صفحه 7 از 318 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    سلام عرض كرديم خدمت بچه هاي باحال.نماز روزه هاتون قبول.مخصوصا ارادت داريم خدمت اقا رضا.
    ميشه يه لطفي كنين چندتا دانشگاه فرانسوي زبان تو كانادا بهم معرفي كنين؟
    اين دانشگاه ها مدرك زبان فرانسه مي خوان؟

سلام دوست عزیز
    من نمیدونم رشتهٔ شما چی‌ هست اما چند تا دانشگاه فرانسوی که میشناسم رو می‌گذارم اینجا. در مورد مدرکم دقیق نمیدونم اما احتمالا میخوان!

Université de Moncton, University of Ottawa ( some programs ), Université Laval, École Polytechnique de Montréal, Université du Québec - École de technologie supérieure

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.s نمایش پست ها
    منم دنبالشم اگه کسی میشناسه لطف کنه معرفی کنه
    چرا سایت دانشگاه هایی که میخواید رو خودتون نمی خونید و انجام بدید؟!! خیلی سادست،اینجا هم کلی رزومه و ریکامندیشن و... ریخته،در مورد مکاتبات هم چیز پیچیده ایی نیست،یه ایمیل کوتاه و ساده که توش از علاقه تحقیقاتیتون و پر رنگ ترین نکته رزومتون در موردش بنویسید و بیشتر یه جورایی استاد رو ترغیب به خوندن رزومتون کنید که اتچ کردید به ایمیل.
    خیلی مختصرش اینه:
    من... دانشجوی(فارغ التحصیل) رشته.... از دانشگاه.... با معدل...(اگه خیلی خوبه رتبه در ورودی هم بگید) و پایان نامه(یا مقاله)با عنوان....که در فلان نشریه هم چاپ شده(سابمیت شده یا حتی میخواهید سابمیت کنید) دارم.
    و به علایق تحقیقاتی شما علاقه مندم بخصوص در گرایش....،خوشحال خواهم شد که اجازه بدید بدونم میتونم تحت سوپروایزی شما باشم. در ضمن ممنون میشم اگر درباره مسایل پشتیبانی مالی مثل حل تمرین یا دستیار تحقیق هم راهنماییم کنید.
    با احترام
    ...

خیلی ساده!

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

درسته.منم اول مي خواستم اول به اين موسسه ها بدم.اما الان مي خوام خودم انجام بدم.نبايد چيزه سختي باشه.هر وقتم به مشكل بر خوردي مي توني بياي اينجا بپرسي .
    حيف ادم 2 3ميليون پول بده واسه اين كار
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط iliad نمایش پست ها
    چرا سایت دانشگاه هایی که میخواید رو خودتون نمی خونید و انجام بدید؟!! خیلی سادست،اینجا هم کلی رزومه و ریکامندیشن و... ریخته،در مورد مکاتبات هم چیز پیچیده ایی نیست،یه ایمیل کوتاه و ساده که توش از علاقه تحقیقاتیتون و پر رنگ ترین نکته رزومتون در موردش بنویسید و بیشتر یه جورایی استاد رو ترغیب به خوندن رزومتون کنید که اتچ کردید به ایمیل.
    خیلی مختصرش اینه:
    من... دانشجوی(فارغ التحصیل) رشته.... از دانشگاه.... با معدل...(اگه خیلی خوبه رتبه در ورودی هم بگید) و پایان نامه(یا مقاله)با عنوان....که در فلان نشریه هم چاپ شده(سابمیت شده یا حتی میخواهید سابمیت کنید) دارم.
    و به علایق تحقیقاتی شما علاقه مندم بخصوص در گرایش....،خوشحال خواهم شد که اجازه بدید بدونم میتونم تحت سوپروایزی شما باشم. در ضمن ممنون میشم اگر درباره مسایل پشتیبانی مالی مثل حل تمرین یا دستیار تحقیق هم راهنماییم کنید.
    با احترام
    ...

خیلی ساده!
    نمونه ای از این نامه ای که نوشتین رو تو این سایت به انگلیسی میتونم پیدا کنم؟ اگه ممکنه لینکشو بزارید
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

سلام دوستان:
    من دانشجوی ترم آخر ارشد مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی هستم معدلم تا به الان 18.20میباشد میخواستم اقدام کنم برای ادامه تحصیل به کانادا نمیدونم کدوم دانشگاه برای رشته و شرایط من خوبه؟ ممنون میشم اگه من را راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر نرم افزار-دانشگاه آزاد اسلامی

سلام دوستان !
    من دانشجوی دانشگاه آزاد(واحد تهران شمال) هستم رشته مهندسی کامپیوتر،الان ترم 7ام با معدل کل 14.14! می خوام برای پذیرش از دانشگاه های کانادا اقدام کنم...میشه لطف کنین بگین از کجا باید شروع کنم؟؟

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط f_vooroojak نمایش پست ها
    سلام دوستان !
    من دانشجوی دانشگاه آزاد(واحد تهران شمال) هستم رشته مهندسی کامپیوتر،الان ترم 7ام با معدل کل 14.14! می خوام برای پذیرش از دانشگاه های کانادا اقدام کنم...میشه لطف کنین بگین از کجا باید شروع کنم؟؟
    از امتحان زبان ... بدون نمره ی زبان مدراک شما در هیچجا بررسی نمیشه دوست خوبم .
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر نرم افزار-دانشگاه آزاد اسلامی

مرسی =)
    بعد به نظرتون برای دانشگاه های کانادا مدرک IELTS بهتره یا TOEFL؟ یا کلا زیاد فرقی نداره؟!؟

Junior Member

سلام دوستان من مهندسی شیمی.دانشگاه آزاد آمل خوندم.معدلم 16.14
    دانشجوی فوق دانشگاه آزاد تهران جنوب فعلا معدا 16.46
    مقاله ندارم.ا همایش داخلی.1 سال سابقه کاری.به نظرتون میتونم اگه از پروژه فوقم مقاله در بیارم واسه phd بورس بگیرم.اصلا کسی از دانشگاه آزاد گرفته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط f_vooroojak نمایش پست ها
    مرسی =)
    بعد به نظرتون برای دانشگاه های کانادا مدرک IELTS بهتره یا TOEFL؟ یا کلا زیاد فرقی نداره؟!؟
    فرقی نمی کنه. شما فقط سعی کن هر کدوم رو که امتحان می دی نمره بالایی بیاری
    toefl بالای 95 , ielts بالای 7

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)