صفحه 8 از 25 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 245

موضوع: Universität Paderborn

Member blueuniver آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Georg August University

پیش فرض پاسخ : University of paderborn

نقل قول نوشته اصلی توسط cercis نمایش پست ها
    کسی نیست اینجا که بدونه کِی جواب می دن؟ اگه بخوان همونجور که تو ایمیلشون گفتن تا آگوست جواب بدن هیچ کس به پروسه ی ویزا نمی رسه که ..
    the International Office processed your application and gave it to the board of examinations of the department for computer science last week. I hope that you can get your final answer in the beginning of July.
    If there is a will,there is a way

رشته و دانشگاه

سلام دوستان،کسی جوابی دریافت کرده !؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط blueuniver نمایش پست ها
    سلام دوستان،کسی جوابی دریافت کرده !؟
    نه متاسفانه. اگر هم جواب قبولی برای من بیاد، مجبورم اعلام کنم بهشون که به خاطر این دیر جواب دادنشون، دیگه نمی تونم بیام.

Junior Member

دوستانی که در حال حاضر در دانشگاه پادربورن درس میخونین میشه لطف کنین و یک توضیحی در مورد چگونگی درخواست خوابگاه بدین ؟ باید برای خوابگاه به دانشگاه ایمیل بزنم ؟ اصلا به دانشجویان ترم یک خوابگاه میدن ؟

سلام
    من دارم سپتامبر میرم پادربورن. به خوابگاه اونجا دیروز زنگ زدم که درخواست خوابگاهم رو پیگیری کنم، گفت تا 12 ماه خوابگاهها پره. شما حتما درخواست خوابگاه رو از همین الان پر کن. منتظر ویزا نباش. ضمناً حتما آدرسی که میدی تو درخواستت آدرس یه نفر توی آلمان باشه. من هم یه هفته هتل رزرو کردم و میرم که اونجا دنباله WG بگردم.
    موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط enigma نمایش پست ها
    دوستانی که در حال حاضر در دانشگاه پادربورن درس میخونین میشه لطف کنین و یک توضیحی در مورد چگونگی درخواست خوابگاه بدین ؟ باید برای خوابگاه به دانشگاه ایمیل بزنم ؟ اصلا به دانشجویان ترم یک خوابگاه میدن ؟

نکنی این کارو . وقتی جواب دادن و OK بود ایشالا، سریع واسه ویزا اقدام کن. ویزای پادربورن دقیقا یک ماهه میاد. نهایتا هم Defer میکنی واسه Summer.

نقل قول نوشته اصلی توسط MSC نمایش پست ها
    نه متاسفانه. اگر هم جواب قبولی برای من بیاد، مجبورم اعلام کنم بهشون که به خاطر این دیر جواب دادنشون، دیگه نمی تونم بیام.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alen_1381 نمایش پست ها
    سلام
    من دارم سپتامبر میرم پادربورن. به خوابگاه اونجا دیروز زنگ زدم که درخواست خوابگاهم رو پیگیری کنم، گفت تا 12 ماه خوابگاهها پره. شما حتما درخواست خوابگاه رو از همین الان پر کن. منتظر ویزا نباش. ضمناً حتما آدرسی که میدی تو درخواستت آدرس یه نفر توی آلمان باشه. من هم یه هفته هتل رزرو کردم و میرم که اونجا دنباله WG بگردم.
    موفق باشید.
    من هم سپتامبر باید اونجا باشم , اینقدر درگیر مدارک ویزا هستم که خوابگاه رو پیگیری نکردم .
    این فرم ویزا که میگین کجا هست باید درخواست بدم برام بیاد ؟ اینجوری که به شما گفتن تا یکسال خبری از خوابگاه نیست !!! پس باید به فکر اجاره خونه باشیم . یک سئوال دیگه دارم هتل هم از حالا باید رزرو کنیم ؟ منظورم اینه که ممکنه هتلهای این شهر پر بشه ابتدای هر ترم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط enigma نمایش پست ها
    من هم سپتامبر باید اونجا باشم , اینقدر درگیر مدارک ویزا هستم که خوابگاه رو پیگیری نکردم .
    این فرم ویزا که میگین کجا هست باید درخواست بدم برام بیاد ؟ اینجوری که به شما گفتن تا یکسال خبری از خوابگاه نیست !!! پس باید به فکر اجاره خونه باشیم . یک سئوال دیگه دارم هتل هم از حالا باید رزرو کنیم ؟ منظورم اینه که ممکنه هتلهای این شهر پر بشه ابتدای هر ترم ؟
    من فرم ویزا رو نگفتم (فرم ویزا تو سایت سفارته) ، من فرم درخواست خوابگاه رو گفتم. لینکش اینجاست : http://www.studentenwerk-pb.de/en/ac...plication.html
    من که هتل رزرو میکردم ، هتلهای ارزون دو رو بر دانشگاه پر شده بودن. پس بهتره سریعتر رزرو کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alen_1381 نمایش پست ها
    من فرم ویزا رو نگفتم (فرم ویزا تو سایت سفارته) ، من فرم درخواست خوابگاه رو گفتم. لینکش اینجاست : http://www.studentenwerk-pb.de/en/ac...plication.html
    من که هتل رزرو میکردم ، هتلهای ارزون دو رو بر دانشگاه پر شده بودن. پس بهتره سریعتر رزرو کنید.
    البته منظورم فرم درخواست خوابگاه بود , از اونجاییکه در فکر ویزام اشتباه تایپ کردم . بسیار ممنون از راهنماییت .

رشته و دانشگاه

Dear Sir / Madam,

We will inform you as soon as possible about the result of your application. Due a vast amount of applications this year it will take probably a few weeks.

Kind Regards