صفحه 158 از 165 نخستنخست ... 58108148149150151152153154155156157158159160161162163164165 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,571 تا 1,580 , از مجموع 1643

موضوع: گرفتن وقت سفارت از ایروان - ارمنستان در سال 2012

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت از ایروان - ارمنستان در سال 2012

دوستان نمی شه بدون اسکن I20 وقت گرفت از سفارت ایروان. این دانشگاه من پدر منو درآورده برای I-20. امیدوارم امروز صادر کنند. می خوام وقت بگیرم. توی سایتش برای قسمت ایمرجنسی نزده که I-20 می خواد ولی برای قسمت دانشجوها زده. نمی دونم چه کار کنم. می ترسم دیر بشه با توجه به اینکه چند روز آینده هم آمریکا تعطیله. خیلی استرس دارم

با درود،
    این که چه ساعتی به سفارت ایمیل برای درخواست وقت اضطراری بزنیم، تأثیری داره؟
    با سپاس

Junior Member

من یکبار از دبی ریجکت شدم ولی جای از فرم دیسی 160 ننوشت بودبابت این موضوع و منم چیزینوشتم روال قبل پرکردم اینکه که میگن باید تو فرم پر کنی که قبلن ریجکت شدی کدوم قسمتش باید مینوشتم؟ و حالا که فرم تکمیل کردم چه کار کنم؟؟؟؟؟ ولی هنوز زنگ نزدم میتونم یک دیگه پر کنم یا نه؟ اگه کسیمیدونه خواهشن سریع جوابم بده؟

من دوشنبه 19 نوامبر با ایمیل دانشگاه ایمیل زدم به YerevanNIVappt@state.gov با موضوع NIV Iran Student Emergency برای وقت اظطرای (از توی فروم اینارو برداشتم ).هنوز جوابی دریافت نکردم معمولا چقدر طول میکشه جواب بدن؟ اگه دوباره بزنم ممکنه زودتر جواب بدن یا ممکنه حذفم کنند کلا؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط akarimi2011 نمایش پست ها
    با درود،
    این که چه ساعتی به سفارت ایمیل برای درخواست وقت اضطراری بزنیم، تأثیری داره؟
    با سپاس
    نه توی ایروان ساعت ایمیل فرستادن اهمیت نداره. ولی‌ اینکه چقدر طول بکشه تا جواب بدن، قابل پیشبینی‌ نیست. برای من ۴ هفته طول کشید، بعضی‌ بچه‌ها همون روز که ایمیل زدن جواب گرفتن.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط aunt نمایش پست ها
    من یکبار از دبی ریجکت شدم ولی جای از فرم دیسی 160 ننوشت بودبابت این موضوع و منم چیزینوشتم روال قبل پرکردم اینکه که میگن باید تو فرم پر کنی که قبلن ریجکت شدی کدوم قسمتش باید مینوشتم؟ و حالا که فرم تکمیل کردم چه کار کنم؟؟؟؟؟ ولی هنوز زنگ نزدم میتونم یک دیگه پر کنم یا نه؟ اگه کسیمیدونه خواهشن سریع جوابم بده؟
    بچه‌ها چند بار اینجا گفتن که DS-160 رو سابمیت هم نکرده باشید، فقط با بارکدش می‌تونید وقت بگیرید. شما نگرانید، یکی‌ دیگه پر کنید و با بارکد جدید وقت بگیرید. فقط خواهشاً اون پست اولی‌ این تاپیک رو یک بار با دقت بخوانید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط proton8080 نمایش پست ها
    من دوشنبه 19 نوامبر با ایمیل دانشگاه ایمیل زدم به YerevanNIVappt@state.gov با موضوع NIV Iran Student Emergency برای وقت اظطرای (از توی فروم اینارو برداشتم ).هنوز جوابی دریافت نکردم معمولا چقدر طول میکشه جواب بدن؟ اگه دوباره بزنم ممکنه زودتر جواب بدن یا ممکنه حذفم کنند کلا؟
    عجله نکنین..جواب میدن.دوباره ام ایمیل نزنین..تک تک ایمیل هارو جواب میدن.(حتی ایمیلی که مربوط به تیکه ی ویزا باشه).(اینو دیدم که می گم) فقط ممکنه کمی دیرتر جواب بدن..چون ترم داره نزدیک میشه و ایمیل های تقاضای وقت زیاد..اما جواب می دن..شما حتی یه نمونه هم اینجا نمی بینین که ایروان جواب نداده باشه..صبر کنین جوا میده اگر همه چیز ایمیلتون درست باشه..موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam2085 نمایش پست ها
    دوستان نمی شه بدون اسکن I20 وقت گرفت از سفارت ایروان. این دانشگاه من پدر منو درآورده برای I-20. امیدوارم امروز صادر کنند. می خوام وقت بگیرم. توی سایتش برای قسمت ایمرجنسی نزده که I-20 می خواد ولی برای قسمت دانشجوها زده. نمی دونم چه کار کنم. می ترسم دیر بشه با توجه به اینکه چند روز آینده هم آمریکا تعطیله. خیلی استرس دارم
    ایشا ا... که الان اسکن i-20رو دارین.چون دیروز قرار بوده بدن بهتون.نگران نباشید.هم امروز و فردا هم می تونین ایمیل رو بزنین اگه اسکن رو فرستادن. سر دو سه روز زیاد فرقی نمی کنه که این همه استرس تحمل کنین. به هر حال به شما هفته دیگه جواب میدادن زوده زودش..پس استرس نداشته باش. اروم باش

نقل قول نوشته اصلی توسط aunt نمایش پست ها
    بعد از اینکه جواب ایمیلو دادند حتمن باید ابا تلفن وقت گرفت ایمیل جواب نمی دهند؟
    باید با هاشون تماس تلفنی بگیرین.بارکد ds-160هم لازمه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    بچه‌ها چند بار اینجا گفتن که DS-160 رو سابمیت هم نکرده باشید، فقط با بارکدش می‌تونید وقت بگیرید. شما نگرانید، یکی‌ دیگه پر کنید و با بارکد جدید وقت بگیرید. فقط خواهشاً اون پست اولی‌ این تاپیک رو یک بار با دقت بخوانید.
    می دونم نفصفه هم پر کرده باشم میتونم با بارکدش وقت بگیرم منظور من را متوجه نشدید!!!!! من کامل پرکردم و تمام . ولی جایی از فرم اینکه قبلن ریجکت شدید یا اگر قبلن در لاتاری شرکت کردید بنویسسید ندیدم . ولی دوستان میگویند باید اینها درون فرم دیسی 160 نوشته شود؟ میخواستم بدانم واقعن باید از نو یکی دیگه پر کنم ؟و اینکه کدوم قسمت فرم همچین چیزی خواسته؟ خواهشن اگر کسی میداند سریع بهم بگوید واگر با بارکدی که دارم وقت بگیرم برای مصاحبه تقلب محسوب نشود؟