صفحه 1 از 175 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1742

موضوع: گرفتن وقت از عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

پیش فرض گرفتن وقت از عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

لطفا تجربیات و نتایج " گرفتن وقت از عشق آباد در سال ۲۰۱۲" را در این موضوع به اشتراک بگذارید. همچنین برای اطلاع از وضعیت گرفتن وقت سفارت در سال قبل به موضوع زیر مراجعه کنید:

گرفتن وقت از عشق آباد برای ۲۰۱۱
    دوستان من، از سوالاتتون سپاسگذارم. اما ناچارم اونها رو بی جواب بگذارم چرا که بنده واقعا اطلاعات به روزی ندارم. با آروزی موفقیت برای شما.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil & Environmental ٍEngineering/ University of Alabama at Birmingham

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از عشق آباد در سال ۲۰۱۲

دوستان، کسی میدون سفارت وقتهای ماه مارچ رو کی روی سیستم باز میکنه؟ ماه فوریه که هرچی پر میشه، باز دوباره فردا نوبتها باز میشن !!! اما همشون 2:00 PM! که ایرانیها نمیتونن بگیرن.
    مرسی

Senior Member esf11 آواتار ها

26 ژانویه 8 تا جای خالی داره ساعت 9.(فردا)
    متاسفم واسه خودمونننننننن که آژانسی اینو گرفته و حالا چون مشتری نداره آزاد کرده!!!!!
    الان یعنی 8 نفر میتونستن راحت باشن. بچه ها بیاید 1 نامه بنویسیم بدیم سفارت که کلا به آژانسیا ندن!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil & Environmental ٍEngineering/ University of Alabama at Birmingham

نقل قول نوشته اصلی توسط esf11 نمایش پست ها
    26 ژانویه 8 تا جای خالی داره ساعت 9.(فردا)
    متاسفم واسه خودمونننننننن که آژانسی اینو گرفته و حالا چون مشتری نداره آزاد کرده!!!!!
    الان یعنی 8 نفر میتونستن راحت باشن. بچه ها بیاید 1 نامه بنویسیم بدیم سفارت که کلا به آژانسیا ندن!!!

ساعت 8 صبح، 10تا واسه 28 ژانویه و 8تا واسه 31 ژانویه باز شد!! که من 31 رو گرفتم، بعد فوری رفتم سفارت، گفت حالت قوری (55 دلاری)6 روز طول میکشه بهت ویــــــزا بدیم!!! منم وقتم کنسل کردم! اما فوری 31 ژانویه پر شد! واسه مارچ هم که هنوز باز نشده، من نمی دونم واقعا" چه باید کرد!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Visible نمایش پست ها
    ساعت 8 صبح، 10تا واسه 28 ژانویه و 8تا واسه 31 ژانویه باز شد!! که من 31 رو گرفتم، بعد فوری رفتم سفارت، گفت حالت قوری (55 دلاری)6 روز طول میکشه بهت ویــــــزا بدیم!!! منم وقتم کنسل کردم! اما فوری 31 ژانویه پر شد! واسه مارچ هم که هنوز باز نشده، من نمی دونم واقعا" چه باید کرد!!!
    عزیزم من فک میکنم ( نظر شخصی) نباید کنسل میکردی. شما باید 3 سوت 1 میل یا زنگ میزدی سفارت و میگفتی ویزا 6 روزه آماده میشه و قانعشون میکردی که وقت را نگه دارن واست. بعد واسه کنسولی که تو مشهدم هست اقدام میکردی. چرا؟ آژانسیا فک میکنم از کنسوا مشهد اقدام میکنن که واسشون زیر 6 روز آماده میشه. چرا؟ چون اوهنا هم نتونستن 26 ژانویه بگییرن ولی طبق گفته شما وقت های 28 هم گرفته شده پس احتمال زیاد اگه از کنسول مشهد بگیری 3 روزه میده( 28 ژانویه و امروز 25 ژانویه) . شما حالا میتونید با سفارت تماس بگیرید وقت بگیرید واسه 31 ام؟ آی 20 دارید؟ یعنی میدن بهتون؟

نه بابا مگه پدر کشتگی دارن با همه!!! من فک میکنم بچه ها وقتا رو نمیگیرن و آژانسیان که این کارو میکنن. نگه میدارن بعد یکی ازشون نخرید آزاد میکنن.(طبق بررداشتی که یکی از دوستان از نمایدده خانم یک آژانس در حال صحبت با کارمند سفارت در سال 2011 دیده، عرض میکنم)

