صفحه 7 از 25 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 245

موضوع: Universität Paderborn

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Paderborn University

پیش فرض پاسخ : University of paderborn

نقل قول نوشته اصلی توسط enigma نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من روز چهارشنبه نامه پذیرشم در رشته Computer Science اومد . با توجه به اینکه از پلی تکنیک میلان هم پذیرش داشتم شک داشتم کدوم رو برم . بعد از تحقیقات به این نتیجه رسیدم که علی رغم اینکه
    میلان رنکش خیلی بالاست Paderborn رو انتخاب کنم. خوشحال میشم بقیه هم نظرشون رو بگن .
    ضمنا من برای summer اپلای کرده بودم و چون ترم قبل درخواستهاشون زیاد بود به این ترم منتقل شدم و به همین دلیل نتیجه من زود اومدو به عبارتی در اولویت بودم . امیدوارم به زودی نتیجه دوستانی هم که منتظر هستن اعلام بشه .

به نظر من دانشگاهه میلان هم دانشگاهه خیلی خوبیه ولی مساله اینجاست که پادربورن الان رایگان هست و اینکه دانشگاههای آلمان نسبت به دانشگاههای کشورهای دیگه اروپا خیلی در دنیا معتبر هستن. البته این فقط نظر منه!

Member blueuniver آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Georg August University

نقل قول نوشته اصلی توسط enigma نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز , من فاند نداشتم ولی دنبال کمک هزینه بودم . هر چند یکی از دوستانم که اونجا درس میخونه گفتش که کمک هزینه ها امسال محدود شده .
    من لیسانس کامپیوتر دانشگاه آزاد نجف آباد - معدل 15.25 - مقاله نداشتم - هفت سال سابقه کار مرتبط با رشتم رو داشتم ( که فکر میکنم توی پذیرشم تاثیر داشته البته مطمئن نیستم ) .
    ببخشید شما از طریق ایمیل مطلع شدین !؟ این دانشگاه کلا چطوری پذیرش رو اعلام میکنه ؟ چون با پست کلی طول میکشه !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط blueuniver نمایش پست ها
    ببخشید شما از طریق ایمیل مطلع شدین !؟ این دانشگاه کلا چطوری پذیرش رو اعلام میکنه ؟ چون با پست کلی طول میکشه !
    بله ایمیل اومد برام . نگران نباشین امیدوارم تا هفته آینده ایمیل پذیرش بیاد براتون .
    @armanpts
    درسته میلان دانشگاه خوبیه مخصوصا در زمینه برق و کامپیوتر رنک خیلی بالایی داره . همونطوری که شما گفتین دانشگاههای آلمان اعتبار خوبی دارن , هر چند این دانشگاه پادربورن اصلا توی بعضی از سایتهای رنکینگ هیچ رنکی نداره و یک جا هم 726 بود فکر میکنم . البته ACM انگار رنک خوبی به این دانشگاه داده .
    در مجموع من نظرم زندگی و شرایط کشور آلمان و همچنین مجانی بودن دانشگاه به رنک ارجحیت داره که البته این نظر من هست .

Junior Member

سلام.ببخشید اینجا کسی بوده که از طریق Pace آنلاین اپلای کرده باشه؟ یعنی مدارک با پست نفرستاده باشه؟ من رشتم مکانیک بوده برای PhD اپلای کردم.البته دقیقا آخرین روزdeadline اپلای کردم.

Junior Member

Unhappy پاسخ : University of paderborn

سلام دوستان. منم واسه computer science اپلای کردم و مدارکم 29 May رسید، اما هنوز حتی یه ایمیل هم از دانشگاه برام نیومده که بگن مدارکم رسیده!! اصلا ایمیل میزنن یا فقط یهو اگه پذیرش بدن ایمیل میزنن؟!! در ضمن من چون نتونسته بودم به موقع از استادام recommendation letter بگیرم، بدون اون فرستادم! حتما باید میفرستادیم؟ آخه نگفته بودن!!

