صفحه 43 از 318 نخستنخست ... 33343536373839404142434445464748495051525393143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

سلام دوستان
    من با یک استادی در دانشگاه پلی تکنیک مونترال کانادا برای پذیرش fall 2012صحبت کردم. گفت که برای April 2013 فاند داره ولی می تونه برای چند ماه اول TA درس هاشو به من بده که حدوداٌ هفته ای 300 دلار می شه. خرج زندگی حدوداً 700$ در ماه میشه و شهریه یک سال 4000$. شهریه را می توانم برای سال اول خودم بدم تا April که فاندش برسه. می خواستم نظر شما دوستان را بدانم. آیا کسی را می شناختین که همچین کاری کرده باشه و به نظرتون برم ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Nooora نمایش پست ها
    سلام بچه ها،یک سوال مهم داشتم،من از یک جا قبلا خوندم که کسیی‌ که در دانشگاه کانادایی دوبی‌ درس میخونن،حتا برای ۱ ترم،می‌تونن برای دانشگاه‌های کانادا درخواست پذیرش بفرستند و نسبت به کسانی‌ که مثلا از ایران اقدام میکنند خیلی‌ راحت تر پذیرش و ویزای تحصیلی‌ بگیرند،آیا این خبر صحیح است؟
    دانشگاه کانادایی دوبی رو چندان در کانادا قبول ندارند. با یکی از استادهای دانشگاه در کانادا صحبت میکردم عقیده داشت که صرفا دکانه. ویزاش رو نمیدونم ولی پذیرشش احتمالا فرقی نداره.

سلام

میخواستم بپرسم برای کانادا هم نمیشه روی فاند کارشناسی ارشد زیاد حساب باز کرد؟ به چند درصد از پذیرش های ارشدشون فاند میدن؟ و به چند درصد دکتراها؟ آماری هست؟

Senior Member سپهر آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ نمایش پست ها
    سلام

میخواستم بپرسم برای کانادا هم نمیشه روی فاند کارشناسی ارشد زیاد حساب باز کرد؟ به چند درصد از پذیرش های ارشدشون فاند میدن؟ و به چند درصد دکتراها؟ آماری هست؟
    بستگی به شرایط خودت و دانشگاه داره. اگه شرایطت خوب باشه ممکنه فاند هم بهت بدن!
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

اگر بدون فاند پذیرش بگیرم و بعد از شروع تحصیل یه خودی نشون بدم چی (پیاده روی رو مخ استاد و اینا)

از نظر قانونی امکان دادن همچین فاندی هست؟ سراغ دارید کسانی اینطوری فاند گرفته باشن؟ ( من یه تاپیکی خوندم همون ترم اول هم بعضیا تونستن بگیرن)

Senior Member سپهر آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ نمایش پست ها
    اگر بدون فاند پذیرش بگیرم و بعد از شروع تحصیل یه خودی نشون بدم چی (پیاده روی رو مخ استاد و اینا)

از نظر قانونی امکان دادن همچین فاندی هست؟ سراغ دارید کسانی اینطوری فاند گرفته باشن؟ ( من یه تاپیکی خوندم همون ترم اول هم بعضیا تونستن بگیرن)
    آره، کاملا ممکنه RA، TA یا حتی به خاطر نمرات خوبت فاند بگیری ولی بازم بستگی به دانشگاه داره که چنین منابعی داشته باشه و اینکه چقدر و برای چند نفر داشته باشه!
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

Member
    رشته و دانشگاه
    Arak

سلام دوستان عزیز میخواستم بدونم آیا با داشتن csq کبک میشود برای ویزای تحصیلی در کبک اقدام کرد ممنون میشم راهنماییم کنید.

پیش فرض راهنمایی جهت رشته مهندسی رباتیک

با سلام

لیسانس سخت افزار هستم و علاقه مند به ادامه تحصیل در رشته مهندسی رباتیک

برای کدوم دانشگاه های کانادا میتونم اقدام کنم؟

با سپاس

سلام
    من از دانشگاه اوتاوا پذیرش دارم. توی نامه پذیرش هزینه یک سال رو زده، اسم سوپروایزر رو زده (من بهش هرچی ایمیل میزدم قبل اپلای اصلا جواب نداده بود) ولی حرفی از فاند نزده. جدود 25 روز پیش ازم پروپوزال خواسته بودن بره یه اسکالرشیپ.جواب اسکالرشیپ یک ماه دیگه میاد. میخواستم بدونم اصولا نامه فاند جدا از نامه پذیرش میاد؟ من میخوام قبل اینکه به استاد یا مسئول دانشگاه ایمیل بزنم نظر دوستان رو هم بدونم. وقتی تو نامه پذیرش حرفی از فاند نزده یعنی فاند نمیدن؟
    ممنون از راهنماییتون

Member
    رشته و دانشگاه
    electronic IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط alioo نمایش پست ها
    سلام
    من از دانشگاه اوتاوا پذیرش دارم. توی نامه پذیرش هزینه یک سال رو زده، اسم سوپروایزر رو زده (من بهش هرچی ایمیل میزدم قبل اپلای اصلا جواب نداده بود) ولی حرفی از فاند نزده. جدود 25 روز پیش ازم پروپوزال خواسته بودن بره یه اسکالرشیپ.جواب اسکالرشیپ یک ماه دیگه میاد. میخواستم بدونم اصولا نامه فاند جدا از نامه پذیرش میاد؟ من میخوام قبل اینکه به استاد یا مسئول دانشگاه ایمیل بزنم نظر دوستان رو هم بدونم. وقتی تو نامه پذیرش حرفی از فاند نزده یعنی فاند نمیدن؟
    ممنون از راهنماییتون

سلام .برا من که کاملا مستقل بود. 1 نامه پذیرش- 1 نامه کمک هزینه نصف تخفیف شهریه از دانشگاه بخاطر معدل بالا- بعدم 1 نامه ساپورت مالی از استاد-هیچکدوم هم به اونیکی ربط نداشت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)