صفحه 114 از 165 نخستنخست ... 1464104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124164 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 1643

موضوع: گرفتن وقت سفارت از ایروان - ارمنستان در سال 2012

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Polymer, EMU

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت از ایروان در سال 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1987 نمایش پست ها
    نگران نباشید اگه تو جون وقت گرفتم دبی رو باس کنسل کنم.. من رشتم به پلیمر ربط داره کلیرنسش بده دو هفته دیرتر شاید به قیمت ترمم تموم بشه.. الانم دبی داره به کسایی که 20 may ایمیل زدن برا 19 20 june وقت میده.. تا 20 may الان اگه کسی ایمیل زده به دبی و وقت نداره! باید یه مشکلی تو میلش باشه.. چک کنید
    من هم رشته ام به پلیمر مربوطه و 25 جولای از ایروان وقت دارم ولی استادم یه نامه داده که کارم به تکنولوژی خطرناک مربوط نمیشه. فکر کنم اینطوری کلیرنس کمتری بخوریم

Junior Member

دوستان كسي مي دونه الان براي ارمنستان ايميل بزنم كي وقت ميده؟ من 30 جولاي از آنكارا وقت دارم ولي كلاسام 27 آگوست شروع ميشه و خيلي نگرانم.

Junior Member

اگر الان ایمیل بزنید شاید بهتون جواب بدن ولی وقتی تماس تلفنی بگیرید میگن وقتا پر شده.
    بنظر من حتما یه جاهایی رو اوایل جولای یا حتی اواخر جون برای بچه های ایرانی باز میکنن.
    اگه دقت کنید بیشتر دوشنبه ها و جمعه ها وقت دادن. البته بیشتر نه مطلق، به ویژه این آخریا!

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshtehs نمایش پست ها
    دوستان كسي مي دونه الان براي ارمنستان ايميل بزنم كي وقت ميده؟ من 30 جولاي از آنكارا وقت دارم ولي كلاسام 27 آگوست شروع ميشه و خيلي نگرانم.

سلام بچه ها، لطفا کمک کنید!
    من برای مستر civil بدون فاند از یک دانشگاه با رنک خوب(الان خودم یک مستر دارم) می خوام اقدام کنم. همین الان دبی بهم جواب داده برای 24june وقت داده، قبلا از ایروان وقت گرفته بودم برای 18june.
    الان می خوام یکیشون رو کنسل کنم. به نظرتون با توجه به اینکه تاریخشون تقریبا تو یک حدوده، کدومشون رو برم بهتره؟
    Fear not that thy life shall come to an end, but rather that it shall ever have a beginning. --John Henry Newman

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedr نمایش پست ها
    سلام بچه ها، لطفا کمک کنید!
    من برای مستر civil بدون فاند از یک دانشگاه با رنک خوب(الان خودم یک مستر دارم) می خوام اقدام کنم. همین الان دبی بهم جواب داده برای 24june وقت داده، قبلا از ایروان وقت گرفته بودم برای 18june.
    الان می خوام یکیشون رو کنسل کنم. به نظرتون با توجه به اینکه تاریخشون تقریبا تو یک حدوده، کدومشون رو برم بهتره؟
    از آنجا که روال کار ارمنستان مانند آنکارا هست، به نظرم ارمنستان بهتر است اما باز هم تحقیق کنید

سلام دوستان

من 2 تا نوبت مصاحبه داشتم یکی 24 July از عشق آباد که دو روز پیش گرفتم و یکی 27 June از ایروان که دیروز گرفتم. امروز نوبت عشق آبادرو Cancel کردم. فقط نگرانم که چون 2 تا نوبت داشتم توی این فاصله سفارت ایروان وقتم رو Cancel کرده باشه. چون توی سایت باکو نوشته اگه از باکو و جای دیگه وقت داشته باشید وقت باکو Cancel میشه و Cancelling notification دریافت میکنید. ولی سایت ایروان همچین چیزی ننوشته. من از کجا میتونم بفهمم که وقتم در ایروان سر جاش هست و محفوظه؟ اگه کسی تجربه مشابه داشته خواهش میکنم راهنمایی کنه.

منم همینجوری شدم. ایروان 2روز پیش به من برای 18 جون وقت داده. امروز هم دوبی به ایمیل یک ماه پیشم جواب داده برای 26 جون وقت داده. به نظرتون کدوم رو برم. واقعا نمیدونم. رشته مهندسی مواد فول فاند phd . اگه کسی دستش اومد به منم بگه لطفا. تا فردا باید ارمنستان رو اوکی کنم واسه بلیط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsabadami نمایش پست ها
    من دیروز از ایروان واسه 18 جولای وقت گرفته بودم
    همین الان هم از دوبی واسه 24 جون بهم وقت دادن
    الان نمی دونم چه کار کنم
    کدومش راحت تر ویزا می دن و کلیر می کنن
    من کلاس هام 16 آگوسته
    نمی دونم مدارکم واسه 24 جون می رسه یا نه
    خوب بود رشته خودتون رو هم میگفتید. به نظرم اگر کلیرنس بخوره ایروان تو سایتش نوشته حداقل 4 هفته طول میکشه.
    وقت دوبی نزدیکه ولی خوب کلیرنس اون هم ظاهراً بی حساب کتابه. ایروان احتمال زیاد ویزا گرفتن راحت تره.
    یه کم مقایسه سخته.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE

دوستان یه سوال.
    به ایمیل وقت اضطراری من جواب دادن و گفتن زنگ بزن. ما هم زنگ زدیم و کسی جواب نداد و بی خیال شدیم رفتیم جای دیگه. حالا نیاز هست من دوباره ایمیل بزنم که من نمیخوام وقت بگیرم؟ یا بی خیالش بشم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsabadami نمایش پست ها
    من دیروز از ایروان واسه 18 جولای وقت گرفته بودم
    همین الان هم از دوبی واسه 24 جون بهم وقت دادن
    الان نمی دونم چه کار کنم
    کدومش راحت تر ویزا می دن و کلیر می کنن
    من کلاس هام 16 آگوسته
    نمی دونم مدارکم واسه 24 جون می رسه یا نه
    از نظر زمان برا ایروان به نظر میاد (هنوز نتیجه کسی نیومده) 4 هفته را باید بذارید واسه کلیر شدن
    اما دوبی با وجود اینکه در حالت عادی همین میزان زمان میخواد امسال گویا چن روزه هم کلیر کرده

کلا به نظرم 18 جولای دیره واسه 16 آگوست