صفحه 149 از 165 نخستنخست ... 4999139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,481 تا 1,490 , از مجموع 1643

موضوع: گرفتن وقت سفارت از ایروان - ارمنستان در سال 2012

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت از ایروان - ارمنستان در سال 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط pedox نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز يه راهنمايي مي خواستم:مادرم براي ويزاي توريستي از آمريكا اقدام كرده دعوت كننده خاله ام از آمريكا است و ايشان امروز با شماره آمريكا براي وقت تماس گرفتن و به مامانم وقت ماه نوامبر براي ايروان رارا دادند فقط اينكه در ايميل تاييديه سفارت در قسمت purpose of travel ذكر شده yerevan emergency iranian student حالا به نظر شما چيكار بايد بكنيم
    با کدوم شماره تماس گرفته بودن؟ با شماره تلفن وقت عادی یا شماره تلفن وقت اضطراری؟ احتمال داره که اشتباه سفارت بوده باشه موقع فرستادن ایمیل تاییدیه. به نظر من بهترین کار اینه که به همون ایمیل ریپلی بزنن و ضمن توضیح قضیه که هدف از سفر چیه و با کدوم شماره تماس گرفتن، مطمئن بشن از اینکه وقت درسته.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

سلام دوستان عزيز يه راهنمايي مي خواستم:مادرم براي ويزاي توريستي از آمريكا اقدام كرده دعوت كننده خاله ام از آمريكا است و ايشان امروز با شماره آمريكا براي وقت تماس گرفتن و به مامانم وقت ماه نوامبر براي ايروان رارا دادند فقط اينكه در ايميل تاييديه سفارت در قسمت purpose of travel ذكر شده yerevan emergency iranian student حالا به نظر شما چيكار بايد بكنيم
    چون خودم از اين وقت گرفتن سفارت ضربه خوردم اينو براتون مي نويسم.
    من الان سايت سفارت رو چك كردم به سه گروه وقت مصاحبه ميدن: 1) دانشجوها 2) ايراني هاي مقيم ارمنستان
    3) Iranian Non-Immigrant Visa expedite or emergency requests.
    بعد گفته كه گروه سوم بايد جملات كوتاهي در مورد اينكه چرا وقت اضطراري مي خوان تو ايميلشون بنويسن. (ببخشين ترجمم خوب نيست لينكشو ميذارم خودتون ببينيد http://armenia.usembassy.gov/iranian_applicants.html ) من يه جا ديدم كه دوستان گفته بودن كه وقتهايي خارج از اين سه دسته خود به خود كنسل ميشن. حالا حتما به اين موضوع دقت كنيد با توجه به اينكه تقاضاي ويزاي توريستي داريد.

کسی هست که 22 اکتبر وقت داشته باشه! پیام خصوصی بده!

Junior Member

دوست عزیز منم به همین مشکل شما خوردم امروز دوباره با همون شماره تماس گرفتم مشکلمو گفتم. گفت ایرادی نداره متاصفانه دیفالت سیستم yerevan emergency iranian student هستش و برای شما اشکالی بوجود نمیارد نگران نباشید

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در ایروان - ارمنستان در سال ۲۰۱۲

بچه ها سلام
    من برا سفارت ارمنستان یه ایمیل زدم که نامه I-20 رو هم پیوست کرده بودم فرم DS-160 رو هم پر کردم ولی هنوز با گذشت 3 روز، خبری نشده. در ضمن برای ژانویه پذیرش دارم کسی می دونه مشکل چیه؟ یا کلا همین قدر طول می کشه؟
    متشکر

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در ایروان - ارمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط MehdiSh2012 نمایش پست ها
    بچه ها سلام
    من برا سفارت ارمنستان یه ایمیل زدم که نامه I-20 رو هم پیوست کرده بودم فرم DS-160 رو هم پر کردم ولی هنوز با گذشت 3 روز، خبری نشده. در ضمن برای ژانویه پذیرش دارم کسی می دونه مشکل چیه؟ یا کلا همین قدر طول می کشه؟
    متشکر
    اگه تایتل ایمیلت درست باشه..جواب میدن زود..چون سرشون خلوته

من با این تایتل که تو سایت خودشون بود براشون زدم
    NIV-Iran-Student

یعنی امکان داره بهشون نرسیده باشه؟ چون نوشته بود که از ارسال تکراری خودداری کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط MehdiSh2012 نمایش پست ها
    من با این تایتل که تو سایت خودشون بود براشون زدم
    NIV-Iran-Student

یعنی امکان داره بهشون نرسیده باشه؟ چون نوشته بود که از ارسال تکراری خودداری کنید.
    نه.اکی هست..صبر کن جواب میدن..لاقل یه چند روز صبر کن احتمال بسیار زیاد جواب میدن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Shiraz University - AI

سلام
    دوستان واسه خرید پین می شه از ویزا کارت مجازی استفاده کرد یا دبیت؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Mineral Processing-Tehran Polytechnic-The University of Utah

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsabadami نمایش پست ها
    سلام
    دوستان واسه خرید پین می شه از ویزا کارت مجازی استفاده کرد یا دبیت؟
    اگر منظورتون كارتهايي هست كه از شركتها مي خرير. نه اشكالي نداره. من 2 سال پيش باهاش تمام كارهاي پذيرش و سويس را انام دادم