صفحه 92 از 318 نخستنخست ... 42828384858687888990919293949596979899100101102142192 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng-Sharif Uni of Tech

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه یک نفر مثلا برای دکتری پذیرش با فاند کامل بگیره ، باز هم باید شهریه ترم اول را از جیب خودش (نه از فاند) بپردازه !!!!!!؟
    هیچ راهی نیست که این شهریه یکجوری waive بشه !؟ یا مثلا بگه که اینو از فاندی که به من خواهید داد کم کنید !!!!؟
    اگه اینجوری نباشه که خیلی سرسام آور میشه هزینه ها !! مثلا 16.000 در سال : میشه ترمی 8.000 دلار !! با این وضعیت دلار یعنی حدود 25-30 میلیون همون اول کار باید جیرینگی پرداخت کنیم !!!!
    آیا واقعا اینطوریه !!؟ هیچ راه حلی نداره !!؟
    خیلی ممنون
    ممکنه waive بشه...اگه اینطوری باشه تو نامه پذیرش ذکر میشه که چقدر از شهریه حذفه. فک میکنم امکان قسط بندی واسه اکثر دانشگاه ها باشه.واسه مک گیل میتونین حتی تا آخر ترم پرداخت شهریه رو دیفر کنین تا فاند دستتون بیاد.

Junior Member

دوستان من توی سایت یک دانشگاه دیدم که نمره 88 تافل میخواد. جمله اش کمی عجیبه چون با IF شروع شده :
    If required a TOEFL score of 550 (paper based) or TOEFL iBT minimum for a total of 88/120.
    ولی ظاهرا رشته های دیگه توی همین دانشگاه آیلتس هم قبول میکنن. از طرفی شنیدم برای کانادا داشتن آیلتس میتونه مفیدتر باشه.
    نمیدونم اگر برم سراغ آیلتس دچار مشکل نمیشم؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Abbas1986 نمایش پست ها
    دوستان من توی سایت یک دانشگاه دیدم که نمره 88 تافل میخواد. جمله اش کمی عجیبه چون با IF شروع شده :
    If required a TOEFL score of 550 (paper based) or TOEFL iBT minimum for a total of 88/120.
    ولی ظاهرا رشته های دیگه توی همین دانشگاه آیلتس هم قبول میکنن. از طرفی شنیدم برای کانادا داشتن آیلتس میتونه مفیدتر باشه.
    نمیدونم اگر برم سراغ آیلتس دچار مشکل نمیشم؟
    ظاهرا کانادا آیلتسو بیشتر میپسنده (واسه مهاجرتم تافل قبول نیس و معادل سازی نمیشه)
    لینک سایتشو بذارین بهتر میشه درمورد منظورش نظر داد.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط liberated نمایش پست ها
    ظاهرا کانادا آیلتسو بیشتر میپسنده (واسه مهاجرتم تافل قبول نیس و معادل سازی نمیشه)
    مگه واسه مهارجرت به کانادا آیلتس امتیاز داره؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط fadaei2 نمایش پست ها
    مگه واسه مهارجرت به کانادا آیلتس امتیاز داره؟
    صرفا امتیاز نیس requirement هست.(واسه کبک رو چک کردم ولی فک نکنم بقیه requirement انگلیسی کمتری از کبک داشته باشن)
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...ge-skills.html
    البته نمیدونم واسه افرادی که دانشگاه انگلیسی خوندن هم لازمه یا نه...واسه افرادی که دانشگاه فرانسوی خوندن امتحان های فرانسه لازم نیس.

Senior Member

صرفا امتیاز نیس requirement هست.(واسه کبک رو چک کردم ولی فک نکنم بقیه requirement انگلیسی کمتری از کبک داشته باشن)
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...ge-skills.html
    البته نمیدونم واسه افرادی که دانشگاه انگلیسی خوندن هم لازمه یا نه...واسه افرادی که دانشگاه فرانسوی خوندن امتحان های فرانسه لازم نیس.
    جالبه!

تو این صفحه ای که شما دادی و برای کبک هست، میگه حتی اگر زبان مادریتون هم باشه بازم باید امتحان بدین! من فکر میکردم دو سال تحصیل در دانشگاه انگلیسی زبان قضیه رو حل میکنه! شاید استانهای دیگه قانونشون فرق کنه

IMPORTANT: To prove their language proficiency, worker candidates must provide the results of a standardized test, even if French or English is their mother tongue.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fadaei2 نمایش پست ها
    جالبه!

تو این صفحه ای که شما دادی و برای کبک هست، میگه حتی اگر زبان مادریتون هم باشه بازم باید امتحان بدین! من فکر میکردم دو سال تحصیل در دانشگاه انگلیسی زبان قضیه رو حل میکنه! شاید استانهای دیگه قانونشون فرق کنه

IMPORTANT: To prove their language proficiency, worker candidates must provide the results of a standardized test, even if French or English is their mother tongue.
    برای مهاجرت به کانادا (غیر از کبک) باید آیلتس جنرال 6 داشته باشید و نمره آیلتس شما در محاسبه امتیاز های شما استفاده میشود. دانشگاه انگلیسی زبان هم درس خوانده باشید تاثیری ندارد. تاپیک های مهاجرت به کانادا رو نگاه کنید.
    البته توجه کنید آیلتس مورد نیاز برای مهاجرت امتحان آیلتس جنرال است نه آیلتس آکادمیک که برای دانشگاهها امتحان میدهید و برای مهاجرت قابل قبول نیست.

Junior Member

پایین پیج تو قسمت Test Requirements نوشته :
    http://www.queensu.ca/sgs/program/en...erialseng.html

آیلتس جنرال با آکادمیک معادلسازی نمیشن؟ پس با این وضع بهتره برم سراغ آیلتس یا تافل؟
    ویرایش توسط Abbas1986 : July 17th, 2013 در ساعت 06:26 PM

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    برای مهاجرت به کانادا (غیر از کبک) باید آیلتس جنرال 6 داشته باشید و نمره آیلتس شما در محاسبه امتیاز های شما استفاده میشود. دانشگاه انگلیسی زبان هم درس خوانده باشید تاثیری ندارد. تاپیک های مهاجرت به کانادا رو نگاه کنید.
    البته توجه کنید آیلتس مورد نیاز برای مهاجرت امتحان آیلتس جنرال است نه آیلتس آکادمیک که برای دانشگاهها امتحان میدهید و برای مهاجرت قابل قبول نیست.
    ممنون. فقط این قضیه جنرال و آکادمبک رو مطمئن هستید؟ چون برای مهاجرت به استرالیا هم جنرال و هم آکادمیک قابل قبول هست

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

سلام دوستان الان برای میل زدن به استادا زوده یا به موقع است؟ از الان شروع کنم؟(برای دکترا)ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)