صفحه 12 از 165 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1643

موضوع: گرفتن وقت سفارت از ایروان - ارمنستان در سال 2012

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت از ایروان در سال 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط lili3 نمایش پست ها
    بچه ها کسی F1,F2 هستش که تونسته باشه از ایروان وقت اضطراری بگیره؟ ظاهرا که به F2 وقت اضطراری نمیدن و هر کسی هم که توی ایمیلش درخواست وقت اضطراری واسه F2 کرده به ایمیلش جواب ندادن.
    سلام من برای ۱ جون وقت دارم . در ایمیلی که زدم برای F1&F2 تقاضا دارم و وقتی که زنگ زدم گفتم با درخواستم موافقت شده. بعد رفت نیگا کرد گفت فقط به خودت وقت میدیم. چند بار هم چک و چونه زدم هیچ قلم راضی نشد به F2 وقت بده. خلاصه فقط برا خودم گرفتم. برای F2 زیاد روش حساب نکنید. (البته مثل اینکه بودن کسایی که گرفتن- نمیدونم حساب کتابش چجوری)
    موفق باشین
    ================================================== ===========================================
    1st file number may2010 - 2nd file oct2010 - NOC 4131 - IELTS 7.0 - transfered to Warsaw: Dec. 20 - Process Started : Feb. 29 2012

بچه ها کسی بوده که از یه جای دیگه مثل دوبی هم وقت داشته باشه و با درخواست وقت اضطراریش در ارمنستان موافقت شده باشه و تونسته باشه وقت بگیره ؟ من از دوبی وقت دارم و ترجیح میدم نرم میخوام وقت دوبی وقتی از ارمنستان وقت گرفتم کنسل کنم تا بقیه بتونن استفاده کنن . راستش الان نمی تونم Cancel کنم چون می ترسم ارمنستان جواب نده کسی هست که case مشابهی داشته و تونسته باشه وقت بگیره؟

بچه ها یه سوال مهم، من وقتی از ارمنستان وقت گرفتم چون سریع می خواستم وقت بگیرم فرم DS160 رو فقط باز کردم و دیگه Submit نکردم و به کسی که پای تلفن سوال می کرد همون بارکد اولیه DS160 رو دادم. الان متوجه شدم که گویا وقتی سابمیت می کنی DS160 رو این بار کد عوض می شه؟ به نظرتون باید چه کار کنم؟ آیا ممکنه وقتم کنسل شه؟

من توی همین فروم خوندم که فقط یه بارکد حتی فرضی سابمیت کنید پس نمیوتونه مشکلی واتون به وجود بیاره میشه بگین کی ایمیل زدین و کی جواب دادن و برای کی وقت دادن؟

من چهارشنبه ایمیل زدم ظهر، عصر جواب دادن، و فردا صبحش زنگ زدم و واسه 18june وقت گرفتم

Junior Member

سلام
    یک سوال فوری:
    من وقت زیادی ندارم و باید بین بیروت، تاشکند و ایروان انتخاب کنم. کسی اطلاع داره کجا سریعتر کلیر میکنه؟ و اینکه برای ارمنستان پیک آپ رو خود متقاضی باید انجام بده؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    یک سوال فوری:
    من وقت بسیار کمی دارم و باید بین تاشکند، ایروان و بیروت یکی رو انتخاب کنم. خواستم از دوستان بپرسم وضعیت کلیر کردن ایروان برای ویزا F1 چه جوری بوده اخیرا؟ و اینکه پیک آپ رو باید خود متقاضی انجام بده؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط erfangoharian نمایش پست ها
    من چهارشنبه ایمیل زدم ظهر، عصر جواب دادن، و فردا صبحش زنگ زدم و واسه 18june وقت گرفتم
    شما می شه بگید شروع کلاسها و شرایطتون پیه پس چرا به ما پاسخ ندادند؟؟

Senior Member saeedsharif آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

والله به نظر من مهم تر از اين مسئله اينه كه كدوم يكي بهتون سريع تر وقت مي ده، ولي كلا از ايروان اطلاعاتي فعلا در دسترس نيست تا زماني كه اولين گروه برن و نتايج شون رو اينجا بگذارن، بيروت رو خودم تجربه اي ندارم مي تونيد توي تاپيك مربوطه اش اطلاعات خوبي بدست بياريد ولي تاشكند وضعيت اش مناسبه و آفيسرهاي منطقي اي داره، اما بازم مي گم كه با اين زماني كه مونده تا شروع كلاس ها هر كدوم كه زودتر وقت بدن اون به نظرم بهتره (البته با فرض اينكه ارمنستان و ازبكستان توي يك روز وقت بهتون بدن، ارمنستان بهتره و يك هفته شما به دليل راحت بودن سفر و نياز نداشتن به ويزا جلوتريد) .
    ارمنستان به دليل عدم نياز به ويزا، شما مي تونيد يك روزه بريد و پيك آپ كنيد ويزاتون رو ،‌پس نگران پيك آپ نباشيد
    نقل قول نوشته اصلی توسط soheila86 نمایش پست ها
    سلام
    یک سوال فوری:
    من وقت بسیار کمی دارم و باید بین تاشکند، ایروان و بیروت یکی رو انتخاب کنم. خواستم از دوستان بپرسم وضعیت کلیر کردن ایروان برای ویزا F1 چه جوری بوده اخیرا؟ و اینکه پیک آپ رو باید خود متقاضی انجام بده؟
    ممنون
    واقعا که!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط asakri_kiana نمایش پست ها
    بچه ها کسی بوده که از یه جای دیگه مثل دوبی هم وقت داشته باشه و با درخواست وقت اضطراریش در ارمنستان موافقت شده باشه و تونسته باشه وقت بگیره ؟ من از دوبی وقت دارم و ترجیح میدم نرم میخوام وقت دوبی وقتی از ارمنستان وقت گرفتم کنسل کنم تا بقیه بتونن استفاده کنن . راستش الان نمی تونم Cancel کنم چون می ترسم ارمنستان جواب نده کسی هست که case مشابهی داشته و تونسته باشه وقت بگیره؟
    بچه ها اگر کسی اطلاعاتی داره می شه کمک کنه؟