صفحه 20 از 165 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 1643

موضوع: گرفتن وقت سفارت از ایروان - ارمنستان در سال 2012

Member gentela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng,

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت از ایروان در سال 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط gentela نمایش پست ها
    بچه ها یه سوالی
    من ایمیل expedited امروز فرستادم و رفت. بعد الان یکی از آژانس ها میگه میتونه برام وقت 28 جون بگیره؟ اگه این کار و کنم اشکالی داره؟ یا ممکنه در پروسه ویزا دادن اشکال ایجاد کنه؟

Could you please possibly help me out of this?

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در ایروان در سال ۲۰۱۲

جواب سوالم درباره ساعت کاری بانکشون:
    * Branches are working five days, 9:00-18:00, Saturday 10:00-14:00 and Sunday 11:00-16:00, with no break

نقل قول نوشته اصلی توسط nasome نمایش پست ها
    سلام

بچه ها کسی هست که قبل 15ام جون مصاحبه داشته باشه و بتونه وقتی واسه خودش هزینه سفارت واریز میکنه واسه ما هم واریز کنه؟ من و دوستم پروازمون شب مصاحبه است و موندیم پول رو چکار کنیم. اگه کسی باشه این زحمت رو قبول کنه، اینجا به دلار یا ریال پول رو (به همراه میزانی کارمزد که مدنظرشه) بهش میدیم. ضمنا، اگه کسی اطلاعی داره که آنلاین میشه پول رو داد یا نه، و کلا وقتی ساعت 9 مصاحبه است 8 اینا این بانکهاشون بازن یا نه، بگه.

خیلی ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط gentela نمایش پست ها
    Could you please possibly help me out of this?
    فکر نمیکنم وقت سفارت گرفتن به پروسه ویزا ربط داشته باشه. چقدر ازت میگیره برای 28 جون؟ اگه می ارزه به نظرم بگیر. خودت اقدام کنی اواخر جولای وقت گیر میاری
    لیست تقریبا کامل دانشکده های مکانیک آمریکا و کانادا و اطلاعات تقریبا کامل admission آنها
    http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?37107

Junior Member DaaDaa آواتار ها

آقا من درخواست وقت مصاحبه اورژانشسی کردم و ایمیل زدم، حالا جواب دادن که زنگ بزن ... ولی هر چی میگرم با تلفن خونه میگه برقراری ارتباط ممکن نیست لطفا دیگر تماس نگیرید!
    باید از این کارت تلفنها بگیرم؟
    بعدش اینم مثل آنکارا باید کارت ویزای 20 دلاری داشته باشم پشت تلفن مشخصاتش رو بدم؟ من ندارم چی کار کنم؟

Member andromeda1_n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط DaaDaa نمایش پست ها
    آقا من درخواست وقت مصاحبه اورژانشسی کردم و ایمیل زدم، حالا جواب دادن که زنگ بزن ... ولی هر چی میگرم با تلفن خونه میگه برقراری ارتباط ممکن نیست لطفا دیگر تماس نگیرید!
    بعدش اینم مثل آنکارا باید کارت ویزای 20 دلاری داشته باشم پشت تلفن مشخصاتش رو بدم؟ من ندارم چی کار کنم؟
    باید با 020 بگیرید یعنی به جای 00، بگیرید 020
    سوال دوم: بله باید کارت داشته باشید تا پین کد بهتون بده. میتونید اگر کسی رو در خارج دارید از اون بگیرید یا از اون بخواهید براتون زنگ بزنه ولی خب باید اطلاعات کامل بهش بدید
    با امواج زندگی همراه شو حتی اگر تو را به عمق دریا ببرند، آن ماهی آسوده که همیشه بر سطح آبها میبینی...مرده است!

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-شریف

من کسی رو میشناسم که میتونه براتون این کارو انجام بده. اگر هنوز پیدا نکردید پیغام خصوصی بدید...
    لیست تقریبا کامل دانشکده های مکانیک آمریکا و کانادا و اطلاعات تقریبا کامل admission آنها
    http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?37107

Junior Member

شما اگر یه مستر کارت یا ویزا کارت داشته باشید و پشت تلفن مشخصاتی چون : شماره کارت، نام کسی که روی کارت هست، و 1 عدد سه رقمی + ایالتی که شخص دارنده حساب توش هست البته اگه کارت آمریکا باشه در غیر اینصورت فقط کشور کافیه رو بهش بدبد کافی هست، اون دیگه خودش از حسابتون کم میکنه و براتون عدد پین رو می خونه، که شما یادداشت کنید، که دیگه روند رو ادامه می دین تا کانفرم وقتتون رو براتون ایمیل کنه
    در ضمن مهم نیست اون کارت مال خودتون باشه، مال دوستی آشنایی هم باشه میشه، موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mt1986 نمایش پست ها
    سلام بچه ها کسی شنیده که خود دانشگاه واسه دانشجو درخواست وقت از یک سفارت کرده باشه و اینجوری به دانشجو وقت زودتری داده باشند؟؟؟

منم دارم همین کارو میکنم...امیدوارم جواب بدن...خود استادم که اونجاست خیلی نگرانه که وقت پیدا کنم... میخوام به دپارتمان دانشجویان بین المللیشون میل بزنم اگه قبول کنن عالیه..

Junior Member DaaDaa آواتار ها

خیلی ممنونم دوستان.
    از یکی از اقوام خواهش کردم که برام تماس بگیره و پین رو بگیره فقط ممکنه لطف کنید و بهم بگید که دقیقا چه اطلاعاتی رو ازش میخوان؟ پ
    میخوام بدونم تا فقط اطلاعاتی که توی تماس لازمش میشه رو براش بفرستم. مثلا شماره I20 رو میخواد؟ شماره پاسپورت چی؟ دیگه چی ها میخواد؟

Member andromeda1_n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

خیلی ممنونم دوستان.
    از یکی از اقوام خواهش کردم که برام تماس بگیره و پین رو بگیره فقط ممکنه لطف کنید و بهم بگید که دقیقا چه اطلاعاتی رو ازش میخوان؟ پ
    میخوام بدونم تا فقط اطلاعاتی که توی تماس لازمش میشه رو براش بفرستم. مثلا شماره I20 رو میخواد؟ شماره پاسپورت چی؟ دیگه چی ها میخواد؟
    اولین پست همین تاپیک رو بخونید:
    اطلاعاتی که از شما می گیره اینهاست:
    نام و نام خانوادگی
    تاریخ تولد
    شماره پاسپورت
    2 تا شماره تلفن
    ایمیل
    بارکد DS160
    شماره کردیت کارت، تاریخ انقضاء، کد cvv2، نام دارنده کارت، کشور و ایالت صادر کننده کارت
    با امواج زندگی همراه شو حتی اگر تو را به عمق دریا ببرند، آن ماهی آسوده که همیشه بر سطح آبها میبینی...مرده است!