صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 31

موضوع: ترس از زندگی در آمریکا

Senior Member

پیش فرض پاسخ : ترس از زندگی در آمریکا

من اتفاقا یک بار از یک استادی که 15 سال آمریکا بود درباره همین مورد پرسیدم. می گفت آمریکا خیلی امنه. دقیقا یادمه که گفت آمریکا امنه چون پلیس دارند و از نا امنی نباید ترسید. بعدش می گفت در دانشگاه هم مواظب دانشجوی خارجی هستند. اونها از دانشجو مواظبت می کنن. ولی من نفهمیدم منظورش چی بود!یعنی چی از دانشجو مواظبت می کنن؟
    به هر حال من وقتی به آمریکا فکر می کنم از خیلی چیزهای دیگه می ترسم تا نا امنی

یک بنده خدایی که آمریکا بزرگ شده میگفت که تو امریکا مخصوصا شهرهای کوچک که ایرانی توش کمه، مردم از ایرانی ها می ترسن و فکر میکنن همه ایرانی ها گنگسترن. وقتی میفهمم یکی ایرانیه همشون غلاف میکنن. ;D پس ما نباید از زندگی تو آمریکا بترسیم بلکه برعکس اونا از ما میترسن. اینم یکی از آثار تبلیغات
    درود بر کورش بزرگ، بنیانگذار امپراطوری پارس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lady_in_red
    بر اساس تحقیقات و رده بندی که توسط مؤسسه بین المللی «Mercer Human Resource Consulting» منتشر شده است، امن ترین شهرهای جهان انتخاب شدند:
    را attach کرده ام...
    از لینکی که گذاشتید خیلی ممنونم .

در شهر خود من همین چند سال پیش جلوی چشمم یکی از دوستانم را یک پسر 17 ساله با چاقو در یک دعوا ساده کشت ولی دعوا بود نه اینکه شما یک جا نشسته باشی در مرکز شهر و...

البته من با نظر دوستان در مورد امنیت در ایران موافقم که خیلی وقتها حوادث سانسور میشود ولی حوادث آمریکا بزرگ نمایی.

&quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

1 - خيلي از خارجيا هم كه ميخوان بيان ايران ميترسن كه بهشون حمله بشه (كه بارها شده) و با گاو گوسفند روبرو بشن همش (كه نميشن) اما اين واقعيت ايران نيست همينطور كه خبرهاي گزينشي سيماي ايران هم واقعيت آمريكا نيست.
    2 - زندگي يعني خطركردن (آگاهانه) . تو قرار نيست بري به جنگ دزدا و آدم كشاي آمريكايي، قرار نيست بري جبهه جنگ. قراره فضاي متفاوتي رو تجربه كني كه آسمانش آبيه و مردمانش قدر آبي آرام آسمان رو ميدونن!
    3 - وظيفه تو تكامل و تكاپو براي رفتن براي رسيدن و آموختنه، باقيش كه از علم و دست تو خارجه، بسپار به آنكه بايد ...
    ThinK DifferenT

من خواستم از بچه هایی که الان اونورن یا کسانی که اطلاع دارن بپرسن بنظرتون اگر ادم توی یک شهری باشه که شهر کوچیکی هست میشه از روی کوچوک بودنش بگیم شهر امن تری هست تا یک شهر بزرگ یا این که اصلا" ربطی نداره؟
    اگر علم در ثريا باشد مرداني از پارس آن را به چنگ خواهند آورد.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdinaser
    من خواستم از بچه هایی که الان اونورن یا کسانی که اطلاع دارن بپرسن بنظرتون اگر ادم توی یک شهری باشه که شهر کوچیکی هست میشه از روی کوچوک بودنش بگیم شهر امن تری هست تا یک شهر بزرگ یا این که اصلا" ربطی نداره؟
    در شهر های کوچک هم نا امنی هست همونطور که در شهرهای بزرگ. هر شهری محل های نا امن داره بهترین اقدام عدم تردد در ساعات خلوت و یا دیر وقت در این قسمت هاست.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

در آمریکا شهرهای بزرگ هم در واقع مجموع تعداد زیادی شهر کوچکتر هستن که عملا به هم متصل شدند. مثلا خود شهر لوس انجلس شهر کوچکی بیشتر نیست و چیزی که به اسم لوس انجلس شناخته میشه عملا Los Angles County هست که شامل شهرهای کوچیک زیادی میشه. اینکه توی کدوم یکی از این شهرها زندگی کنین عملا فرقی نمیکنه چون به هر حال توی اون منطقه هستین.

در کل من همه جای کالیفرنیا خیلی بیشتر از خیلی از جاهای تهران احساس امنیت کردم! در ضمن شما اگه خیلی نگران این موضوع هستین وقتی اومدین آمریکا میتونین http://www.cityrating.com/crimestatistics.asp رو چک کنین و بر اساس اون دنبال خونه بگردین.

همونطور که سارا هم گفت هر جایی ممکنه محله بد باشه و باید هواستون باشه که وقت ناجور اونجاها نباشید.
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

من تو یه شهر کوچیکم که کاملاً امنه. تو این چند ساله حتی یه مورد درگیری خیابونی یا چیزی که بشه اسمش رو ناامنی اجتماعی گذاشت ندیدم. من شنیدم (از آدمای باتجربه تر) که نرخ جرم در شهرهای بزرگ زیادتره. ولی اساساً نوع جرمهائی که در شهرهای بزرگ آمریکا باعث ناامنیه فرق داره با جائی مثل تهران.
    این موضوع که دانشجوهای خارجی بویژه ایرانی برای موارد امنیتی تحت کنترل محسوس و نامحسوس FBI و دستگاههای امنیتی هستند، کاملا صحت داره. من در این مورد تجربه شخصی دارم و به چشم دیدم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط candidneshat
    من تو یه شهر کوچیکم که کاملاً امنه. تو این چند ساله حتی یه مورد درگیری خیابونی یا چیزی که بشه اسمش رو ناامنی اجتماعی گذاشت ندیدم. من شنیدم (از آدمای باتجربه تر) که نرخ جرم در شهرهای بزرگ زیادتره. ولی اساساً نوع جرمهائی که در شهرهای بزرگ آمریکا باعث ناامنیه فرق داره با جائی مثل تهران.
    این موضوع که دانشجوهای خارجی بویژه ایرانی برای موارد امنیتی تحت کنترل محسوس و نامحسوس FBI و دستگاههای امنیتی هستند، کاملا صحت داره. من در این مورد تجربه شخصی دارم و به چشم دیدم.
    این موضوع که دانشجوهای خارجی بویژه ایرانی برای موارد امنیتی تحت کنترل محسوس و نامحسوس FBI و دستگاههای امنیتی هستند، کاملا صحت داره. من در این مورد تجربه شخصی دارم و به چشم دیدم

می شه بیشتر توضیح بدید؟

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

يكي از دوستاي صميمي من الان دو ساله امريكاست. اوايل كه رفته بود ما كلي ايميل با هم رد و بدل مي كرديم. بعد از مدتي يه ايميل انگليسي به من زد كه "ديگه براي من ايميل پينگليش نفرست و اگه تونستي جملاتت رو هم خيلي كوتاه و صريح بنويس، چون همه كاراي ما اينجا تحت نظارت FBI هست و من مي ترسم برام مشكلي پيش بياد."

منم از اون موقع به خاطر دوستم، ايميل خصوصي بهش نمي زنم.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)