صفحه 148 از 165 نخستنخست ... 4898138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,471 تا 1,480 , از مجموع 1643

موضوع: گرفتن وقت سفارت از ایروان - ارمنستان در سال 2012

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت از ایروان - ارمنستان در سال 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramakaay نمایش پست ها
    با سلام...امیدوارم ویزا قبول بشید...

ببخشید می تونم بپرسم شما چند روز جلوتر ایمیل درخواست وقت رو بهشون زده بودید (همونی که باید I20 هم ضمیمه بشه)؟ چند روز بعدش به شما ایمیل دادند و گفتند زنگ بزن؟

با تشکر
    بعد از چند ساعت ايميل زدن و گفتن زنگ بزن.

Junior Member

سلام وستان. من حدود 1ماه پیش یه ایمیل به سفارت ارمنستان و ترکیه زدم و درخواست گرفتن وقت اضطراری کردم. ولی چون من پذیرش زبان دارم سفارت ترکیه گفت که باید از طریق دبی یا ترکیه وقت عادی بگیرم.
    ولی ارمنستان جواب ایمیلم رو داد و اون شماره معروف رو برام فرستاد که چون هر چقدر که زنگ زدم گوشی رو برنداشتند من هم از طریق جدول زمانی که توی سایتشون داشتند وقت گرفتم و confirmation هم داشتم تا اینکه یک هفته قبل از وقت مصاحبه ایمیل زدند که وقت شما کنسل شده و باید از طریق emergency وقت بگیرید...

حالا من با این وضعیتی که زبان انگلیسی چندان خوبی ندارم و پذیرشم هم پذیرش زبان انگیسی هست به نظرتون اول اینکه واقعا اینها من رو به عنوان student می شناسند؟ و دوم اینکه اگه من موقع تماس تلفنی متوجه سوالهای اون خانم نشم اینقدر صبور هستند که شمردهتر با من صحبت کنن یا اینکه دوبار تکرار کنند حرفهاشون رو؟
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط Baran22 نمایش پست ها
    سلام وستان. من حدود 1ماه پیش یه ایمیل به سفارت ارمنستان و ترکیه زدم و درخواست گرفتن وقت اضطراری کردم. ولی چون من پذیرش زبان دارم سفارت ترکیه گفت که باید از طریق دبی یا ترکیه وقت عادی بگیرم.
    ولی ارمنستان جواب ایمیلم رو داد و اون شماره معروف رو برام فرستاد که چون هر چقدر که زنگ زدم گوشی رو برنداشتند من هم از طریق جدول زمانی که توی سایتشون داشتند وقت گرفتم و confirmation هم داشتم تا اینکه یک هفته قبل از وقت مصاحبه ایمیل زدند که وقت شما کنسل شده و باید از طریق emergency وقت بگیرید...

حالا من با این وضعیتی که زبان انگلیسی چندان خوبی ندارم و پذیرشم هم پذیرش زبان انگیسی هست به نظرتون اول اینکه واقعا اینها من رو به عنوان student می شناسند؟ و دوم اینکه اگه من موقع تماس تلفنی متوجه سوالهای اون خانم نشم اینقدر صبور هستند که شمردهتر با من صحبت کنن یا اینکه دوبار تکرار کنند حرفهاشون رو؟
    ممنونم
    باران جان. افیسر های ایروان خوب و ارومند و شما کافیه این 50 تا سوال معروف رو که اینجا هست بگردی بیابی و بخونیشون و تمرین کنی. همین تمرین کافیه.برای وقت گرفتن هم ایمیل بزن تا بهت جواب بدن.متن ایمیل رو هم میتونی اینجا بیابی و اینکه تایتل ایمیلت چی باشه. واسه ی وقت گرفتن هم اگر خیلی خوب نمیتونی حرف بزنی از کسی بخواه این زنک رو بزنه. که الکی استرسی نشی
    ایرانی ها فقط با ایمیل میتونن وقت بگیرن از سفارت ایروان. اگر که I-20داری از دانشگاه معتبر عملا باید به عنوان یک STUDENT در نظر گرفته بشی

Junior Member

سلام دوسنان
    برای گرفتن وقت اضطراری دانشجویی برای october باید subject ایمیل چی باشه دقیقا؟ و فقط اسکن i20 لازمه؟ قبل از تلفن زدن برای وقت باید حتما ds 160 رو پز کرده باشم؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط noroozi نمایش پست ها
    سلام دوسنان
    برای گرفتن وقت اضطراری دانشجویی برای october باید subject ایمیل چی باشه دقیقا؟ و فقط اسکن i20 لازمه؟ قبل از تلفن زدن برای وقت باید حتما ds 160 رو پز کرده باشم؟
    ممنون
    سلام. من NIV IRAN STUDENT EMERGENCY رو برای subject زدم و فقط I-20 رو ضمیمه کردم و وقت هم گرفتم و مشکلی هم پیش نیومد. وقی که زنگ میزنی حتما ازت بارکد Ds-160 رو می خواد ولی اینجوری که من توی این فروم خوندم نیازی نیست که اون موقع که زنگ میزنی submit کرده باشید، فقط شماره بارکد رو بدید و لی باید حتما بعد از گرفتن وقت فورا submit نهایی رو انجام بدی

Junior Member

دوستان
    لطفا اگه كسي ميدونه لينك مربوط به تاپيك سفر به ارمنستان رو بده، البته اگه تاپيكي در اين زمينه هست.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط pasargad64 نمایش پست ها
    دوستان
    لطفا اگه كسي ميدونه لينك مربوط به تاپيك سفر به ارمنستان رو بده، البته اگه تاپيكي در اين زمينه هست.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...7%D9%86/page24
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

کسی هست که 12 اکتبر وقت داشته باشه؟

اگه الان تماس بگیرید برای ارمنستان وقتها بازه

Junior Member

سلام دوستان عزيز يه راهنمايي مي خواستم:مادرم براي ويزاي توريستي از آمريكا اقدام كرده دعوت كننده خاله ام از آمريكا است و ايشان امروز با شماره آمريكا براي وقت تماس گرفتن و به مامانم وقت ماه نوامبر براي ايروان رارا دادند فقط اينكه در ايميل تاييديه سفارت در قسمت purpose of travel ذكر شده yerevan emergency iranian student حالا به نظر شما چيكار بايد بكنيم
    رشته :6 امتيازي متاهل *فایل کبک مارچ 2010 *مصاحبه سپتامبر 2010* فایل فدرال نوامبر 2010 آپدیت از پاریس 15می *رسیدن آپدیت به پاریس5جون *
    مدیکال2جولای
    پاس ریکوست؟