صفحه 46 از 318 نخستنخست ... 36373839404142434445464748495051525354555696146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

دوستان سلام...

فرق برنامه هاي MASc, MEng در چيه؟

كدوم رو بايد انتخاب كنيم؟

با تشكر...

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramakaay نمایش پست ها
    دوستان سلام...

فرق برنامه هاي MASc, MEng در چيه؟

كدوم رو بايد انتخاب كنيم؟

با تشكر...
    MEng فقط Course می گذرونید و تز نداره. Master of Applied Science علاوه بر درس، research هم دارید و تز باید بنویسید و دفاع کنید. معمولن MEng ها فاند ندارن مگه این که بتونید اون جا TA بگیرید در حالی که MASc ها فاند دارند (RA، یا TA/RA).

سلام دوستان
    من به عنوان دانش اموز دبيرستاني اقدام كردم و پذيرش هم گرفتم اگر كسي سوالي در ضمينه ي پذيرش در مقاطع پايه داره ميتون بپرسه .

من الان دانشجوی سال آخر تو مالزی هستم دانشگاه UCSI رشته B.Sc. (Hons) Mobile Computing
    CGPA: 3.76
    CGPA دو سال آخر :3.86
    IELTS: 7.5
    چند تا معرفی نامه خیلی خوب از استادای اینجا
    از ین دانشگاه واسه معدل خوب بورس گرفتم
    ۴ سال سابقه کار در زمینه IT در ایران

میخوام واسه دانشگاه ساسکاچوان پذیرش بگیرم ولی مشکلم اینجاست که لیسانس های Honers تو مالزی ۳ ساله ست شانس گرفتن پذیرش دارم؟ دوره پیش دانشگاهی رو اینجا از من به عنوان foundation قبول کردن ، ین تاثیری داره؟

Junior Member

من فارق التحصیل رشته ی مدیریت بازرگانی با معدل 17 هستم و تافل 96 دارم از لحاظ ساپورت مالی مشکلی ندارو و در کبک پرونده ی اقامت دارم که هنوز نتیجه اش مشخص نشده.
    با این شرایط شانس من چه برای پذیرش گرفتن در کدوم دانشگاه کانادا بیشتره؟ لطفا چند دانشگاه رو بهم معرفی کنید

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business PhD (OIS) - U of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط taraneh007 نمایش پست ها
    100% چی نیازه؟ریز نمرات دیپلم رو هم میخان؟!
    ریز نمرات دانشگاهیم به تنهایی کافی نیست؟ممنون که جواب میدین.
    سلام

بله اگر بخواین دوباره از اول لیسانس ادامه بدین باید ریزنمره دیپلم رو ببرین براشون و البته پیش دانشگاهی. راه دیگه اینه که واحد هایی که اینجا گذروندین رو ترنسفر کنید به دانشگاهی در کانادا. این موضوع قوانینش خیلی متغیر هست و هر دانشگاه و هر ایالت قوانین خودش رو داره. مثلا ایالت آلبرتا یه سازمان داره که کارش همینه که واحد ها رو ارزیابی کنه و معادل بده.

موفق باشین

Junior Member

سلام
    1.آیا کسی اطلاع داره که اگر برای یک دانشگاه در کانادا اپلای کنی‌، و مدارکتو از دانشگاه بفرستی‌، آیا برای اپپلای دوباره در رشتهٔ دیگر یا همان رشته در چند ساله بد، دوباره باید مدارک از اول بفرستی‌ دانشگاه. چون در کانادا موقع اقدام کردن یک شمارهٔ دانشجو یی بهت میده سایت دانشگاه و پروفایلت ثبت می‌شه . گفتم شاید دیگه نیزی نباشه به فرستادن دوباره.. چون من ایران نیستم برام هماهنگی‌ کردن برا فرستادن چند بار مدارک از دانشگاه سخته ، خواستم بپرسم.

2.من در دورهٔ پیش دانشگاهی داشتم برا دانشگاه میخوندم معدل پیشم خوب نیست ،۱۳. ۱۴ ولی‌ دیپلمم خیلی‌ خوبه، می‌خواستم بدونم می‌شه برا دانشگاه فقط مدرک دبیرستان بفرستم ، یا حتما همشون پیش را هم میخوان
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط buddy نمایش پست ها
    سلام
    1.آیا کسی اطلاع داره که اگر برای یک دانشگاه در کانادا اپلای کنی‌، و مدارکتو از دانشگاه بفرستی‌، آیا برای اپپلای دوباره در رشتهٔ دیگر یا همان رشته در چند ساله بد، دوباره باید مدارک از اول بفرستی‌ دانشگاه. چون در کانادا موقع اقدام کردن یک شمارهٔ دانشجو یی بهت میده سایت دانشگاه و پروفایلت ثبت می‌شه . گفتم شاید دیگه نیزی نباشه به فرستادن دوباره.. چون من ایران نیستم برام هماهنگی‌ کردن برا فرستادن چند بار مدارک از دانشگاه سخته ، خواستم بپرسم.

2.من در دورهٔ پیش دانشگاهی داشتم برا دانشگاه میخوندم معدل پیشم خوب نیست ،۱۳. ۱۴ ولی‌ دیپلمم خیلی‌ خوبه، می‌خواستم بدونم می‌شه برا دانشگاه فقط مدرک دبیرستان بفرستم ، یا حتما همشون پیش را هم میخوان
    ممنون
    هر دوی این سوال ها رو باید دانشگاهی که می خواین اپلای کنید جواب بده.
    در مورد سوال اول احتمالَن باید دوباره بفرستید؛ چون بیش از یک و یا دو سال معمولَن نگه نمی دارن فایل ها رو.

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

سلام
    دوستی دارم که در ایران ادبیات انگلیسی خونده
    ایا میتونه توی کانادا مستر روانشناسی بخونه یا باید از اول لیسانس روانشناسی بخونه ؟؟؟

مرسی

Junior Member

جائی خوندم برای گرفتن وام باید یکسال در کانادا زندگی کرده باشیم، درسته ؟ یا وقتی کارت پی آر گرفتیم و برای ثبت نام اقدام کنیم میتونیم از شرایط وام استفاده کنیم؟
    کد رشته 0811 دریافت مدارک در کانادا 10 می2011،فایل نامبر 17 جون،دریافت مدارک در ویزا آفیس 17 جولای،نامه از ورشو 28 آگست، این پروسس 9سپتامبر،مدیکال 13فوریه،رسید مدیکال در لندن23 فوریه،آپدیت مدارک و فرمها 4 آپریل،آپدیت مدارک9 می،کپی پاسپورت و تکمن مالی28می،صدور ویزا2 آگوست 2012

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)