صفحه 15 از 25 نخستنخست ... 56789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 245

موضوع: Universität Paderborn

Junior Member

پیش فرض پاسخ : University of paderborn

نقل قول نوشته اصلی توسط dichter نمایش پست ها
    با سلام
    دوستانی که پادربرن واسه وینتر اپلای کردن...... ایمیلی از دانشگاه دریافت کردین؟
    به من یه ایمیل دادن که شروع ترم زبان آلمانی اکتبر و مدارک شمارو با این مشخصات واسه فلان مستر دریافت کردیمو از این حرفا ... 2 تا فایل ضمیمه هم داشت.
    کلا ایمیل آلمانی بود ...من بیشتر از این سر در نیاوردم!!!!!
    اگه کسی ایمیلی گرفته لطفا یافته هاشو در مورد ایمیل اینجا بذاره.

نه هنوز جوابی نیومده من میل زدم و پرسیدم که کی اعلام میکنید نتایجو گفتن یکی دومه قبل شروع کلاسا

Banned

سلام اینی که میگی رو منم گرفتم.تو فایلاش هم آلمانیه هم انگلیسی.تو خود ایمیلم هیچی نیست غیر فایلا.
    دوستانی که اونجان یکم بیان راجع به این دانشگا بگن خصوصا رشته کامپیوترش چون ظاهرا دانشگاه مالی نیست نه از لحاظ علمی نه از لحاظ رسیدگی به دانشجویان بین المللی مثه ماها. کلا می ارزه یا نه؟ کار تو شهرش گیر میاد. و اینکه چرا اینقدر دیر اینا جواب اپلیکیشنها رو میدن؟؟؟
    با سلام
    دوستانی که پادربرن واسه وینتر اپلای کردن...... ایمیلی از دانشگاه دریافت کردین؟
    به من یه ایمیل دادن که شروع ترم زبان آلمانی اکتبر و مدارک شمارو با این مشخصات واسه فلان مستر دریافت کردیمو از این حرفا ... 2 تا فایل ضمیمه هم داشت.
    کلا ایمیل آلمانی بود ...من بیشتر از این سر در نیاوردم!!!!!
    اگه کسی ایمیلی گرفته لطفا یافته هاشو در مورد ایمیل اینجا بذاره.

دوستان همین الان این نامه به همراه مدارکم بدستم رسید. 100% ریجکته ولی ممکنه یکی لطف کنه بگه علت ریجکت چی بوده؟؟؟!!!!!!!! مرسی
    در ضمن انگار مدارکم یه 3 4 روزی تو یه تشت آب شناور بوده!!! بسیار چروکه! اینا مگی پاکته ضد آب ندارن؟
    بگذریم یکی بگه این تو چی گفته تا اونجایی که من فهمیدم در مورد کلاس زبان آلمانی گفته که جا ندارن! ولی در مورد مستر من چیزی ندیدم!
    IMG_3357.jpg

ببينيد نوشته شده كه مدرك زبان مورد نظر رو نتونستيد اىراىه بديد و ايكه ظرفيت كلاس هاي زبان هم پر شده، به خاطر اين ريجكتتون كردند...

دوستان همین الان این نامه به همراه مدارکم بدستم رسید. 100% ریجکته ولی ممکنه یکی لطف کنه بگه علت ریجکت چی بوده؟؟؟!!!!!!!! مرسی
    در ضمن انگار مدارکم یه 3 4 روزی تو یه تشت آب شناور بوده!!! بسیار چروکه! اینا مگی پاکته ضد آب ندارن؟
    بگذریم یکی بگه این تو چی گفته تا اونجایی که من فهمیدم در مورد کلاس زبان آلمانی گفته که جا ندارن! ولی در مورد مستر من چیزی ندیدم!
    IMG_3357.jpg

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر نرم افزار - آزاد تهران مرکز

با عرض سلام

من هفته پیش در رشته Master Computer Science واسه WS2013 پذیرشم رسید منتها از اون موقع هر چی به دانشگاه میل زدم جوابی نگرفتم،

سوالم اینه که در صورتی که ویزا دیرتر از محلت داده شده واسه ثبت نام (7th October) برسه دانشگاه اجازه ثبت نام میده و اگه میده حداکثر تا چه مدت وقت هست؟

من واسه 29 August از سفارت وقت اضطراری گرفتم به نظرتون میرسم؟

با تشکر

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط qmarsnaderi نمایش پست ها
    با عرض سلام

من هفته پیش در رشته Master Computer Science واسه WS2013 پذیرشم رسید منتها از اون موقع هر چی به دانشگاه میل زدم جوابی نگرفتم،

سوالم اینه که در صورتی که ویزا دیرتر از محلت داده شده واسه ثبت نام (7th October) برسه دانشگاه اجازه ثبت نام میده و اگه میده حداکثر تا چه مدت وقت هست؟

من واسه 29 August از سفارت وقت اضطراری گرفتم به نظرتون میرسم؟

با تشکر
    به احتمال بسیار زیاد نمیرسی!! بهتره فقط ا دانشگاه تمای بگیری! از دست سفارت کاری بر نمیاد، پارسال یادمه به خود من واسه اومدن به دانشگاه و سر این ویزای اضطراری 2-3 هفته بیشتر مهلت ثبت نام با تاخیر دادند. اما باید قبلش هماهنگ کنی

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    به احتمال بسیار زیاد نمیرسی!! بهتره فقط ا دانشگاه تمای بگیری! از دست سفارت کاری بر نمیاد، پارسال یادمه به خود من واسه اومدن به دانشگاه و سر این ویزای اضطراری 2-3 هفته بیشتر مهلت ثبت نام با تاخیر دادند. اما باید قبلش هماهنگ کنی
    خیلی جالبه دانشگاه بعده ی هفته جواب داد و گفت تا 10 اکتبر حداکثر فرصت دارم! در مورد جا هم برای studentenwerk اپلای کردم منتها از اونم جوابی نگرفتم شما چی پیشنهاد میکنید؟ نظرتون در مورد

دانشگاه چیه؟ خیلی ها میگن تو Computer Science خوبه نظر شما چیه که اونجا هستید؟

Member Perl آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, TU Munich

خیلی جالبه دانشگاه بعده ی هفته جواب داد و گفت تا 10 اکتبر حداکثر فرصت دارم! در مورد جا هم برای studentenwerk اپلای کردم منتها از اونم جوابی نگرفتم شما چی پیشنهاد میکنید؟ نظرتون در مورد

رشته کامپیوتر این دانشگاه طاقچه بالا گذاشته. من رو ریجکت کردند و گفتند که واحدهام معادل واحدهای لیسانس خودشون نیست!
    Wish you were here

ApplyAbroad Superstar

برای خوابگاه مشکل نداری، نهایتاً میری و از اینترنشنال یه نامه میگیری که بهت میگن 10-12 روز دیگه فلان فلت خالی میشه بعد جابجا میشی. اما در خصوص روند پذیرش و مهلت ثبت نام به نظرم برسی. از سفارت یه وقت اضطراری بگیر با اقای مالکی صحبت کنی راهنماییت میکنه. من 2 تا از دوستانم از همین فروم در این دانشگاه در این رشته تحصیل میکنند رشته برق و کامپیوترش خوبه. ضمناً من دانشجوی اونجا نیستم!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Perl نمایش پست ها
    رشته کامپیوتر این دانشگاه طاقچه بالا گذاشته. من رو ریجکت کردند و گفتند که واحدهام معادل واحدهای لیسانس خودشون نیست!
    مگه شما چی خوندی که اینو گفتن؟!!