صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 31

موضوع: ترس از زندگی در آمریکا

Junior Member

پیش فرض ترس از زندگی در آمریکا

با سلام خدمت دوستان گرامی

امروز در اخبار مردی را در فیلادلفیا آمریکا نشان داد که در حال خواب در مترو به بکباره مورد ضرب و شتم قرار گرفت و دیگران نیز هیچ کاری نکردند؟

سوال من این است که دوستانی که عازم آمریکا هستند تا به حال به این موضوع امنیت در امریکا فکر کردند یا نه؟

واقعا برای من این سوال پیش آمده که اگر با چنین مشکلی برخورد کنیم چه باید کرد؟
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

پیش فرض پاسخ : ترس از زندگی در آمریکا

من چند نمونه دیدم که بعضا" موارد خطرناکی برای افراد پیش اومده. اما تا حدودی هم تقصیر از خود شخص بوده. تا دیر وقت بیرون موندن- رفتن به محل های نا امن شهر- عدم آشنایی با شهر و ... همه میتونه زمینه ساز این نوع حوادث باشه.
    چون اکثر اوقات این متخلفین به دنبال مقاصد مالی هستند تا حد امکان مبالغ زیاد پول همراه خودتون نداشته باشین.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

کاری که نمیشه کرد!

ولی اگر شما صفحه حوادث روزنامه های خودمان را بخوانید و سری هم به دادگاها بزنید، ترستان از آمریکا می ریزه!

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserb
    کاری که نمیشه کرد!

ولی اگر شما صفحه حوادث روزنامه های خودمان را بخوانید و سری هم به دادگاها بزنید، ترستان از آمریکا می ریزه!
    كاملا" با دوست عزيز yaserb‌ موافقم. مورد ذكر شده در تهران يك امر رايج است!! :-X چون تعداد كمي مورد پيگرد قضايي قرار مي گيرند يا در مطبوعات مطرح مي شوند،‌ شما فكر مي كنيد در يك مكان امن هستي.
    If A equals success, then the formula is&nbsp; A =&nbsp; X + Y + Z<br /> X is work. Y is play. Z is keep your mouth shut

لطفا نیمه شب یک سری به محله های خوفناک تهران و شهرهای اطرافش بزنین بعد نتیجه رو با شهرهای آمریکا مقایسه کنید.
    درود بر کورش بزرگ، بنیانگذار امپراطوری پارس

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط AKM
    نقل قول نوشته اصلی توسط yaserb
    کاری که نمیشه کرد!

كاملا" با دوست عزيز yaserb‌ موافقم. مورد ذكر شده در تهران يك امر رايج است!! :-X چون تعداد كمي مورد پيگرد قضايي قرار مي گيرند يا در مطبوعات مطرح مي شوند،‌ شما فكر مي كنيد در يك مكان امن هستي.
    و البته چون اطلاع رسانی اونا خیلی دقیق تر و گسترده تر از ماست برای همین از مو به موی اتفاقات اونجا آدم با خبر می شه اما اینجا رو معمولآ نمی گن نمی گن نمی گن شب مبارزه با اراذل و اوباش می گن ..
    البته باید این رو هم قبول کنیم که همین که اونجا ملیت های مختلف زیاد هستند و اسلحه آزاده و .... احتمال اینکه آدم با یه وضعیت پیش بینی نشده مواجه بشه زیاده ... اما این مواردی که سارا خانم گفت رو اگه آدم رعایت کنه ایشاالله که خطری پیش نمی آد ... من به حافظ بودن خدا اعتقاد دارم ! ..

