صفحه 308 از 318 نخستنخست ... 208258298299300301302303304305306307308309310311312313314315316317 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,071 تا 3,080 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

Banned

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

کسی امسال از استادی در کانادا برا فول فاند به توافق رسیده؟

Junior Member

سلام دوستان
    من برای ترم بهار 2020 از یه کالج دولتی تو استان بریتیش کلمبیا پذیرش گرفتم برای دوره لیسانس 2 ساله، دیروز مدارکم رو برای ویزای تحصیلی فرستادم همه چیم هم کامل بود و تمکن مالی ام با همسرمه. میخوام بدونم با اینکه همه میگن ویزای تحصیلی خیلی طول میکشه ممکنه زودتر بدن قبل از شروع ترم؟ چون الان فقط دو ماه مونده به کلاس هام و خیلی استرس دارم ویزام به موقع نیاد. از طرفی میخوام برای همسرم هم OWP اقدام کنم و حتما همراه هم باشیم. کسی تجربه ای از مدت زمان گرفتن ویزای تحصیلی داره؟ ما ترکیه هستیم و الان منتظرم نامه برای بیومتریک بیاد که سریع انجام بدیم. ممکنه ببینند نسبت به تایم باقی مونده زودتر ویزا رو بدن؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان

تو پذیرش من کاندیشنال به شرط ریزنمره اصلی و مدرک لیسانس قید شده. با این میتونم درخواست ویزا بدم؟

سلام،

من دانشجوی سال اول دکتری در کانادا هستم. میخواستم با اساتید دانشگاه های دیگه ارتباط برقرار کنم تا در صورت امکان پذیرش بگیرم.

به نظرتون چقدر امکان داره که اساتیدی که باهاشون ارتباط میگیرم به دانشگاه حال حاضرم خبر بدن که من بهشون ایمیل زدم؟

با تشکر

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

با تجربه کاملا شخصی و ملموس عرض میکنم : اگر در همان فیلد و رشته باشید متاسفانه بی اندازه زیاد! و خیلی هم فشار وارد میکند وقتی مساله لو میرود!

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
    سلام،

من دانشجوی سال اول دکتری در کانادا هستم. میخواستم با اساتید دانشگاه های دیگه ارتباط برقرار کنم تا در صورت امکان پذیرش بگیرم.

به نظرتون چقدر امکان داره که اساتیدی که باهاشون ارتباط میگیرم به دانشگاه حال حاضرم خبر بدن که من بهشون ایمیل زدم؟

با تشکر

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

تشکر فراوان. آخه این چه کاریه؟ حتی اگر نگم با چه استادی هم دارم کار میکنم باز احتمالش هست بیان و به خود دانشگاه ایمیل بزنن؟ با این تفاسیر شما پیشنهاد میکنید که با ایمیل دانشگاهیم ارتباط برقرار نکنم؟ کما اینکه اسمم رو بزنن خوب همه مشخصاتم میاد (حتی رو سایت خود دانشگاه)

از دوستان دیگه هم اگر کسی تجربه داره، ممنون میشم کمک بکنند.

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

با تجربه کاملا شخصی و ملموس عرض میکنم : اگر در همان فیلد و رشته باشید متاسفانه بی اندازه زیاد! و خیلی هم فشار وارد میکند وقتی مساله لو میرود!

پایدار باشید
    ویرایش توسط moosavi_69 : March 2nd, 2020 در ساعت 01:14 AM

ApplyAbroad Superstar

سلام مجدد

از دید من زحمت اول بهتر از امبرسمنت بعدی است. روشن با استاد فعلی که قبل از پذیرش با ایشان در ارتباط بوده اید مساله/مشکل / موضوع را مطرح کنید و راه حل پیدا کنید.

مشکل با دانشگاه نیست . دانشگاه مدخلیتی ندارد یعنی اینکه به دانشگاه تصمیم شما مربوط نیست که بخواهد ورود کند مگر برای اقامت و ویزا و این حرفها... مشکل با اساتید فعلی است.

امید که دوستان دیگر هم همفکری کنند .

تشکر فراوان. آخه این چه کاریه؟ حتی اگر نگم با چه استادی هم دارم کار میکنم باز احتمالش هست بیان و به خود دانشگاه ایمیل بزنن؟ با این تفاسیر شما پیشنهاد میکنید که با ایمیل دانشگاهیم ارتباط برقرار نکنم؟ کما اینکه اسمم رو بزنن خوب همه مشخصاتم میاد (حتی رو سایت خود دانشگاه)

با تشکر

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Guru

با تشکر
    اگر در همان فیلد باشند و استاد شما را بشناسند احتمال زیاد دارد که به او اطلاع بدهند و یا اینکه اصولا بدون موافقت او شما را نپذیرند. مساله اعتبار حرفه ای است. هیچ استادی نمی خواهد دانشجوهای استاد دیگری را بدون اطلاع او "کش برود" و این کار غیرحرفه ای به شمار میرود. اگر هم موضوع را از استاد جدیدتان مخفی کنید ممکنست بعدها با استاد جدیدتان دچار مشکل شوید.

Junior Member

سلام
    کسی تجربه همراهی فرزند مدرسه ای داشته؟
    برای اون ویزای visit درخواست کردید یا study ؟
    اگر study نامه مدرسه رو چیکار کردید؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط VaHiX نمایش پست ها
    سلام
    کسی تجربه همراهی فرزند مدرسه ای داشته؟
    برای اون ویزای visit درخواست کردید یا study ؟
    اگر study نامه مدرسه رو چیکار کردید؟
    با همان ویزای ویزیتوری فرزندتان اگر خودتان دانشجو و دارای استادی پرمیت هستید کافی است. می توانید مدرسه پابلیک ثبت نامشان کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)