Junior Member

والا اونا شنبه و یکشنبه تعطیل هستند و کسی هم اضافه کار نمیاد! اگر بخوان بخوابند هم خونه رو ترجیح میدن به اینکه بیان اضافه کار و بخوابن!
    بنا به این دلایل شما مطلقا هیچ ایمیلی در شنبه ها و یکشنبه ها دریافت نمیکنید.

سلام
    دوستان من ديدم خيلي ها اين سوالاي تكراري رو ميپرسيد گفتم جواب بدم بهتون از تجربه خودم.
    دانشگاه پادربورن بعد دريافت مدارك يه ايميل ميزنه در خصوص ددلاين ها و اين حرفا (نميگه كه اين مدارك رسيده ، فقط يه ايميل ميزنه كه توش نوشته ما مداركتون رو بررسي ميكنيم) كه من پارسال اپلاي كرده بودم بعد 2 ماه از ارسال مداركم اومد. 1 هفته بعدشم مسول پذيرش برق ايميل زد كه شما پذيرفته شديد و منتظر دريافت نامه پذيرش رسمي باشيد. من براي ترم تابستون اپلاي كرده بودم كه ديگه ويزام جور نشد و ديفر كردم الان واسه زمستون ميرم. ضمنا برادران و خواهراني كه ميخوان جواب ايميل سريع بگيرن ، از اين تكنيك استفاده كنيد كه جوري ايميل بزنيد كه راس شروع ساعت كاري در آلمان ايميلتون برسه (اونجا 7:30 تا 8:00 ميان سر كار)‌. حساب كنيد اختلاف ساعت رو و بفرستيد. حدودا ساعت 9 تا 9:30 به وقت تهران بزنيد ايميل خوبه.

Member blueuniver آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Georg August University

نقل قول نوشته اصلی توسط mew نمایش پست ها
    سلام دوستان. منم واسه computer science اپلای کردم و مدارکم 29 May رسید، اما هنوز حتی یه ایمیل هم از دانشگاه برام نیومده که بگن مدارکم رسیده!! اصلا ایمیل میزنن یا فقط یهو اگه پذیرش بدن ایمیل میزنن؟!! در ضمن من چون نتونسته بودم به موقع از استادام recommendation letter بگیرم، بدون اون فرستادم! حتما باید میفرستادیم؟ آخه نگفته بودن!!
    سلام دوست عزیر.من مدارکم 1 May رسید ولی 30 May تاییدیه دریافت مدارک برام فرستادن. روال کارشون اینطوریه که به محض شروع بررسی مدارک ایمیل میزنن.نگران نباشید با توجه به اینکه می خوان نتایج رو اعلام کنن مدارک شما تا حالا بررسی شده
    توصیه نامه همیشه جزو اساس اپلای بوده و حتی اگر دانشگاهی هم نخواد فرستادنش بهتره !

Junior Member

ممنون از راهنماییتون. پس ایشالا که زودتر یه جوابی بدن که ما هم از این استرس در بیایم...
    خودمم میخواستم توصیه نامه بفرستم ولی متاسفانه استادام کلی منو معطل کردن و به موقع حاضر نشد که بفرستم...
    نقل قول نوشته اصلی توسط blueuniver نمایش پست ها
    سلام دوست عزیر.من مدارکم 1 May رسید ولی 30 May تاییدیه دریافت مدارک برام فرستادن. روال کارشون اینطوریه که به محض شروع بررسی مدارک ایمیل میزنن.نگران نباشید با توجه به اینکه می خوان نتایج رو اعلام کنن مدارک شما تا حالا بررسی شده
    توصیه نامه همیشه جزو اساس اپلای بوده و حتی اگر دانشگاهی هم نخواد فرستادنش بهتره !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

کسی نیست اینجا که بدونه کِی جواب می دن؟ اگه بخوان همونجور که تو ایمیلشون گفتن تا آگوست جواب بدن هیچ کس به پروسه ی ویزا نمی رسه که ..