صفحه 44 از 318 نخستنخست ... 34353637383940414243444546474849505152535494144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

سلام
    من ویزای کار کانادا دارم. ولی میخواستم از دانشگاههای کانادا پذیرش بگیرم.
    من چند سال پیش لیسانس صنایع غذایی از دانشگاه شیراز گرفتم دانشجوی ممتاز هم بودم. معدلم 15.5 است. مدرک زبان آکادمیک هم ندارم. ایلتس جنرالم 5.5 بود ولی زبانم الان خیلی بهتر شده. یک فوق لیسانس غیر مرتبط هم از دانشگاه شیراز دارم. متاسفانه مقاله ندارم.
    با این شرایط به نظر شما میتونم از دانشگاههای کانادا پذیرش فوق لیسانس بگیرم یا نه. دانشگاهی که نیاز به مدرک زبان نداشته باشه . ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

Senior Member سپهر آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط leilamohajer نمایش پست ها
    سلام
    من ویزای کار کانادا دارم. ولی میخواستم از دانشگاههای کانادا پذیرش بگیرم.
    من چند سال پیش لیسانس صنایع غذایی از دانشگاه شیراز گرفتم دانشجوی ممتاز هم بودم. معدلم 15.5 است. مدرک زبان آکادمیک هم ندارم. ایلتس جنرالم 5.5 بود ولی زبانم الان خیلی بهتر شده. یک فوق لیسانس غیر مرتبط هم از دانشگاه شیراز دارم. متاسفانه مقاله ندارم.
    با این شرایط به نظر شما میتونم از دانشگاههای کانادا پذیرش فوق لیسانس بگیرم یا نه. دانشگاهی که نیاز به مدرک زبان نداشته باشه . ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.
    بعید میدونم بدون مدرک زبان بشه کاری کرد. خوب شما که میگی زبانت خیلی بهتر شده چرا امتحان نمیدی؟

در ضمن شما میخوای Full-time ارشد بخونی یا Part-time؟

من از قوانین ویزا اطلاعی ندارم ولی بعید میدونم با ویزای کار بتونی Full-time درس بخونی. حتی شاید Part-time هم نشه. قوانین مربوطه را چک کردی؟
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

نقل قول نوشته اصلی توسط سپهر نمایش پست ها
    بعید میدونم بدون مدرک زبان بشه کاری کرد. خوب شما که میگی زبانت خیلی بهتر شده چرا امتحان نمیدی؟

در ضمن شما میخوای Full-time ارشد بخونی یا Part-time؟

من از قوانین ویزا اطلاعی ندارم ولی بعید میدونم با ویزای کار بتونی Full-time درس بخونی. حتی شاید Part-time هم نشه. قوانین مربوطه را چک کردی؟
    میخوام فول تایم درس بخونم. این برای مهاجرا مشکلی نداره حتی هزینه ها هم مانند شهروندان کانادا محاسبه میشه
    آیا دانشگاهی هست که خودش ازمون زبان خاص خودشو داشته باشه؟

Senior Member سپهر آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط leilamohajer نمایش پست ها
    میخوام فول تایم درس بخونم. این برای مهاجرا مشکلی نداره حتی هزینه ها هم مانند شهروندان کانادا محاسبه میشه
    آیا دانشگاهی هست که خودش ازمون زبان خاص خودشو داشته باشه؟
    شما بالاخره ویزای کار داری یا مهاجری؟ این 2 با هم فرق دارند و تا اونجایی که من میدونم با ویزای کار شما باید شهریه International بدی.

دانشگاه به دانشگاه هم فرق میکنه. یکی آزمون زبان داره و یکی نداره. یکی فقط TOEFL و IELTS را قبول داره و یکی 2-3 تا آزمون دیگه را هم قبول میکنه.

ولی من بازم نمیفهمم وقتی TOEFL یا IELTS را همه قبول دارند شما چرا میخوای بری آزمون خود دانشگاه را بدی؟
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

ApplyAbroad Guru

اگر با ویزای کار وارد کانادا بشوید در کنار آن ویزای تحصیلی هم میتوانید بگیرید و لااقل در انتاریو که بنده اطلاع دارم از پرداخت شهریه بین المللی هم معاف هستید (یعنی شهریه تان معادل دانشجویان کانادایی خواهد بود)
    http://www.fees.utoronto.ca/session/...27l%20fee%20ex
    البته توجه کنید این شامل ویزاهای کار ۲۰ ساعته مخصوص دانشجویان بین المللی نمیشود یعنی باید از اول با ویزای کار تمام وقت وارد کانادا شده باشید.

درخصوص تحصیل و کار فول تایم همزمان باید موافقت دانشگاه را کسب کنید ولی اداره مهاجرت مشکلی ندارد.

Junior Member

دوستان عزیز تبریک عرض می کنم گویا بخش visa سفارت کانادا در ایران به آنکارا انتقال یافته است!!!!
    http://www.cic.gc.ca/english/departm...ice-tehran.asp

Junior Member

آقا من که شکه شدم.
    یکی میگفت ویزای دانشجویی هنوز منتقل نشده ولی من فکر کنم شده.
    حالا مدت بررسی چطور میشه.

Junior Member

سلام
    من دارم از یکی از دانشگاه های انگلیس مدرک لیسانس ام رو به صورت elearning می گیرم ، می خواستم بدونم میتونم از دانشگاه های کانادا برای فوق لیسانس پذیرش بگیرم یا نه ؟
    آیا دانشگاه های کانادا برایشان اهمیت دارد که من لیسانس خود را به صورت elearning میگیرم و یا حضوری ؟

ممنون می شم اگر در این زمینه اطلاعاتی دارید، راهنماییم کنید

Junior Member

سلام.من الان منتظر پاس رکوئست هستم و اگه خدا بخواد چند ماه دیگه با خانوادم عازم کانادام.
    ایران ترم 10 رشته کامپیوتر هستم ولی متاسفانه هنوز درسم تموم نشده و میترسم درسم نیمه کاره بمونه..............
    ایا با ریز نمرات ایران میتونم در مقطع لیسانس از اول تو کانادا درس بخونم؟اصلا" پیشنهاد میکنید این کار رو بکنم؟!!!
    ایا برای ادامه تحصیل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی احتیاجه؟
    ممنون میشم جواب بدین.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط taraneh007 نمایش پست ها
    سلام.من الان منتظر پاس رکوئست هستم و اگه خدا بخواد چند ماه دیگه با خانوادم عازم کانادام.
    ایران ترم 10 رشته کامپیوتر هستم ولی متاسفانه هنوز درسم تموم نشده و میترسم درسم نیمه کاره بمونه..............
    ایا با ریز نمرات ایران میتونم در مقطع لیسانس از اول تو کانادا درس بخونم؟اصلا" پیشنهاد میکنید این کار رو بکنم؟!!!
    ایا برای ادامه تحصیل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی احتیاجه؟
    ممنون میشم جواب بدین.
    به نظر من حتما درست رو تموم بکنید بعد برید ! آدم از فرداش خبر نداره ، شاید بخوایید بگردید ایران یا شاید با همین مدرک بتونید کار پیدا کنید!
    اگه بخوایید واسه لیسانس اقدام کنید که 100% نیازه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)