صفحه 112 از 165 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 1643

موضوع: گرفتن وقت سفارت از ایروان - ارمنستان در سال 2012

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت از ایروان در سال 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط ershad_412 نمایش پست ها
    خدا کنه همین طور باشه که شما می گی. بچه ها واقعا اگه امکانش هست برای 2-3 روز اول جولای نگیرید. 3-4 روز این ور و اون ور اتفاقی نمی افته. من خروج از کشورم محدوده که مجبورم تا قبل 8 جولای برگردم ایران.
    دوست من . اگه دوشنبه از من پرسید وقت کی میخوای حتماً میگم 2 3 روز اول جولای نده ! ایشالا که گیرت میاد. فقط خدا کنه اونایی که از جای دیگه وقت دارن نیان اینجا !!!
    بکوش تا عظمت در نگاه تو باشد !

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    سلام دوستان. من دیروز واسه 27 June تونستم از ایروان وقت بگیرم. یه وقتم از عشق آباد داشتم قبلا که احتمالا کنسلش کنم. فقط میخوام بدونم تا چند روز قبل مصاحبه ایروان فرصت دارم اون یکی وقت رو کنسل کنم. هیچ قاعده خاصی داره؟
    خب عزیز دل برادر . زودتر کنسلش کن تا اونایی که وقت ندارن وقت گیرشون بیاد. نکنین اینجوری با رفیقای خودتون خببب !!!
    بکوش تا عظمت در نگاه تو باشد !

Member m_azad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil eng

کمک
    من دیروز از ایروان وقت گرفتم واسه 2 ژولای، الان ایمیل دوبی بهم رسید 18 ژوئن. زود تند سریع بگید کدومو کنسل کنم؟ ( برای مستر معماری فاند نصفه و همسرم همراهمه)

نقل قول نوشته اصلی توسط ershad_412 نمایش پست ها
    در ضمن عشق آباد ختما یه تاریخ داده بهت که بعد از اون دیگه کنسل نمی کنه

من از طریق یه آژانس واسه 24 July وقت داشتم. 2 روز پیش این وقت رو بهم دادن که امروز کنسلش میکنم. از این که گفتی (که بعد از اون دیگه کنسل نمی کنه) چیه؟

Senior Member ali1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Che & Pol Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedt5 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من دیروز واسم ایمیل سفارت ایروان اومد و امروز زنگ زدم. گفت دوشنبه زنگ بزن. اولش یه آقای بداخلاقی برداشت ولی بعدش یه خانم مهربونی برداشت. بهش گفتم آقا من کلاسام 27 آگوست شروع میشه ، نگرانم. گفتش که دوشنبه زنگ بزن الان نمیشه ! بعد بهش گفتم به نظرتون دوشنبه که زنگ بزنم واسه کی وقت گیرم میاد. گفت نمیتونم قطعی بهت بگم ولی احتمالاً واسه جون-جولای یا جولای-آگوست گیرت میاد. خلاصه اینکه به نظرم مثل دفعه قبل که تا 30 جولای پر شد بعد دوباره از 15 جون وقت دادن، این دفعه هم همین شکلی باشه ! فک کنم واسه اوایل جولای وقت گیر بیاد واسه دوشنبه ! فقط از الان باید بریم زنبیل بزاریم تو صف تلفن ایروان واسه دوشنبه !
    پس می فرمایین که دیگه این هفته کسی زنگ نزنه؟ و به نظرتون از هفته دیگه فقط باس نهایتا دنبال اوایل جولای باشیم؟

رشته و دانشگاه
    Che & Pol Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط m_azad نمایش پست ها
    کمک
    من دیروز از ایروان وقت گرفتم واسه 2 ژولای، الان ایمیل دوبی بهم رسید 18 ژوئن. زود تند سریع بگید کدومو کنسل کنم؟ ( برای مستر معماری فاند نصفه و همسرم همراهمه)
    به نظرم ایروان و دوبی چندان فرقی ندارند چندان.. به نظرم این جو بد پشت دبی هم الکیه..به نظرم وقت بیشتر برا دبی بهتره..ببین ویزا اماراتو می تونی بگیری سریع؟

رشته و دانشگاه
    Che & Pol Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط khalighi نمایش پست ها
    من برای 25 جولای وقت گرفتم. اگه ویزا گرفتم که عالیه اما اگر نگرفتم بیخیال میشم و میذارم برای ترم یا سال بعد. نمیشه که آدم همه وقت و زندگیش و واسه وقت سفارت بذاره. من امروز 2 ساعت بیرون بودم و تو این 2ساعت وقت از 15 جون تا 25 جولای پر شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اینا کین که همش نشستن پای اینترنت؟کار ندارن؟واسه چی میخوان برن درس بخونن اگه بیکارن؟
    ما هم مثل شماییم.. منم برا 11 جولای وقت دارم دبی و بعید بتونم تو جون بتونم از ایروان وقت بگیرم چون دیروز تا یه کردیت کارت گرفتم وقتا پر شد..بایدم آخر آگوست اونجا باشم..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IE, University of Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    من از طریق یه آژانس واسه 24 July وقت داشتم. 2 روز پیش این وقت رو بهم دادن که امروز کنسلش میکنم. از این که گفتی (که بعد از اون دیگه کنسل نمی کنه) چیه؟
    مثلا من الان وقت ایروانم که به هیچ دردم هم نمی خوره واسه 25 جولایه. گفته تغییر یا کنسلش تا 20 جولای Deadline داره:
    Reschedule/Cancel Deadline: Friday, July 20, 2012 19:00 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IE, University of Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedt5 نمایش پست ها
    دوست من . اگه دوشنبه از من پرسید وقت کی میخوای حتماً میگم 2 3 روز اول جولای نده ! ایشالا که گیرت میاد. فقط خدا کنه اونایی که از جای دیگه وقت دارن نیان اینجا !!!
    یکی این جا پیدا شد به غیر از خودش به فکر دیگران هم باشه. خدا خیرت بده جوون.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m_azad نمایش پست ها
    کمک
    من بودم دبی رو ترجیح می دادم.