صفحه 25 از 25 نخستنخست ... 1516171819202122232425
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 245 , از مجموع 245

موضوع: Universität Paderborn

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Universität Paderborn

سلام به همگی وقتتون بخیر باشه من کل صفحات رو خوندم سوالم اینه من الان مدرک ب یک آلمانی دارم آیا دانشگاه با ب یک بمن پذیرش مشروط میده؟یا پذیرش کورس زبان؟
    پیشاپیش سپاسگزارم از پاسخ هاتون

Junior Member

سلام دوستان
    من برای این دانشگته می خوام اپلای کنم برای ترم تابستون رشته ی کامپیوتر ساینس مقطع ارشد
    چندتا سوال داشتم:
    ۱. داخل سایت دانشگاه گفته برای ارسد کامپیوتر ساینس به زبان انگلیسی باید از یونی اسیست اقدام بشه:
    حالا آیا باید مدارک رو الکترونیکی فقط بفرستم یا باید پست هم کنم برای یونی اسیست؟
    تو ایمیلی که به خود دانشگاه زدم اینو گفته:
    The application for this program is possible only via the Uni-Assist web page, which allows you to submit your application electronically.
    اما توی این گروه همه گفته بودن پست کردن. کسی در تجربه ای نداره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط amrfrsh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای این دانشگته می خوام اپلای کنم برای ترم تابستون رشته ی کامپیوتر ساینس مقطع ارشد
    چندتا سوال داشتم:
    ۱. داخل سایت دانشگاه گفته برای ارسد کامپیوتر ساینس به زبان انگلیسی باید از یونی اسیست اقدام بشه:
    حالا آیا باید مدارک رو الکترونیکی فقط بفرستم یا باید پست هم کنم برای یونی اسیست؟
    تو ایمیلی که به خود دانشگاه زدم اینو گفته:
    The application for this program is possible only via the Uni-Assist web page, which allows you to submit your application electronically.
    اما توی این گروه همه گفته بودن پست کردن. کسی در تجربه ای نداره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    بهتره پست کنین. به این دلیل که حتی اگر این یک مورد بصورت الکترونیکی کارتون رو راه بندازن ولی ممکنه بقیه برای بقیه دانشگاه طرف قرارداد uni-assist لازم باشه کپی تایید شده بفرستین. شما هم ریسک نکنین که فقط برای یک دانشگاه بفرستین. یک بار برای uni-assist کپی تایید شده بفرستین و چهار پنج تا دانشگاه اپلای کنین. باقی کپی هارو هم برای دانشگاه های دیگه مصرف کنین. بعدش که پذیرش هاتون اومد یکیش رو نهایی کنین. تو مرحله اول هرچی بیشتر پذیرش داشته باشین به نفعتونه. گزینه هاتون برای دیفر کردن بیشتر میشه (با در نظر گرفتن این وضعیت وقت دادن سفارت).

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط merkava نمایش پست ها
    بهتره پست کنین. به این دلیل که حتی اگر این یک مورد بصورت الکترونیکی کارتون رو راه بندازن ولی ممکنه بقیه برای بقیه دانشگاه طرف قرارداد uni-assist لازم باشه کپی تایید شده بفرستین. شما هم ریسک نکنین که فقط برای یک دانشگاه بفرستین. یک بار برای uni-assist کپی تایید شده بفرستین و چهار پنج تا دانشگاه اپلای کنین. باقی کپی هارو هم برای دانشگاه های دیگه مصرف کنین. بعدش که پذیرش هاتون اومد یکیش رو نهایی کنین. تو مرحله اول هرچی بیشتر پذیرش داشته باشین به نفعتونه. گزینه هاتون برای دیفر کردن بیشتر میشه (با در نظر گرفتن این وضعیت وقت دادن سفارت).
    ممنون از پاسختون
    اما ددلاین این دانشگاه ۳۰ نوامبر هست و من هنوز مدارکم رو تاید سفارت نکردم
    می خواستم اینو بفرستم و بعد برای بقیه ی دانشگاه ها فرصت دارم
    به نظر شما با این شرایط اپلای کردن برای این دانشگاه با مدارک الکترونیکی کافیه؟ چون برای تایید مدارک به این دانشگاه نمیرسم

Junior Member

بچه کسی این ترم داره میره پادربرن؟
    کسی هست که الان پادربرن باشه؟
    من ۳ هفته دیگه دارم میام، چندتا سوال دارم در خصوص بهترین مسیر رفتن و اقامت موقت اونجا تا خونه پیدا کنم و هم اینکه از کجا میشه خونه پیدا کرد و قیمتا به چه شکلی هست