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

درود
    شما هم مثل من فکر میکنید؟
    اگر در مملکت ما اسلحه آزاد بود دانشجو های من اگر سر کلاس با یه روولور منو نمیزدند حتماً زنگ آخر یه دوئل مرتب داشتیم
    من برعکس حسین به خدا بودن حافظ اعتقاد دارم البته در حیطه ی ادبیات ;D
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط attarr
    با سلام خدمت دوستان گرامی

امروز در اخبار مردی را در فیلادلفیا آمریکا نشان داد که در حال خواب در مترو به بکباره مورد ضرب و شتم قرار گرفت و دیگران نیز هیچ کاری نکردند؟
    سوال من این است که دوستانی که عازم آمریکا هستند تا به حال به این موضوع امنیت در امریکا فکر کردند یا نه؟
    واقعا برای من این سوال پیش آمده که اگر با چنین مشکلی برخورد کنیم چه باید کرد؟
    دوست عزيز اين اتفاقات همه جاى دنيا ممكنه بيفته. آمريكا 12 امين كشور نا آمن جهان هست و كانادا سومين كشور امن جهان(يعنى دو تا مونده به آخر ليست).
    سال گذشته تو تورنتو يك پسر 17 ساله، يك خانم دكتر ايرانى رو جلوى شوهرش با گلوله كشت و كيف پولش كه فقط 40 دلار توش برد رو سرقت كرد!پليس هم ايشون رو بعد يك هفته گرفت و به يك سال زندان محكوم كرد(چون زير سن قانونى بود).

بنابرين,اين اتفاقات بيشتر به شانس شما بستگى داره تا اينكه به كجا زندگى ميكنند. ولى به نظرم توصيه هاى دوستان همه ميتونه از اين اتفاقات تا حدودى جلوگيرى كنه.

در ضمن اگر ديديد كسى رو دارند ميكشند و شما اونجا بوديد كار درست اين هست كه اونجا در اولين فرصت ترك كنيد يا حداكثر با پليس تماس بگيريد. اين وظيفه قانونى شما هست و نه چيزى بيشتر!!!

بر اساس تحقیقات و رده بندی که توسط مؤسسه بین المللی «Mercer Human Resource Consulting» منتشر شده است، امن ترین شهرهای جهان انتخاب شدند:

• در رده بندی مؤسسه Mercer که ۲۱۵ شهر را در بر می گیرد، بغداد در رتبه آخر قرار دارد و لوکزامبورگ به عنوان امن ترین شهر جهان معرفی شد.
    • بر اساس رده بندی مؤسسه Mercer پس از لوکزامبورگ، سه شهر سوئیسی برن، ژنو و زوریخ به همراه هلسینکی پایتخت فنلاند، به عنوان دومین شهرهای امن دنیا شناخته شدند.
    • سنگاپور رتبه نهم این رده بندی را به خود اختصاص داده و به عنوان اولین شهر امن غیر اروپایی به شمار می رود.
    • در منطقه آمريكايي شمالي، شهرهاي كالگاري، مونترال، اوتاوا، تورنتو و ونكوور كانادا امن ترين شهرهاي اين منطقه بوده و در سطح جهان به طور مشترك در مقام بیست و دومین شهرهاي امن جهان قرار دارند.
    • به لحاظ نا امنی نیز شهرهای کینشازا در کنگو، کراچی در پاکستان و نایروبی در کنیا فقط کمی بهتر از بغداد هستند و به ترتیب در رتبه های ۲۱۴، ۲۱۳ و ۲۱۲ قرار گرفته اند.

توجه: براي تهيه اين رده بندي شاخص هايي شامل آمار جرم و جنايت، ثبات داخلی یک كشور، روابط كشور با ساير كشورها و در عين حال آزادي هاي فردي در نظر گرفته شده اند.
    منبع: خبرگزاری فارس
    The tragedy of life lies in not having goals to reach for

Junior Member

ببین وقتی این همه آدم اینجا تلاش می کنن که برن آمریکا نشد کانادا و ... حتما یه کم به این فکر کردن دیگه. اونجا لااقل خیالت راحته قانون برای توئه نه برضد تو. الان تو این مملکت خودمون800 میلیون می دن 5 سال مذاکره می کنن یه قران قدیمی رو از یه بابایی بخرن بعد شما بخوای بگی آقا این کامپیوتر های دانشگاه رو نفتشو عوض کنید نا ندارن هیچ کی حرفتو ... نمی گیره.دلیل همه ی بچه ها که دارن میرن اینه: آدم می ره یه جایی که بتونه از زندگی لذت ببره و بتونه کاری رو که فکر می کنه باعث رشدش می شه بی دغدغه انجام بده که اونجا مسلما ایران نیست.

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)