدرک زبان ویوو شده اید. مساله کاملا منطبق بر ضوابط دانشگاههای کاناداست و چیزی برای مشکل برخوردن در آن وجود ندارد که نگران باشید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    اگر رزومه خیلی قوی داشته باشید ممکن است در زمان رسیدن گرونده به دپارتمان استادی نسبت به بررسی و پذیرش شما اقدام کند. در حالت رزومه های متوسط و عادی زیاد این امر توصیه نمیشود چون اغلب اساتید از قبل با دریافت رزومه ها و بررسی اولیه به تعدادی دانشجوی قابل قبول اک اولیه ای داده اند و بسیاری نیز اصولا در ترم مورد نظر دارای فاند یا ظرفیت دانشجوی جدید نیستند. در هر حال شانس صفر نیست ولی پایین است.
    واللا دوست عزیز رزومه من زیاد هم بد نیست. اساتید جواب نمیدن لامصب

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط johnny_depp نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیلتس ۶ .
    سابقه کار ۱۱ سال
    میتونم فاند بگیرم یا نه؟
    با آیلتس 6 شانس پذیرش ندارید. چه رشته ای میخواهید بخوانید؟
    بستگی دارد به اینکه چه کاری بتوانید پیدا کنید. کارهای سطح پایین خرج و مخارج شما را پوشش نمیدهند.

Junior Member

سلام
    من قصد دارم برای ارشد اپلای کنم ولی موسسه ها ویزا تحصیلی انجام نمیدن یا میگن ریسک ریجکت داره. حالا من نمیدونم بیخیال کانادا بشم و یه کشور دیگه ای رو در نظر بگیرم یا تلاشم رو انجام بدم. اگر هم من از چیزی بی اطلاع هستم ممنون میشم اشاره کنید.
    باتشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)