صفحه 164 از 165 نخستنخست ... 64114154155156157158159160161162163164165 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,631 تا 1,640 , از مجموع 1643

موضوع: گرفتن وقت سفارت از ایروان - ارمنستان در سال 2012

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت از ایروان - ارمنستان در سال 2012

مرسی. فکر میکنید برای اوایل ژانویه وقت داشته باشن؟

بچه ها لطفا بگین ایناییکه جدیدا وقت گرفتین .کی ها خالی بود؟؟
    الان کسی می دونه تعطیلات زانویه تو ایروان از کی تا کی هست؟
    ویرایش توسط arez0u : December 20th, 2012 در ساعت 06:55 PM

سلام دوستان عزيز
    من مي خوام هزينه MRV براي سفارت ارمنستان پرداخت كنم ولي link پرداخت را پيدا نمي كنم و نمي دونم چجوري وقت سفارت بگيرم راهنماي سايت خيلي پيچيده است لطفا منو راهنمايي كنيد ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط golnazartist نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز
    من مي خوام هزينه MRV براي سفارت ارمنستان پرداخت كنم ولي link پرداخت را پيدا نمي كنم و نمي دونم چجوري وقت سفارت بگيرم راهنماي سايت خيلي پيچيده است لطفا منو راهنمايي كنيد ممنون.
    سلام. ببین اول که تو سایت سفارت میری یه سایت رو برای وقت دهی گذاشته که این هست:
    http://www.usvisa-info.com
    .بعد که وارد شدی کشور ارمنستان رو انتخاب میکنی و صفحه بعدی باز میشه که باید یه account باز کنی و در قسمت بالای صفحه sign in میکنی .اول اسم و مشخصات رو میگیره و و همینجور که ادامه میدی نوبت پرداخت پول میرسه که با کردیت کارد پرداخت میکنی. میتونی اینترنتی یا تلفنی یا از طریق پرداخت حضورا به بانک باشه. پرداخت حضوری بانک که برای ما مقدور نیست چون باید کسی رو الان ارمنستان داشته باشی و حتی در اون صورت هم باز 2 روز کاری طول میکشه تا پول وارد سیتم بشه. من از طریق کردیت کارت پرداخت کردم وهمون لحظه انجام شد. خلاصه بعد از پرداخت صفحات بعدی باز میشه که میتونی وقت مصاحبه بگیری. که من امروز دوباره چک کردم برای ویزای دانشجویی از 14 ژانویه به بعد باز بود.

Junior Member محیا آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maral121 نمایش پست ها
    سلام. ببین اول که تو سایت سفارت میری یه سایت رو برای وقت دهی گذاشته که این هست:
    http://www.usvisa-info.com
    .بعد که وارد شدی کشور ارمنستان رو انتخاب میکنی و صفحه بعدی باز میشه که باید یه account باز کنی و در قسمت بالای صفحه sign in میکنی .اول اسم و مشخصات رو میگیره و و همینجور که ادامه میدی نوبت پرداخت پول میرسه که با کردیت کارد پرداخت میکنی. میتونی اینترنتی یا تلفنی یا از طریق پرداخت حضورا به بانک باشه. پرداخت حضوری بانک که برای ما مقدور نیست چون باید کسی رو الان ارمنستان داشته باشی و حتی در اون صورت هم باز 2 روز کاری طول میکشه تا پول وارد سیتم بشه. من از طریق کردیت کارت پرداخت کردم وهمون لحظه انجام شد. خلاصه بعد از پرداخت صفحات بعدی باز میشه که میتونی وقت مصاحبه بگیری. که من امروز دوباره چک کردم برای ویزای دانشجویی از 14 ژانویه به بعد باز بود.

من همه مراحلو رفتم تا به جایی رسیدم که گفته محل تحویل گرفتن مدارکتونو بگید !!
    با توجه به اینکه نمی دونم کجا می خوام اقامت کنم چی باید جواب بدم؟

سلام دوستان عزیز
    کسی هست که ۱۴ یا ۱۵ ژانویه بره ایروان؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط محیا نمایش پست ها
    من همه مراحلو رفتم تا به جایی رسیدم که گفته محل تحویل گرفتن مدارکتونو بگید !!
    با توجه به اینکه نمی دونم کجا می خوام اقامت کنم چی باید جواب بدم؟
    ای وای! من که اصلا چنین چیزی ندیدم؟! البته برادرم داشت با کردیت ثبت نامم میکرد و من همزمان باهاش صحبت می کردم ولی چیزی راجع به این موضوع رو ازم نپرسید!!!!! چی هستاصلا؟ چه optionهایی داره برای تحویل مدارک؟

Junior Member محیا آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maral121 نمایش پست ها
    ای وای! من که اصلا چنین چیزی ندیدم؟! البته برادرم داشت با کردیت ثبت نامم میکرد و من همزمان باهاش صحبت می کردم ولی چیزی راجع به این موضوع رو ازم نپرسید!!!!! چی هستاصلا؟ چه optionهایی داره برای تحویل مدارک؟
    بعد از مرحله ای که شماره دی اس 160 دادم ازم پرسید و من دیگه ادامه ندادم چون نمی دونستم چیکار باید بکنم

بابا بچه ها اخرین وقت تو زانویه کی باز بوده..بگین دیگه خواهشا

سلام به دوستان عزیز
    از دوستان من در اون اتوبوسی که از در مسیر ایروان- تهران چپ کرد و یک کشته و چندین زخمی هم داد بودن وقتی شرایط رو گفتن باورم نشد اگر می خواهید برید ایروان برید ولی از مسیر زمینی نرید بخصوص با اون شرکت معروف که همه میدونن چون مقصر اصلی سانحه راننده بوده.