من پستامو اونجا پاک کردم .. شما هم پاک کنین چون مربوط به وقت سفارت نمی شه .. مدیر میاد اخراجمون می کنه :دی

به نظر می یاد حرف شما درست باشه .. با این حساب وقتی سفارت این جوری ببینه اوضاع رو وقتا رو هفته به هفته باز می کنه که می شه حرف من البته من که احتمال دادم ولی بعید نیست در آینده این کار و انجام بدن چون پارسال وقتا همه روز ا باز بود حتی واسه 2 ماه آینده ولی امسال این جوری شد .. بهرحال مقصر ماییم دیگه (ما یا آزانسیا )

وقتای مارچ هم باز شد اما ساعت 2. کم کم دارم ایمان میارم به ایرانیا نمیخوان وقت بدن. لطفا کسی حول زده نشه و بره وقت بگیره. ساعت 2 مال ایرانیا نیس

سلام
    وقتاي سفارت براي مارچ صبح ١ فوريه ساعت ٨ به وقت ايران كه ميشه حدود ساعت ٩:٣٠ به وقت تركمنستان باز شد
    من به كمك خانومم ٢ تا وقت تونستيم بگيريم
    (اينجا جا داره به خاطر هماهنگيش در گرفتن وقت ازش تشكر كنم)
    بچه ها براي روزهاي سه شنبه و پنج شنبه واسه خارجيها وقت باز كردند يعني همون وقتهاي ساعت ٩
    در هر روز ٣٠ وقت باز شد ١٥ تا براي تركمن ها ساعت ٢ عصر و ١٥ تا واسه خارجي ها ساعت ٩ صبح
    كل وقت هاي مربوط به خارجي ها در عرض ٢٠ دقيقه پر شد
    وقت ماه آپريل ٢٨ فوريه يا ١ مارچ باز ميشه كسايي كه ميخوان براي اون موقع وقت بگيرن بايد اول صبح روزهايي كه كفتم سايت رو بررسي كنن
    يعني معمولا يك ماه قبل معمولا تكرار ميكنم معمولا وقت ها باز ميشه
    البته چون تعدادي از وقتها كنسل ميشه در طول ماه هم تك و توك وقت واسه سه يا چهار روز بعد باز ميشه
    نتيجه اينكه بايد مدام سايت رو چك كرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Visible نمایش پست ها

وضعیت من دقیقا مشابه بود. شب سه شنبه برای سه شنبه بعدیش وقت گرفتم(عصر تازه باز شده بود).بعد کنسل کردم.بعدش پشیمون شدم میل زدم سفارت که کنسل نکنین و اونها هم صبح فرداش ایمیل زدن و کانفایرم کردن. و من صبح 4شنبه رفتم کپی وقت و پاسپورت رو دادم سفارت تهران و یکشنبه آیندش ویزای ترکمنستان رو گرفتم و دوشنبه رفتم و 3شنبه هم مصاحبه به خوبی انجام شد. حتی یکی از بچه ها که 2شنبه ویزا گرفته بود، تونست صبح 3شنبه وارد ترکمنستان بشه و 10 به سفارت رسید.
    این آقای سفارت تو تهران یکم بداخلاقه ولی کارتونو در نهایت راه میندازه. ضمنا من پرسیدم و گفتن که سفارت در تهران زودتر از کنسول مشهد میتونه ویزا بده بنابراین اگر چنین موقعیتی پیش اومد همون تهران بهتره.
    البته خیلی هم برای وقت گرفتن از عشقاباد خودتون رو خسته نکنید. من الان بعد از 73 روز هنوز کلیر نشدم و اگر ترکیه رفته بودم شاید الانUS بودم!

Junior Member

شد 2 تا. بدون دعوت نامه هم شد بگیرید. 5 روزه ویزا آمادس.. بگگیریدددددددددددددددد
    درسته 5 روزه ویزا آمادست، ولی ویزا رو 5 روز کاری میدن. فردا و پس فردا هم تعطیله. میمونه 2 شنبه و سه شنبه، چهارشنبه هم باید حرکت کنید به عشق آباد، عملا غیرممکنه بدون دعوتنامه بشه تو این چند روز ویزا گرفت. با دعوتنامه حداقل میشه لب مرز ویزا رو گرفت... وقت ها هم پر شد...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)