صفحه 1 از 154 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1643

موضوع: گرفتن وقت سفارت از ایروان - ارمنستان در سال 2012

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض گرفتن وقت سفارت از ایروان - ارمنستان در سال 2012

Appointments for Iranian Student Applicants

To request an emergency appointment, Iranian students applying to study at a university or college in the United States may send an e-mail to YerevanNIVappt@state.gov. Please attach a scanned copy of your I-20 or DS-2019 forms to the email. Your subject line should read: NIV Iran Student Emergency.Your email should explain, in 100 words or less, why you require an emergency appointment. Please do not send repetitive emails. Emails from non-students or emails that do not adhere to these instructions will be deleted without notice. If your request is approved, we will email you instructions on how to schedule an appointment. Keep in mind that most students will require further administrative processing after their interview, which typically takes about eight weeks to complete. We will also inform you via email if we are unable to accommodate your request at this time.
    http://armenia.usembassy.gov/iranian_applicants.html

من دیروز صبح (May 23) بهشون ایمیل زدم و یه متن ساده نوشتم که تاریخ شروع کلاسها توی آگوست هست و درخواست وقت اضطراری دارم اسکن I20 و پاسپورت رو هم ضمیمه کردم عصر بهم جواب دادن که با درخواست شما موافقت شده و با شماره 0017034392317 تماس بگیرید برای گرفتن وقت (فقط دقت کنید که این شماره از طرف مخابرات ایران مسدود شده و نمیشه مستقیم زنگ زد اما با کارت تلفن یا 020 میشه زنگ زد) این سیستم وقت دهی دقیقا همون سیستم وقت دهی آنکارا هست و باید قبل از زنگ زدن فرم DS160 رو پر کرده باشید و کردیت کارت 20 دلاری هم برای خریدن پین داشته باشید.
    من امروز پیش از ظهر باهاشون تماس گرفتم اول یه پیام ضبط شده به زبان های ترکی، انگلیسی و فارسی پخش میشه بعد باید صبر کنید تا پیام تموم بشه بعد اپراتور گوشی رو برمیداره و مشخصاتتون رو میگیره (البته معمولا چون سرشون شلوغه امکان داره حدود 5 دقیقه یا بیشتر پشت خط بمونید تا اپراتور گوشی رو برداره درضمن اپراتور انگلیسی هم حرف میزنه)
    اطلاعاتی که از شما می گیره اینهاست:
    نام و نام خانوادگی
    تاریخ تولد
    شماره پاسپورت
    2 تا شماره تلفن
    ایمیل
    بارکد DS160
    شماره کردیت کارت، تاریخ انقضاء، کد cvv2، نام دارنده کارت، کشور و ایالت صادر کننده کارت
    بعد یه شماره 16 رقمی پین کد 20 دلاری به شما میده و خودش یه تاریخ پیشنهاد میکنه به شما اگه خوب بوذ اوکی می کنید اگه نه می تونید یه تاریخ دیگه انتخاب کنید
    درنهایت همون موقع ایمیل کانفیرمیشن وقتتون رو براتون ایمیل میکنه و خودش میگه اگه ایمیل نیومد بهش زنگ بزنید بگید

من June 20 ساعت 9 صبح وقت گرفتم

با آرزوی موفقیت برای همه بچه ها
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    s

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت از ایروان در سال 2012

ممکنه ایمیله یکی دوساعت بعدش بیاد یا باید همون موقع بیاد؟ اگه همون موقع نیاد باید دوباره بهش زنگ بزنبم؟

رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط dreammos نمایش پست ها
    ممکنه ایمیله یکی دوساعت بعدش بیاد یا باید همون موقع بیاد؟ اگه همون موقع نیاد باید دوباره بهش زنگ بزنبم؟
    برای خود من و دوستم بلافاصله همون موقع اومد
    خود اون خانومه هم به من گفت اگه ایمیل نیومد دوباره بهم زنگ بزنید
    برای شما هم به احتمال خیلی زیاد آدرس ایمیلتون رو اشتباه ثبت کردن اما هیچ مشکلی نداره همین الان دوباره بهشون زنگ بزنید براتون درست میکنن و دوباره ارسال میکنن
    سفرنامه عشق آباد

Junior Member

سلام. تبریک میگم. من کلاسام سپتامبر شروع میشه. به نظرتون با توجه به تاریخ شروع کلاسام، یروان بهم وقت اضطراری میده؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra نمایش پست ها

Appointments for Iranian Student Applicants

To request an emergency appointment, Iranian students applying to study at a university or college in the United States may send an e-mail to YerevanNIVappt@state.gov. Please attach a scanned copy of your I-20 or DS-2019 forms to the email. Your subject line should read: NIV Iran Student Emergency.Your email should explain, in 100 words or less, why you require an emergency appointment. Please do not send repetitive emails. Emails from non-students or emails that do not adhere to these instructions will be deleted without notice. If your request is approved, we will email you instructions on how to schedule an appointment. Keep in mind that most students will require further administrative processing after their interview, which typically takes about eight weeks to complete. We will also inform you via email if we are unable to accommodate your request at this time.
    http://armenia.usembassy.gov/iranian_applicants.html

