صفحه 159 از 165 نخستنخست ... 59109149150151152153154155156157158159160161162163164165 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,581 تا 1,590 , از مجموع 1643

موضوع: گرفتن وقت سفارت از ایروان - ارمنستان در سال 2012

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت از ایروان - ارمنستان در سال 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط aunt نمایش پست ها
    می دونم نفصفه هم پر کرده باشم میتونم با بارکدش وقت بگیرم منظور من را متوجه نشدید!!!!! من کامل پرکردم و تمام . ولی جایی از فرم اینکه قبلن ریجکت شدید یا اگر قبلن در لاتاری شرکت کردید بنویسسید ندیدم . ولی دوستان میگویند باید اینها درون فرم دیسی 160 نوشته شود؟ میخواستم بدانم واقعن باید از نو یکی دیگه پر کنم ؟و اینکه کدوم قسمت فرم همچین چیزی خواسته؟ خواهشن اگر کسی میداند سریع بهم بگوید واگر با بارکدی که دارم وقت بگیرم برای مصاحبه تقلب محسوب نشود؟
    من متوجه منظور شما شدم. باید دوباره پر کنید و سابمیت کنید. حرف من این بود که هر چه سریع تر زنگ بزنید، با فرم کامل شده یا کامل نشده. هیچ جای فرم در مورد لاتاری نپرسیده. ولی‌ در قسمت مربوط به تاریخچه سفر‌ها و ویزا‌های قبلی‌، پرسیده آیا قبلا ویزا رد شدید که باید توضیح بدید. در ضمن جای پرسیدن سوال در مورد نحوه پر کردن فرم DS-160 اینجا نیست. تاپیک جداگانه در مورد فرم DS-160 وجود داره که همه این سوال‌های شما رو بچه‌ها اونجا جواب دادن.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط aunt نمایش پست ها
    می دونم نفصفه هم پر کرده باشم میتونم با بارکدش وقت بگیرم منظور من را متوجه نشدید!!!!! من کامل پرکردم و تمام . ولی جایی از فرم اینکه قبلن ریجکت شدید یا اگر قبلن در لاتاری شرکت کردید بنویسسید ندیدم . ولی دوستان میگویند باید اینها درون فرم دیسی 160 نوشته شود؟ میخواستم بدانم واقعن باید از نو یکی دیگه پر کنم ؟و اینکه کدوم قسمت فرم همچین چیزی خواسته؟ خواهشن اگر کسی میداند سریع بهم بگوید واگر با بارکدی که دارم وقت بگیرم برای مصاحبه تقلب محسوب نشود؟
    ببین در قسمت travel information سوال یکی مونده به اخر تو این قسمت ازت پرسیده تا حالا refuseشدی یا نه!!!این سوال رو باید جواب بدی.لاتاری وجود نداره سوالی واسش. بعدم ds-160ت که اماده است یکی یه ساعته پر کن و زنگ بزن. استرس الکی نده به خودت.با ارامش یکی دیگه پر کن اما با دقت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arez0u نمایش پست ها
    ایشا ا... که الان اسکن i-20رو دارین.چون دیروز قرار بوده بدن بهتون.نگران نباشید.هم امروز و فردا هم می تونین ایمیل رو بزنین اگه اسکن رو فرستادن. سر دو سه روز زیاد فرقی نمی کنه که این همه استرس تحمل کنین. به هر حال به شما هفته دیگه جواب میدادن زوده زودش..پس استرس نداشته باش. اروم باش
    آره بالاخره I-20 رو صادر کردند. من الان 2 روزه ایمیل زدم ولی جوابی دریافت نکردم. البته می دونم که دیروز سفارتا تعطیل بوده و فردا و پس فردا هم تعطیله. امروز هم که جواب ندادن

Junior Member

کسی میدونه پیک آپ ویزا از ارمنستان به چه صورت هست؟

Junior Member

یه سوال دیگه. از ارمنستان چطوری میشه رفت ایران با کمترین هزینه؟ارمنستان ویزا میخواد واسه ایرانی ها؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط Mari2010 نمایش پست ها
    کسی میدونه پیک آپ ویزا از ارمنستان به چه صورت هست؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mari2010 نمایش پست ها
    یه سوال دیگه. از ارمنستان چطوری میشه رفت ایران با کمترین هزینه؟ارمنستان ویزا میخواد واسه ایرانی ها؟
    در مورد هر کدوم از اینها تاپیک جداگانه وجود داره و بچه‌ها توضیح دادن. پست های‌ اون تاپیک‌ها رو بخوانید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

من دوشنبه 19 نوامبر با ایمیل دانشگاه ایمیل زدم به YerevanNIVappt@state.gov با موضوع NIV Iran Student Emergency برای وقت اظطرای.هنوز جوابی دریافت نکردم . کسی هست از دوستان تو این مدت جوابی گرفته باشه؟ لطفا بگید مردم از دل شوره!!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط proton8080 نمایش پست ها
    من دوشنبه 19 نوامبر با ایمیل دانشگاه ایمیل زدم به YerevanNIVappt@state.gov با موضوع NIV Iran Student Emergency برای وقت اظطرای.هنوز جوابی دریافت نکردم . کسی هست از دوستان تو این مدت جوابی گرفته باشه؟ لطفا بگید مردم از دل شوره!!!!!!!
    من هم ۲۱ نوامبر ایمیل زدم و هنوز جوابی نگرفتم. عنوان ایمیل فکر کنم باید NIV-Iran-Emergency باشه. باکو، عشق‌آباد و آنکارا هر سه جواب دادن که برای دسامبر وقت ندارن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط akarimi2011 نمایش پست ها
    من هم ۲۱ نوامبر ایمیل زدم و هنوز جوابی نگرفتم. عنوان ایمیل فکر کنم باید NIV-Iran-Emergency باشه. باکو، عشق‌آباد و آنکارا هر سه جواب دادن که برای دسامبر وقت ندارن.
    ای بابا یعنی ممکنه وقت گیر ما نیاد؟ منم 21 نوامبر ایمیل زدم ولی بجز عشق آباد که گفته وقت نداریم آنکارا و ارمنستان و دبی جواب ندادن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam2085 نمایش پست ها
    ای بابا یعنی ممکنه وقت گیر ما نیاد؟ منم 21 نوامبر ایمیل زدم ولی بجز عشق آباد که گفته وقت نداریم آنکارا و ارمنستان و دبی جواب ندادن.
    نگران نباشید، چون فکر کنم 21 تا 25 تعطیل بودن. منم دیروز ایمیل زدم آنکارا گفت وقت نداره و ارمنستان و دبی هنوز جواب ندادن. با چیزی که شما گفتید فکر کنم به دبی و ارمنستان میشه امید داشت. مریم خانم شما واسه f1 اقدام می کنید؟ منم خیلی نگرانم که دیر نشه چون باید 7 ژانویه اونجا باشم ولی I20 خیلی دیر به دستم رسید. شما واسه مستر هستید یا phd ؟ من واسه phd می خوام اقدام کنم اما فاند ندارم گفتن واسه فاند باید برم اونجا. نمی دونم دبی یا ارمنستان واسه بی فاندا چطور باشه. اونجا به فاند گیر نمی دن؟