من دیروز صبح (May 23) بهشون ایمیل زدم و یه متن ساده نوشتم که تاریخ شروع کلاسها توی آگوست هست و درخواست وقت اضطراری دارم اسکن I20 و پاسپورت رو هم ضمیمه کردم عصر بهم جواب دادن که با درخواست شما موافقت شده و با شماره 0017034392317 تماس بگیرید برای گرفتن وقت (فقط دقت کنید که این شماره از طرف مخابرات ایران مسدود شده و نمیشه مستقیم زنگ زد اما با کارت تلفن یا 020 میشه زنگ زد) این سیستم وقت دهی دقیقا همون سیستم وقت دهی آنکارا هست و باید قبل از زنگ زدن فرم DS160 رو پر کرده باشید و کردیت کارت 20 دلاری هم برای خریدن پین داشته باشید.
    من امروز پیش از ظهر باهاشون تماس گرفتم اول یه پیام ضبط شده به زبان های ترکی، انگلیسی و فارسی پخش میشه بعد باید صبر کنید تا پیام تموم بشه بعد اپراتور گوشی رو برمیداره و مشخصاتتون رو میگیره (البته معمولا چون سرشون شلوغه امکان داره حدود 5 دقیقه یا بیشتر پشت خط بمونید تا اپراتور گوشی رو برداره درضمن اپراتور انگلیسی هم حرف میزنه)
    اطلاعاتی که از شما می گیره اینهاست:
    نام و نام خانوادگی
    تاریخ تولد
    شماره پاسپورت
    2 تا شماره تلفن
    ایمیل
    بارکد DS160
    شماره کردیت کارت، تاریخ انقضاء، کد cvv2، نام دارنده کارت، کشور و ایالت صادر کننده کارت
    بعد یه شماره 16 رقمی پین کد 20 دلاری به شما میده و خودش یه تاریخ پیشنهاد میکنه به شما اگه خوب بوذ اوکی می کنید اگه نه می تونید یه تاریخ دیگه انتخاب کنید
    درنهایت همون موقع ایمیل کانفیرمیشن وقتتون رو براتون ایمیل میکنه و خودش میگه اگه ایمیل نیومد بهش زنگ بزنید بگید

من June 20 ساعت 9 صبح وقت گرفتم

با آرزوی موفقیت برای همه بچه ها

رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط bardia109 نمایش پست ها
    سلام. تبریک میگم. من کلاسام سپتامبر شروع میشه. به نظرتون با توجه به تاریخ شروع کلاسام، یروان بهم وقت اضطراری میده؟
    ممنون
    سلام، مرسی
    بله به احتمال زیاد بهتون وقت میدن چون سپتامبر ماه بعد از آگست هست فقط دقت کنید که هرچه زودتر ایمیل بزنید و وقت بگیرید
    من امروز پیش از ظهر که زنگ زدم 20 جون وقت گرفتم اما دوستم که بعد از ظهر تماس گرفت تا 25 جون پر شده بود!
    سفرنامه عشق آباد

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

کسی تجربه ای از دوستان و آشنایانش نداره؟ که چطور ویزا میدن؟
    بهرحال با کیس ایرانی ناآشنا هستن دیگه.

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra نمایش پست ها
    من دیروز صبح (May 23) بهشون ایمیل زدم و یه متن ساده نوشتم که تاریخ شروع کلاسها توی آگوست هست و درخواست وقت اضطراری دارم اسکن I20 و پاسپورت رو هم ضمیمه کردم عصر بهم جواب دادن که با درخواست شما موافقت شده و با شماره 0017034392317 تماس بگیرید

چه خوب بالاخره موفق شدید.من هم ایمیل زدم. فکر کنم حتی قبل از شما. ولی جواب ندادن. من اسکن پاسپورت رو نفرستادم چون نخواسته بود ممکنه به این خاطر باشه. شاید هم بخاطر اینکه برای f1 , f2 با هم وقت خواستم؟
    شما به آنکارا هم ایمیل زده بودید؟
    ....Our Hopes and Expectations

رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط mSky نمایش پست ها
    چه خوب بالاخره موفق شدید.من هم ایمیل زدم. فکر کنم حتی قبل از شما. ولی جواب ندادن. من اسکن پاسپورت رو نفرستادم چون نخواسته بود ممکنه به این خاطر باشه. شاید هم بخاطر اینکه برای f1 , f2 با هم وقت خواستم؟
    [/LEFT]
    بله اسکن پاس رو تو سایتشون ننوشته بودن اما من برای احتیاط فرستادم
    البته تو سایت نوشته فقط به دانشجوها وقت میدن حالا نمی دونم شاید منظورش فقط F1 باشه
    اما در هرصورت همون طور که تو سایت نوشته سه شنبه ها و پنجشنبه ها تعطیلن ایشالا فردا بهتون جواب میدن
    بله من هم به آنکارا May 1 ایمیل زده بودم اما تا الان جواب ندادن
    راستی شما نوشتید که تاریخ شروع کلاساتون نزدیکه و به وقت اضطراری نیاز دارین؟
    سفرنامه عشق آباد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mSky نمایش پست ها
    [/LEFT]
    فکر نمی کنم به خاطر f2 باشه . منم 3 روز پیش زدم با همه مدارک و passportهنوز جواب ندادند.

منم که واسه 18 جون وقت گرفتم. نکته اینکه 20 دلار کم نکرده واسه من. حدود 36 دلار کم شده